Egyéb

Ár:   99 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, bemutatóterem   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DeLilla89, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   99 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   online, bemutatóterem
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Villanófény technológián alapuló IPL szőrtelenítő készülék, mellyel saját otthonodban szabadulhatsz meg a nemkívánatos szőrszálaktól.

• Villanásszám kijelzővel rendelkezik, így garantáltan képes leadni a 300.000 villanást, mely akár több személy teljes szőrtelenítésére is elég.
  • Akár 80-90% szőrzetcsökkenés 4-5 hónap alatt.
  • Intim területeken és arcon is használható.
  • 4 cm2 méretű villanófej, mely bárhol kényelmes használatot biztosít.
  • Vezetékes, így biztosan nem merül le használat közben.
  • Védőszemüveg a biztonságos használatért akár arcon is.
  • Cserélhető ránctalanító fej is beszerezhető hozzá.
  • Cserélhető akne kezelő fej is beszerezhető hozzá.

CsingiLingi90

2020. április 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :) Nekem nagyon erős, sötét szőröm volt, és baromira zavart. Naponta borotválhattam. Kb. 1 éve vettem meg a Forever Skin IPL-t és nagyon szupi kis gép. Én végigtoltam a 12 kezelést egyszerre a karomon, lábaimon, intim részemen meg a hónaljamon is (nagyon kétségbe voltam esve :D), és még így sem volt több egy ilyen maratoni sok testrészes kezelés 50 percnél. Bár az intim részeknek és a hónaljamnak több kezelés kellett, most már mindenhol csak néhol látok nagyon kicsi pihéket. Nekem ez nagyon megérte, óriási megkönnyebbülés. Ehhez az eredményhez képest szerintem az ára semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

DeLilla89

2020. február 17.

Én nagyon imádom! Tinikoromtól kezdve folyamatosan megvágtam magam a borotvával, a gyanta meg az epilátor viszont túl fájdalmas volt nekem. Ezzel a kis géppel kb. 5 hónap alatt elértem azt, hogy már tényleg csak elvétve találjak nagyon pici pihéket a lábamon és a karomon is. Nem fáj, nem kellemetlen, hétvégente levillantottam gyorsan is kész. Most a hónaljamat és a bikinivonalamat kezelem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.