Fing'rs

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   Müller

Anitacska01

2020. május 19.

3 csillag mert egy teljes napot nem bír ki.. Soros szempillàt raktam fel vele de pàr óra mulva màr potyogott és nekem ez az ecsetes kivitel nem praktikus... De jó sok van benne és annàl is tovàbb kitart.. Sose fog elfogyni.. Megszokható :) viszont ha hirtelen kell javítani a szempilla àllàsàn (mondjuk elengedett a szemzugokban) akkor mégiscsak hasznos a kis ecsetes kivitel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon szeretek műszempillát viselni, mivel a saját pilláim rövidek és nem dúsak. Soros műszempillát használok, mivel a 3-4 stb D-s épített szempilla irritálta a szememet.

Szépen, precízen és tartósan felragasztja a pillát. Hamar szárad, nincs rossz szaga, és nagyon jó, hogy ecsetes applikátora van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Betty05

2018. február 15.

Muszáj hogy írjak róla mert nagyon vegyesek a vélemények! Én nagy műszempilla fogyasztó vagyok, a ragasztósokat részesítem előnyben mert sajnos nem bírja a szempillám a szálas 3D-s megoldásokat. Sok-sok ragasztót kipróbáltam már, de ez az ami tökéletes és megéri az árát. Ragad amennyire kell, nem lesz csupa ragasztó minden, hamar megszárad és lehet felhelyezni, kellemes illata van, nagyon nagyon praktikus és előnyös az ecsetes feje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

valamijoonev

2017. december 28.

En netrol szoktam rendelni a jol bevallt muszempilla ragasztomat, de elfogyott es surgosen kellett egy. Elszaladtam a dm-be es erre esett a valasztas.
Sajna nekem annyira nem valt be. 1-2 ora mulva mar lecsuszott a muszempillambol egy resz. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

maow

2017. június 13.

Nincs összehasonlítási alapom, mert ritkán használok műszempillát, mivel önmagában is elég hosszúak a pilláim. Teszi a dolgát, egy átbulizott éjszakát simán kibírt, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

AmethystGhost

2016. február 2.

Örülök, hogy rátaláltam. Az első szempillaragasztóm maga volt a katasztrófa, hiába került kétszer ennyibe, egyáltalán nem ragadt, én meg kétségbeestem, milyen béna vagyok. Aztán kipróbáltam ezt, és rájöttem, hogy nem én vagyok béna, hanem a régi ragasztó, ugyanis ez működik. Külön jó pont még, hogy ecsetes, a csőrös változatból soha többet nem kérek >.<

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

reku0304

2015. december 22.

Az első használatnál nem akart ragadni... Kétségbeestem, hogy már megint egy valami, amit potyára vettem meg, aztán másnap újra próbálkoztam vele. Hát mintha kicserélték volna! :D Hamar megszáradt, nem mozdul el a műszempilla és bírja akár egész este!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Fannyuuszi

2015. június 15.

Én bevallom őszintén, hogy nem szerettem volna ezt megvásárolni, és nagyon ódzkodtam tőle, de sajnos nem találtam mást az aktuális drogériában. Nekem nem főként műszempillához, hanem strasszok ragasztására kell, de arra tökéletesen megfelel, és a nyári melegben nem mozdult el. Állagról, száradási időről nem mondanék véleményt, mert ahhoz, amihez én használom, ahhoz teljesen mindegy kategória, panaszom nem volt rá. Ettől függetlenül, ha elfogy, szeretnék majd másikat kipróbálni, nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

őzgida88

2014. november 15.

hát nekem sem vált be :-( újítani akartam, de azt hiszem ebben nem szabad. Nagyon lassan száradt meg és lehúzáskor tépett is :-( De azért kap még egy esélyt és ha csak én voltam a béna, akkor javítom a pontszámát. De egyelőre tényleg nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

danikafazik

2014. augusztus 6.

nekem nagyon nem vált be, hamar elenged és lassan szárad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

nekem nagyon nem vált be, hamar elenged és lassan szárad