Egyéb

Ár:   89 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kisskriszta, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   89 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Forever Beauty 4TECH narancsbőr elleni és bőrfeszesítő készülék a szépségszalonok 4 jól bevált anticellulit technológiáját egyesíti: a multipoláris rádiófrekvenciás bőrmegújítást, az ultrahangos mélymasszázst, a vörös LED fényterápiát, plusz még extra vibrációs masszázs is be van építve a gépbe. Emellett számtalan kényelmi funkcióval is rendelkezik (pl. előre beprogramozott programok, rövid töltési idő, kijelző, kézbe simuló forma, stb.).

A technológia lényege, hogy nemcsak a bőr alatti megnövekedett zsírsejtek méretét csökkenti az ultrahang által, de multipoláris rádiófrekvencia a bőrt kollagén termelésére is ösztönzi, mely javít a bőr állapotán, feszesebbé teszi azt.

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék eladó + ajándék gél
Ár: 65000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Xanacska

2020. december 10.

UPDATE 2
El is felejtettem, hogy végül nem írtam le a tapasztalatom. Sajnos én félbehagytam az egész kezelést, ugyanis jobban elolvastam, hogy a hozzávaló gél mit is tartalmaz. Rögtön a második helyen az alcohol denat van, ami tönkreteszi a bőr védőrétegét (legalábbis én így tanultam). Nem kockáztatom meg, hogy többet ártson, mint használjon. Ha lehet valami más géllel használni (ennek nem néztem még utána), akkor újra előveszem.

UPDATE
2020.január 20.
Meg vagyok elégedve. Pont azalatt az időszak alatt kezdtem használni, amikor a bejgli, mézeskalács és egyéb finomságok időszaka volt. Azzal együtt, hogy elég sok édesség lecsusszant, s igazából nem mozogtam rendszeresen, csak héba-hóba, ennek ellenére a narancsbőröm kb 15-20%-a eltűnt. Ahhoz képest ez fantasztikus eredmény.
A továbbiakban rendszeres mozgás, étkezésre figyelés mellett fogom használni. Újabb egy hónap múlva jelentkezem.

2019. december 20.
Idei karácsonyra kaptam, vagyis fogom kapni, de már ki is bontottam :)
Túl vagyok az első alkalmon: a készüléket kényelmes megfogni. Egyszerű a bekapcsolása és a használata. Lassú mozdulatokkal kell az adott területet (én a fenekemen használom) kezelni. A gélből, egy területen, 5-6 pumpálásnyit használtam el. Kellemes, bizsergető érzés volt maga a művelet.
Eredmény nincs, mert csupán a legelső használaton vagyok túl. Egy hónap múlva jelentkezem az eredményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

UPDATE 2

UPDATE
2020.január 20.

2019. december 20.
Idei karácsonyra kaptam, vagyis fogom kapni, de már ki is bontottam :)

KatycaBogi

2020. augusztus 11.

Nagyon kényelmes használni és semmilyen kellemetlen érzést nem tapasztaltam vele kapcsolatban. A fenekemen használtam, az ajánlot kezelésmennyiség elég volt ahhoz, hogy teljesen eltűnjön a narancsbőr, és azóta még nem is jött vissza, pedig azért annyira nem étkezem egészségesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

DobikaOlgi

2020. július 22.

Gimi kezdete óta röplabdáztam, illetve rendszeresen edzek, de nagyon csúnya narancsbőröm volt a combom hátsó részén és a fenekemen. Tavaly szülinapomra kaptam a gépet, és nekem már az első pár használat után látványosan szedte le a narancsbőrt. A 30 kezelés végére pedig teljesen eltűnt, mind egy szálig, sőt, még a combom körmérete is csökkent. Én nagyon tudom ajánlani bárkinek, akit nagyon zavar a narancsbőr és semmivel nem tud tőle megszabadulni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

AnnaBarack82

2020. május 14.

A második baba születése után már tarthatatlanná vált a hasam és a combjaim állapota - tiszta narancsbőr, meg éreztem rajtuk, hogy nem olyan feszes a bőröm, mint anno. Először kipróbáltam egy-két rádiófrekvenciás kezelést egy szalonban, amitől rögtön feszesebbnek tűnt a bőröm, de hát irtó drága volt, meg 2 pici gyerek mellett mission impossible volt eljutni. Úgyhogy nagy nehezen rávettem magam arra, hogy beruházzak ebbe a készülékbe, és én nagyon szeretem, mintha nekem találták volna ki. Nem kellett eljárni sehova, otthon szépen lekezeltem magam szintén heti 3-szor, és a 2. hónap végére már látványosan feszesebb volt a bőröm, a narancsbőröm szinte eltűnt, és esküdni mernék, hogy vékonyabb is vagyok a combjaimon és a hasamon. Szerintem ez a gép egy elfoglalt édesanyának, aki szeretne "visszarázódni" a régi kerékvágásba, teljesen szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Agicaaa2

2019. január 17.

Kb. 2 hónapja vettem meg a gépet. Szépen türelmesen csinálom vele a kezeléseket, és láthatóan egyre szebb a fenekemen a bőr. Az elején féltem, hogy lehet kidobott pénz lesz, (főleg hogy ugye nem egy-két ft), de tényleg hozza azt az eredményt amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.