Egyéb

Ár:   145 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kis.annette, Módosítva: 2015. június 4.

Ár:   145 900 Ft
Kiszerelés:   db
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A ForeverSlim egy kompakt kivitelezésű kavitációs zsírbontó készülék, amely a szépségklinikákon és plasztikai sebészeti centrumokban nagy sikerrel alkalmazott ultrahangos zsírbontó technológia otthoni használatát teszi lehetővé. Az egyedülálló ForeverSlim kavitációs zsírbontó készülékkel az utóbbi 4 évben már több ezer magyar nőnek és férfinak – köztük számos hírességnek és újságírónak – látványosan és tartósan sikerült lefogynia!

A ForeverSlim otthoni ultrahangos zsírbontó készülék:

1.  tartósan, jojó-effektus nélkül fogyaszt.
  2.  célzottan a legmakacsabb zsírpárnákat és a narancsbőrt csökkenti.
  3.  látványos, centiméterekben is mérhető eredményt nyújt.
  4.  fájdalom és éhezés nélkül formálja az alakot.

ForeverSlim kavitációs zsírbontó készülékkel az esztétikai centrumok professzionális technológiáját saját otthonunkban élvezhetjük, a szalonok esetében felmerülő kellemetlenségek – magas költségek, időpont-egyeztetés, napirendünk felborítása és szégyenérzet – nélkül!

Az otthoni zsírbontás

• olcsó, hiszen a megvásárolt gépet korlátlanul, akár családtagjainkkal közösen is használhatjuk.
  • diszkrét, ugyanis a kezeléseket magunk végezzük; senki előtt sem kell levetkőznünk.
  • kényelmes, mert bármikor végezhetjük, amikor épp ráérünk (akár tévézés közben is).

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

RoseGoldQuartz

2021. június 5.

A legégetőbb kérdésre a válasz: igen, működik.
Ez viszont határozottan türelemjáték! Ez bizony egy több hónapos elköteleződés. Közel fél év használat után a saját tapasztalataimat írom le:

Kiindulási állapot:
Nincs jelentős súlyfeleslegem, de csípő-popsi-derék-has tájékon, a klasszikus női területeken bizony nehezen mozdult meg a felesleg. Ifjúságom hajnalán, még 18-as BMI index mellett is ott bizony volt mit fogni, ami hízás mellett csak látványosabb volt, minden csípőre ment rögtön. Négynaponta egy órát használtam főleg csípő és has tájékán, január közepén kezdtem a használatát, lemértem magam minden kritikus helyen, hogy objektíven fel tudjam mérni a haladást.

Használat:
Az első néhány héten csalódott voltam, semmilyen változást nem láttam és nem is mértem, mérgelődtem is. Újraolvasva a használati útmutatót bizony rájöttem, hogy hibásan használtam, nem szabad gyorsan körözöni vele, épp ellenkezőleg, nagyon lassan és ráérősen kell egy viszonylag kis területen használni! Abszolút áttörést hozott. A hullámok közvetlenül a bőrfelszín alatti zsírt érik el, így az, hogy milyen gyorsan milyen látványos lesz a körméret-csökkenés, erősen függ az adott zsírszövet tömörségétől. Nekem például csípő területen nagyon tömör, összefüggő, feszes zsír alakult ki "gyárilag", míg a hasamon sokkal lazább, kitapintható, gömböcskés a zsírszövet. Ebből az következik, hogy a tömör területen egy adott zsírsejt kevés zsírt tartalmaz, így az elpusztulásával is kevés zsírtól szabadulok meg. Ezzel szemben a lazább területeken a nagyobb zsírsejtek bizony jelentősebb mennyiséget tárolnak, és elpusztulásuk is látványosabb. Magyarul, ha feszes a zsír valahol, bizony 3 hónapba is beletelhet, mire sikerül lekavitálni, nekem legalábbis ennyi idő után lett nagyon látványos és mérhető: 7 centi derékból, 7 centi csípőből - és számtalan bók, többek közt a legnagyobb kritikustól, édesanyámtól.Még van felesleg ott, de a zsírszövet sokkal, sokkal lazább, vékonyabb lett, két számmal kisebb nadrágot hordok csak ennek köszönhetően!

Ezalatt nem sportoltam többet mint általában, nem ettem másképp, igaz igyekeztem az edzéseimet azokra a napokra időzíteni, amikor használtam a gépet, hogy a nyirokkeringést segítsem. Nehezen iszom sokat, de azt is igyekszem betartani.

