Fragrance One

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: balintko, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   50 000 Ft

"Irodai parfüm férfiaknak. Illatunkat tökéletesen úgy terveztük, hogy kiemelje a vezérigazgatót. Friss, mint amennyire lenned kell. Erős, ha kell. Kitartó, mint ameilyennek lenned kéne. Alberto Morillas készítette - A friss illatok királya, csodát hozott létre, egy időtlenül friss illatú DNS-t a férfiak számára. Először friss, majd fűszeres, és végül hosszantartóan fás."

Fragrance One Office For Men EDP 5ml/10ml
Ár: 3000 Ft / 4800Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Fragrance One Office For Men BONTATLAN 100ml!
Ár: 40000 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rhodesian Ridgeback

2021. július 25.

Ez a Sauvage & Aventus wannabe tulajdonképpen az Urban Feel Salvatore Ferragamo, csak niche árban túlárazva és valamivel jobb minőségben.
Biztos volt az a pénz, amivel az a ripacs "paprikajancsi" meg tudta fűzni Morillast, hogy kreáljon neki méregdrágán, hadd legyen egy saját brandje, amivel a naiv feliratkozóit le tudja gombolni. Kell az újabb Ferrari!
Egyébként nem rossz illat és jó a tartóssága is, de kb. minden 3. mainstream parfümnek ugyanilyen, vagy legalább hasonló az illata. Niche áron?! Jó vicc!
Egy húszasnál nem nem ér többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Egy húszasnál nem nem ér többet.

betakbence

2020. január 13.

Még 2019 májusában jutottam hozzá az "előfinanszírozott" legelső batch-hez. Külső és csomagolás terén nem nyújt semmi extrát, sőt, elég puritán, de ez senkit ne tévesszen meg, maga a parfüm elképesztően ütős kreáció. Tulajdonképpen nagyon hasonlít egy Dior Sauvage - Acqua di Gio Profumo - Bleu de Chanel trio összeöntött verziójához, de annál mégis sokkal több. Igazi all rounder, gyakorlatilag minden alkalomra passzol, évszaktól függetlenül. Az elején citrusos-fűszeres nyitány, majd ezt követi a nagyon maszkulin fás, ambroxanos leszáradás, ami elég sokáig kitart. Rajtam 7-8 órát alaphangon kibír, és ennyi idő után sem csak közvetlen közelre hajolva lehet érezni. Igazi compliment magnet, gyakorlatilag minden nap, amikor rajtam van, kap valamilyen pozitív elismerést. Az árát tekintve elég húzós tétel, akkor ajánlom megvételre, ha valamilyen akció van Jeremy oldalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.