Florisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Gyöngyvirág illatú EDT.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Kodi

2016. október 23.

Egyszer bejött hozzánk egy ügyfél, nagyon finom púderillatú parfümje volt, ami szinte belengte az egész helyiséget. Meg is kérdeztem mit visel: meg is mutatta a parfüm üvegjét, de már nem emlékszem, hogy ez volt-e vagy a vaníliás Fruisse? Mindkettőt megvettem, sajnos rajtam egyik sem úgy bontakozott ki, mint azon a hölgyön. A Florisse rajtam egyértelműen Tommy Girl hasonmás, gyöngyvirágos, tiszta és tartós. Ma már nem nagyon látom, van belőle egy eladó példányom, akit érdekel vigye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Bnemrita

2015. május 14.

Egyik régebben sűrűn használt hétköznapi - tavaszi - illatom. Nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik. Gyöngyvirágillatot ígér, azt is ad. Na, szóval finom. :) Mostanában nem nagyon látom a drogériákban, pl. a Rossmannban sem, pedig régen a dezodorok mellett mindig ott állt az édes illatú társával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

stella06

2013. január 16.

Tiszta, finom gyöngyvirágillat. Semmi flanc, semmi hivalkodás; diszkrét, olcsó és jó. Bizonyos helyzetekben - vizsgán -, férfi vizsgáztató esetén remekül használható.;) Egyébként ugyanaz a gyártója, mint a Charme kölninek (hasonló átfekvésű, púderes illat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Cipriana

2012. december 3.

Egyszerű, de nagyszerű!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Egyszerű, de nagyszerű!:)