Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cuni.geo, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. június 14.

Kiszerelés:   60 g és 100 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Flector 10 mg/g gél diklofenák-epolamin hatóanyagot tartalmazó fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású készítmény. Fehér, tejszerű egységes gél, jellegzetes parfüm szaggal.

• Az inak, szalagok, izmok és ízületek sérülése (ficam, zúzódás, rándulás, húzódás) következtében fellépő fájdalom és gyulladás helyi kezelésére szolgál.
  • Alkalmazható helyi (lokális) reumás megbetegedések, pl. ínhüvelygyulladás, ízület környéki gyulladások, teniszkönyök, a gerinc nem gyulladásos ízületi betegsége és a kéz-váll tünet-együttes kezelése esetén.

Kiszerelés: 60 vagy 100 g

Összetevők: Diclofenacum Epolaminum,  Diclofenacum Natricum,  Aromatica,  Macrogolum 300

zsofiaa96

2019. március 18.

Hátfájásra használtam ezt a krémet. Önmagában a krém nem volt elég fájdalomcsillapító hatású mellé kellett a gyógyszer is, de egy ügyes kézzel jól bemasszírozva azért érezni lehet a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Valentine

2018. október 17.

Becsípődésre, izomhúzódásra, izomfájdalomra használtam egy ideig. A szaga nem a legkellemesebb. Fájdalomcsillapító hatása inkább közepes, erősebb fájdalom esetében szinte alig tapasztalható. Nekem tapasz és gyógyszer formában sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

JudithBeauty

2018. szeptember 23.

Anyukám pár hete elesett, és csúnyán megütötte a hátát. Zúzódása lett, és a doktor ezt a gélt ajánlotta neki. Sajnos nem hozta azt a pozitív hatást, amit vártunk tőle, pedig naponta 3-szor használta. Kisebb rándulásra, izomhúzódásra megfelel, de egy komolyabb sérülésre már nem elég. A hatóanyaga 10 mg/g elég kevés, de az "erősebb" Fastum gél, amiben 25 mg/g van, az sem tett csodát. Sajnos ez csak 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Fájó kézfejemre használtam. Nekem nem nyújtott azonnali fájdalomcsillapítást, de másnapra enyhült a fájdalom. A szaga kissé kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

zsofi207

2018. július 12.

Nemrégen akadt a kezembe, mert az egyik edzés túl "jóra" sikerült, amit másnap rendesen meg is éreztem a karomban.:-D
Kutakodtam valami után ami hátha felgyorsítja a gyógyulást, és nem fáj annyira..igazából nem hittem benne, de 2órás kenegetés mellett másnapra már alig éreztem az izomlázat. Hogy most ez a krémtől van, vagy hogy 2óránként gyömöszöltem, esetleg a kettő együtt, azt nem tudom. Mindenesetre rosszat nem tett és végül is a folyamat felgyorsult.. :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kremcica

2017. december 11.

Pár éve az orvos akkor ajánlotta mikor eltörtem a külső lábfejcsontomat és durván bedagadt feketéslila lett. Valamelyest segített, de nem estem hasra a hatásától. Viszont azóta ha megfájdul valakinek otthon a lába-térde-dereka nagyon jó szokott esni. Én szerintem is inkább enyhébb fájdalmakra van, húzósabb dolgokra nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Barbika

2017. december 6.

Sajnos nekem nem vált be, a csuklóm ment tönkre egy pár hónapos takarítói meló miatt külföldön, szóval ízületi probléma adódott, bár már régebben edzéseknél is éreztem fájdalmat, de akkor csak nagyon enyhén. Minden este bekenem vastagon flector krémmel a csuklóm környékét, aztán be is tekerem éjjelre. Pár hónapja használom már, de semmit se ér, igaz az ízületi gyógyszerek sem, amiket szedek mellé :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

laborkornelia

2017. július 21.

Ez a krém csak kisebb problémákon segít, hatása is rövid ideig tart. De ettől még nem vonok le pontot, van akinek ez is elég. Nem kell mindjárt a legerősebbhez nyúlni. De, ha nagyon fáj, akkor nekem csak a Diclac gél segít. A Flectorban 10 mg/ g diklofenák van, a Diclacban meg 50 mg/g. Mindenkinek ajánlom, ha súlyosabb mozgásszervi problémája van. Nekem többszöri gerincműtét után egy csodaszer, mióta ezt használom, sokkal kevesebb fájdalomcsillapítót szedek. Már vény nélkül is kapható a patikákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 21.

Brigi3

2017. január 7.

Akkor használtam mikor megrándult a bokám és kb kétszeresére bedagadt. Az orvos írta fel , napi kétszer kentem be vele és pár napon belül a duzzanat megszűnt . Ezért 5 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

PetraRéka

2016. október 15.

Méltatlanul kevés pontot kapott.Ez egy nagyon jó termék.Nekem gyorsan segített,igen hatékony és a tapasza is.Csakis 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.