Tippek és összefoglaló:
Türelem, türelem, türelem! Én egy szemceruzával kijelöltem a kezelendő területet a maximális hatékonyság érdekében, könnyen elkalandozik az ember egy idő után, de így sikerült lokálisan tartani. Nagyon lassú, körkörös mozdulatok, különben nem fog hatni, nincs ideje a hullámoknak hatni a zsírszövetre! Én sokszor kicsit meg is égettem magam, olyan lassan csináltam, de egy idő után kitapasztaltam. Aznap tessék legalább egy fél óra erős kardiót csinálni, és az ultrahang zselét bőségesen, de még annál is bőségesebben használni, hiszen ha vékony réteg vezeti, az is jelentősen csökkentheti a hatékonyságot! Én vettem egy gumitüskés kézi masszírozó hengert, a Foreverslim saját zsírégető zseléjét azzal erőteljesen bemasszíroztam a lekezelt területekre. Sokszor ugyanis a zsírsejt nem pukkad ki rögtön, csak másnap, vagy csak megsérül, de a masszírozás segít abban, hogy a sérült sejtek is áldozatul essenek a támadásnak.
Ja és a telefont, egyéb eszközök érintőképernyőjét, tapipadját felejtsd el használat közben, az ultrahang zselétől teljesen meghülyülnek. Intéztem így véletlenül néhány ciki hívást...

Miért éri meg mégis, ha ennyire lassú, és bizony körülményes? Mert a zsír nem tud visszanőni. A zsírsejt ha elpusztul, nem tud osztódni, nem tud regenerálódni. Tehát ha valahol lekavitálod magad, oda az életben többé nem fogsz tudni visszahízni. Ezért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

A legégetőbb kérdésre a válasz: igen, működik.

Kiindulási állapot:

Használat:

Tippek és összefoglaló:

laszti

2020. december 15.

Mivel a sportolás és a diéta mellett sem tudtam - átlagos testalkatom van- a hasamon lévő zsírból úgy és annyit lefaragni, amennyit szerettem volna, ezért döntöttem a készülék vásárlás mellett. 2020 szeptember elején érkezett meg a Forever Slim készülékem.
Az első alkalom előtt a hasam "puklis részén" 99 cm-t mértem, míg a köldöknél 89 cm-t.
Összesen 15 alkalommal használtam a hasamon a készüléket, heti 2x- kivéve a menstruáció idejét.
Mivel heti 2x került sor a kezelésekre, betartottam a 4 napos szünetet. A hatékonyság elérése érdekében kevesebb szénhidrátot fogyasztottam, bár korábban sem ettem sokat..naponta legalább 3 l folyadékot (vizet vagy ízesítetlen teát) ittam, emellett heti több alkalommal a futógépen 1-1 órát edzettem, más napokon pilateseztem, illetve hétvégén 10-15 km-t túráztam is. (Ezeket korábban is végeztem, de az alakom nemigen változott).

A mozgás és egészséges táplálkozás a készülék vásárlása előtt is a mindennapjaim része volt, de túl a negyvenen, már nem tudtam azt a célt elérni, mint korábban- hogy a hasi zsír csökkenjen és a hasam tónusosabb legyen. Illetve, elérhettem volna komoly lemondások árán, amivel örökre száműzhettem volna azt a minimális szénhidrátot is, amit eddig fogyasztottam. Számomra ez hosszú távon tarthatatlanná vált volna, az elvesztett zsír pedig előbb-utóbb biztosan visszajött volna.

A kezelések számomra kikapcsolódást jelentettek, így nem okozott nehézséget a 45 percnyi idő, közben barátnővel telefonálhattam, a gyerekeimmel beszélgettem, vagy, ha egyedül voltam otthon, filmet néztem. A kezelést követően, a nyirokkeringés fokozására bevetettem az I-tech gépem is, melynek van nyirokkeringést fokozó programja, emelett a kezeléseket követően egy-egy órát a futógépen is edzettem, biztos, ami biztos.
Az elvem az volt, ha már megvettem, akkor minden tőlem telhetőt megteszek, hogy a célom elérjem.
A végeredmény magáért beszél: a 99 cm 91 cm-re csökkent, a 89 pedig 84-re.
Az első látható eredmény az 5. kezelést követően vált láthatóvá, mérhetővé.
A hasam tónusosabbá vált. Most ezen a részen szünetet tartok, de tavasszal tovább folytatom a kezelést, még 2-3 cm-t a "puklis részről" szeretnék lefaragni.
Összességében elmondhatom, nekem a fenti életmód mellett tökéletesen bevált a készülék. Bátorítok mindenkit arra, aki a vásárláson gondolkodik, hogy ha már tényleg mindent megtett az alakváltozásért, de a siker várat magára, vagy- ahogy esetemben is- rendkívüli lemondások árán lenne elérhető a cél, ne féljen belevágni, mert a kezeléssel végre eléri a célját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

A végeredmény magáért beszél: a 99 cm 91 cm-re csökkent, a 89 pedig 84-re.
Az első látható eredmény az 5. kezelést követően vált láthatóvá, mérhetővé.

zsizske1

2020. augusztus 25.

Miután megszülettek a gyerekeim, elég sok felesleg rám rakódott, pedig előtte rendesen ettem, rendszeresen edzettem, odafigyeltem magamra. Persze azután is, de akkor már valahogy "máshogy működött" a testem és azért 2 gyerek mellett nem igen volt időm eljárni edzeni. Mindegy, nem mentegetni próbálom magam :) A lényeg, hogy ebből elegem lett és mikor megláttam ezt a gépet, úgy döntöttem, beruházok egyre. Elsősorban a hasamon kezdtem el használni, és kb 3 kezelés után már láttam, hogy kezd összemenni, de azért kellett 12 kezelés ahhoz, hogy valóban látszódjon az eredménye. Összességében elégedett vagyok, főleg hogy akkor tudom használni, amikor épp időm engedi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Juliafr

2020. július 9.

