Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissC, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

"Használja fürdéskor, szaunázáskor! Tisztítja és frissíti a bőrét, valamint élénkíti a vérkeringését. Finoman eltávolítja az elhalt, fölösleges hámsejteket. Fürdés vagy zuhanyozás közben használja kedvenc szappanával vagy tusfürdőjével. Szaunában szauna zselével, olajjal."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LiiL

2016. április 12.

Elégedett vagyok, ár érték arányban remek kis termék. Bár érzékeny bőrűek csak finoman használják! Az én rinocérosz bőrömre tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

MissC

2016. március 9.

Nekem nagy kedvencem lett :) Heti 1-2 alkalommal használom fürdésnél, nagyon puha lesz tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.