Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 12900 Ft

Alapvető hatása, hogy a bőrt finomabbá teszi, a ráncokat lágyítja, a bőrirritációkat, pattanásokat csökkenti. A benne található E-vitamin és béta-karotin bőrpuhító, regeneráló hatású. További felhasználási lehetőségek közé sorolható az ekcéma és pikkelysömör tüneteinek csökkentése. A natúr shea vaj magában is, és natúr kozmetikum receptúrák részeként is kiválóan ápolja a száraz, neurodermitiszes, ekcémás bőrt. Hidratálja, megnyugtatja, regenerálja a bőrt és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik.

Ár: 12900 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Marcsus

2014. október 29.

Anya netről rendelt 200 g "noname" márkájú finomítatlan shea vajat a családnak, én is kaptam belőle egy kis tégellyel az ekcémámra. Maga a vaj kemény, elég különleges illatú, ha használtam, csippentettem belőle és úgy kentem szét az érintett felületen. Mit ne mondjak, nagyot csalódtam, mert natúr szappannal és ezzel a krémmel kezelve az ekcémám egyszerűen nem akart múlni, folyamatosan viszkettem, bevörösödtek a sebeim, bár nem romlott a helyzet, de nem is javult. Ráadásul, miután bekenekedtem vele, sehogy se akart beszívódni, még akár órákkal később is trutyis voltam tőle. Arcra kenve szintén nem akarta beszívni a bőröm, bőrhibáimat nem javította látványosan. Amióta nem használom, azóta az ekcémám szépen gyógyul mindenféle kence nélkül, halványodnak a sebeim. Nem mondom, hogy teljesen hasznavehetetlen, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!