Sose voltam vékony alkat, de így 30 után nem hogy nem tudtam leadni a kilókat, de folyamatosan jöttek fel rám. Még orvoshoz is elmentem, hogy nincs-e valami bajom, de nem volt, azt tanácsolta, hogy diétázzak. Ez remek ötlet volt.., nem is tudom miért nem gondoltam rá hamarabb, elvégre csak 14 éves korom óta sanyargatom magam... Végül láttam a neten a Forever Slim-et és nem volt mit tenni, megvettem, és egyáltalán nem bántam meg. Kb. a 15. kezelésen vagyok túl és egy mérettel már kisebb nadrágot kell vennem, ami még életemben nem történt meg. Még szeretném a hasamat és a combomat tovább "lefaragni", de én már most nagyon hálás vagyok ezért az eredményért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

ninikie

2020. június 10.

Nagyon szeretem! Én a hasamon használom és érzem is, hogy kevésbé szorítanak a nadrágjaim, szépen látszik a hatása. Ami külön szerencsés volt benne, az az, hogy a karantén idején egyáltalán nem kellett kimozdulnom, hogy bármilyen kezelést igénybe vegyek. Általában hetente egyszer használom, néha, ha több időm van, akkor szoktam gyakrabban. Sokat kell inni a kezelések után, még éjszaka is felkelek vagy kétszer.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

angi009

2020. június 2.

az előírtak szerint csinálom a kezelést a belső combomon 4 hónapja, de semmilyen változást nem érzékelek. nem adom fel ha már ennyi pénzt kifizettem érte, de szerintem még vastagabb is a combom, arról nem is beszélve hogy megjelent rajta egy stria és egyre szörnyebben néz ki

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

ZsizsuN

2020. április 24.

Már majdnem 2 éve vettem, és én nagyon meg voltam vele elégedve. A hangja elsőre furcsa volt, de 1-2 alkalom után már észre se lehetett venni. A hasamból 12 centi ment le, aztán a combjaimon használtam, és azok is 7-7 centit csökkentek. Az unokám születése után pedig odaadtam a lányomnak, (mikor már nem szoptatott) ő is gyönyörűen visszanyerte az alakját vele. Szerintem bőven megéri az árát, ajánlom, mert a szépségszalonokban a próbakezeléseken tényleg eszméletlen árakat mondtak, most meg ennyi pénzért ketten fogytunk le otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 24.

mesi11

2019. szeptember 25.

Mikor a kedvenc nadrágod újra rád jön.. :) Nekem sokat segített a fogyásban, jó kis gép!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

vivicica24

2018. január 12.

Sziasztok!
Nekem kb. 1 éve van meg a ForeveverSlim. Ajándékba kaptam karácsonyra családomtól, mert szerintem már elegük lett, hogy folyamatosan panaszkodok és csomó pénzt költök arra, hogy fogyjak. A picikéim születése után iszonyúan megnőtt a hasam, és sehogy sem akart lemenni, ez nagyon rosszul érintett. Sok mindent kipróbáltam, és dühített, hogy semmi nem használ. Aztán kipróbáltam ezt a gépet, amiről az elején kb. semmit nem tudtam, de már nagyon sok mindent tudok a technológiáról, szerencsére a honlapukon nagyon sok infó van, ami meg is nyugtatott, hogy biztonságos a gép! Úhy használom, ahogy kell és látszik is az eredmény! Az elmúlt egy évben hasból már több, mint 10 cm lement!!! Óriási dolog, ezt semmi mással nem tudtam elérni korábban! Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Sziasztok!

klarifekete

2016. január 27.

Én vagyok az, aki soha életében nem volt elégedett az alakjával. 1000-féle diétán, kezelésen túl vagyok, stb., de egyik se hozta el a nagy változást. Amúgy M-es méret vagyok, szóval a legtöbb ismerősöm meg se mondaná rólam, hogy szeretnék megszabadulni a makacs zsírpárnáktól itt-ott, lévén ruhákkal jól tudom palástolni a helyzetet. :) A sport pedig életem része kicsi korom óta, de egyes helyekkel (derékkapaszkodók) az se tud kezdeni semmit. :( Egy szó,mint száz: megvettem a ForeverSlimet, mert sok jót olvastam róla. Nem volt olcsó, de szerencsére tényleg használ, centiben lehet mérni az eredményt az adott helyen. Egy titka van, le kell ülni és megcsinálni a kezelést... Ezt szereti az ember elodázni, de ha ezen átlendülünk, akkor minden megy, mint a karikacsapás. Az ultrahang gél folyóssága miatt kicsit fura, pacsmagolós a kezelés, de ez a velejárója a dolgoknak. Más negatívumot nem tudok felhozni, és ami a fő lényeg: fájdalommentes a kezelés. Nekem bevált, a derék után a külső+belső combomat fogom megkezelni, hisz ott is elkél 1 kis segítség. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.