Egyéb

Ár:   139 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Zsancaka, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   139 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Forever Skin egy olyan prémium ránctalanító és bőrfeszesítő gép, mely arcon és testen egyaránt eredményes. Különleges bőrfeszesítő és kollagénstimuláló technológiája révén a szépségklinikákon és plasztikai sebészeti centrumokban nagy sikerrel alkalmazott ránctalanító, bőrfeszesítő és narancsbőr elleni kezelések otthoni alkalmazását teszi lehetővé.
Cserélhető kezelőfejével célzottan mind az arc, mind a test bőrének kezelésére alkalmazható. Arcon akár a ráncok, akár a megereszkedett bőr a főbb probléma a kötőszövet feszesítésével mindkettő látványosan javulhat. Mindemellett célzottan kezelhető vele a test bármely részének megereszkedett bőre vagy javítható a narancsbőr állapota.

pannakl

2020. július 30.

Már túl vagyok jó pár ráncfeltöltésen, kezelésen és miegymáson, de sose találtam olyan módszert, ami a megereszkedett bőrre is jó. Én nagyon megszerettem ezt a készüléket, a ráncaimmal csodát tett, de ami nekem a legfontosabb, a tokámat és a lassan leeső arckontúromat is szépen feszesítette. Nem beszélve arról, hogy a kőkemény narancsbőrtől is lassan megszabadulok általa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Gabikaa9

2020. július 17.

Megmondom őszintén, én azért fenntartásokkal, de beszereztem ezt az elég drága gépet. Viszont azt kell, hogy mondjam abszolút megérte az árát, ugyanis nem csak én, de édesanyám is tudta használni. Ő azért már 80 évesen bőven benne jár a korban, de még neki is gyönyörűen lecsökentette a ráncokat az arcán. Nekem az apróbbak abszolút eltűntek, és a többi is csökkent, de aminek én igazán örültem, az a szám körüli megereszkedett bőr eltűnése volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

chenci

2019. augusztus 5.

Nagyon szépen kezelhető vele a megereszkedett bőr és a narancsbőr is nagyon jól kezelhető vele. Használata egyszerű és egyáltalán nem fájdalmas, inkább kellemes érzés. Tavasszal szántam rá magam, hogy beruházzak egy iylen gépre, azóta használom. Pozitívumként emelném ki, hogy nagyon egyszerű vele végezni a kezeléseket és kb az első 2 hét után már látszott az eredmény, aminek nagyon örültem, mert őszintén szólva kicsit szkeptikus voltam, hogy tényleg hatásos lesz-e. Viszont a kötelező kezelések után azt mondom, h teljesen elégedett vagyok vele. Szépen feszesíti a bőrt és ami még + benne, hogy a narancsbőrre is hatott. Nem tűnt el teljesen, de jelentőse szebb lett a fenekem. De végtére is igazából nem ez a fő funkciója.. Bőrfeszesítésre viszont kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.