Egyéb

Ár:   329 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: petruu, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

ZiAn

2016. május 7.

Összességében elégedett lennék ha nem tapadnának össze/rántanám ki a következő darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

AkInImOd

2016. január 13.

Bármikor újraveszem: én egy minimális "tisztaság" illatot érzek rajta, ami pont elég; illetve nálam nem szokott kiszáradni még a felső rész sem, pedig nem csordul túl a nedvességtartalma és hurcibálom magammal elég sokat az utazások során. Kellemes, pont jó. Azt viszont nem szeretem, hogy mindig rántja magával a következő példányt, sokszor feleslegesen, és vissza kell tuszkolnom a tartóba... Úgyhogy a csomagolás még fejleszthető, de ezen felül a termék ára, mennyisége és minősége kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

orsipanka

2016. január 13.

Olcsó, hatékony, de a kamillásnak sokkal jobb az illata, úgyhogy inkább azt fogom legközelebb megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

koxy001

2015. július 7.

80 db-os kiszerelésben vásároltam meg és azon az áron amin árulják (350-400 Ft?) nagyon megéri. Mindenképpen illatmenteset szerettem volna venni és habár ennek is van illata nem túl intenzív, tehát a célnak tökéletesen megfelel. Már a második csomagot fogyasztom és szerintem nagyon jó! Egyetlen probléma vele hogy általában a lapok nagyon ragaszkodnak egymáshoz és ha sikerült őket elválasztani vissza kell tuszkolni a felesleget, így ha nem tudjuk szépen visszatessékelni a helyére rendesen csak gyűrten akkor az egyébként is gyenge zárórendszere még hamarabb megadja magát és kiszárad. Csak ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Fény

2014. április 26.

Szerintem az egyik legjobb, pedig már sokfélét próbálta. Puha és nagyobb lapok vannak benne mint az átlagos nedves toalett kendőkben.
Egy gond, hogy nem lehet hozzá tartódobozt venni, és ez a visszazárás dolog valljuk be egy nagy kamu minden esetben. Tehát a felső lap valamennyire mindig ki fog száradni, ha nem valami dobozban vagy zacskóban tartod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

zdoreebaba

2014. február 28.

Szerintem megéri az árát. Olcsó is, jó is, ráadásul végre egy olyan törlőkendő, amit a WC-be is be lehet dobni. Bőrbarát, kisbabások is használhatják. Az illatát elég gyengének tartom, de ennyi pénzért teljesen megfelel. Tényleg jó termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

bandita

2013. április 25.

A DM-es nedves WC papír mellett a második kedvencem. Van annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 25.

A DM-es nedves WC papír mellett a második kedvencem. Van annyira jó.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin