Egyéb

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 26.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Frakcionális CO2 lézerrel történő arcfiatalító kezelés

Megoldást nyújt a napfénykárosodott, öregedő bőr  fiatalítására, a tágpórusú, heges, foltos bőr látványos javítására. A kezelés hatására a kisebb szarkalábak eltűnnek, a mélyebb ráncok finomodnak, a bőr feszesebb, fiatalosabb, tömöttebb és ragyogóbb lesz, színe egyenletesebbé válik.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 50 000 Ft-tól

Zsuzsu1

2020. november 30.

Iszonyatosan vártam ezt a kezelést,6 napja vagyok túl rajta. Hát,talán nem lesz meglepő a véleményem, bár lehet korai, ebben az esetben updatelni fogok,de ez a kezelés semmit sem ér.
Nem kibírhatatlan,de kellemetlen a kezelés,aznap éjjel aludni sem tudtam,úgy égett az egész fejem.Nalam már a 2.nap elkezdődött a hamlas,a 4.napra be is fejeződött, csak a hegek helye ,ami erősebb lézert kapott,maradt enyhén rózsaszín.A 4. nap egész tömör, szép bőröm volt,ami az 5 napra már nem látszódott.A porusaim ugyanolyan randak, a pigmentfoltjaim sem tűntek el, cserébe aggódhatok, hogy esetlegesen erősebben térnek vissza ha nem kenegetem pigment elleni termékekkel. Nem tudom kinek lett a kezelés után száraz a bőre,de nekem az elsődleges hamlas óta ugyan úgy zsirosodik mint előtte, sőt!!!Totális pénzkidobás, nem ajánlom senkinek, főleg komolyabb problemak (hegek,foltok, pórusok) esetén,azokon sem ez,sem más nem igazán segít.Nagyon mérges vagyok,80 000ftot dobtam ki az ablakon, de talán eljött az ideje hogy megértsem,úgy kell elfogadják magam,ahogy vagyok.Ha mindenképp valamibe bele akar kezdeni az ember, legyen az hamlasztas+retinol - hosszú távon ugyan, de érnek ennyit, sőt többet mint ez a kezeles.

Update:lassan 6 hét telt el a kezelés óta.Sok változásról nem tudok beszámolni.A bőröm zsirossaga,problémai(mitesszeres,néha pattanásos)nem mérséklődtek,a pórusok egyáltalán nem lettek kisebbek.Egy két részen ahol erősebb lézert kapott az arcom ,még mindig enyhe rózsaszín színű,de a hegek ott sem lettek szebbek,ahogy az arcom többi részén sem,talán ha nagyon bele akarom képzelni,leheletnyit javultak.Szerencsere gondosan fényvédőzom,így nem pigmentalodott vissza az arcom,viszont el sem múltak a korabban meglévők sem,csak kicsit halvanyodtak.Komolyan nagyon irigylem a sikerrel járt sorstarsakat,kár hogy nekem nem sikerült .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

cycocica

2020. november 24.

Két hete csináltattam meg a kezelést. Először bekenték az arcom egy érzéstelenítővel ami kb fél óra alatt hatott, és utána végig kezelte az arcom a Doktorúr. Egy egy terület lézerezése után tömény hyaluron savat juttatott a bőrömbe (mert az ugye a krémekkel nem megy be:) ). Kellemetlen a szám és a szemem környéke volt. Kaptam éjszakára krémet illetve hidratálót, ödéma ellen orvosságot (a szemem bedagadt de gyorsan helyrehozta) termálvíz sprayt,és micellás vizet (mert csak azzal lehet tisztítani). Első éjjel félig ülő helyzetben kellett aludni. Piros volt az arcom,mintha leégtem volna a napon, és ez szépen fokozatosan kezdett átmenni ilyen túlszolizott bronzosságba. Folyamatosan kentem a hidratálóval és fújtam a termál spray-vel, majd a 4.napon elkezdett szépen lehámlani. Csak ilyen apró pontokban, a lézer "szúrások" helyén, és nem egyben, mint az internetes videókban. Nekem foltos volt a bőröm (szeplők, napégések nyomai, régi pattanások helye stb.) már elkezdett megereszkedni, apró és mélyebb ráncok voltak a szemem körül és a homlokomon. És az egész színe ilyen szürkés volt. 1,5 hét eltelt, és minden ismerősöm, párom szerint 6-8 évet fiatalodtam (40 éves vagyok). Feszesebb lett a bőröm, a színe is ilyen egészséges, élettel teli, eltűntek a foltok, a ráncok jelentősen feltöltődtek és a pórusaim összezsugorodtak. És ez még csak a kezdet, mert a kollagén termelés 2-3 múlva fogja megmutatni igazán a hatását. Összességében alapozó+púder+pirosító+highlighter+korrektor kombóval tudtam ilyen bőrfelszínt elérni, és most nem kell semmi, csak én vagyok és a bőröm :)
Bármikor újra nekivágnék, és mindnekinek csak ajánlani tudom. Viszont arra figyeljetek, hogy milyen géppel, és melyik szakorvossal csináltatjátok a kezelést, mert egy ilyen minőségű kezelés nem 55.000 Ft-ba kerül, hanem többe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

bongi

2020. szeptember 15.

Drága, kellemetlen és kb annyi javulást tapasztaltam mint egy AHA savas hámlasztás után. Sem a hegeken nem segített, sem a tág pórusokon. Kezelés után két héttel szebb volt az arcom, mint előtte, halványultak a hegek, kisebbek voltak a pórusok. Ez a hatás viszont nem volt tartós. Most, több mint két hónappal a kezelés után olyan az arcom mint kezelés előtt, csak még foltos is lett a bőröm a szemem körül. Ráadásul nem is 55000 ft-ba került, ahogy itt fel van tüntetve hanem jóval drágább.

Ja...bőrgyógyász végezte, de azért azt nem részletezte előtte, hogy több kezelésre lenne szükség, egytől nem számítsak nagy változásra.

Update: két év távlatából elmondhatom, hogy egy jól összeállított arcápolási rutinnal hosszú távon többet lehet javítani a bőr állapotán, mint egy ilyen kezeléssel. Sokkal jobb állapotban van a bőröm, mint akkor volt. A kezelés utáni pigmentfoltok mostanában tűntek el. Ha akkor a 150 000 ft-ra inkább jó kencéket veszek, nem ezt a kezelést csinálom meg, most még előbbre lennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Reddiamond

2020. április 13.

Nagyjából egy hete estem át életem első fiatalító kezelésén. Sokat gondolkodtam mibe vágjak bele. Mikor beszéltem Balázzsal meggyőzött, hogy ez a kezelés lesz számomra a megoldás. Kezdődő ráncok, tokosodó pattanások... táskák és lila folt a szemem alatt.. Bevallom, nem magas a fájdalomtűrésem, így lelkiekben is fel kellett erre készülnöm. Az a szerencsém, hogy nem messzi lakom a szalontól, így nagy könnyebbséget jelentett a kezeléseken való részvétel szempontjából mivel, jómagam már vagy 10 éve smink nélkül ki sem léptem otthonról.
Maga a kezelés úgy zajlott, hogy az arcom tisztítása után lidokainos zselé került az arcomra 20 percre. Majd kezdődött a kezelés. Olyan volt, mintha varrógéppel végigmentek volta az arcomon. Érdekes volt, hogy a jobb oldalon nagyobb kellemetlenséget éltem át. Egész rendesen leizzadtam a kezelés alatt, de én elég érzékeny vagyok. Amúgy kibírható volt. Inkább ez mint egy fogászati szuri. ;P A lézer után, még egy fényregenerációs kezelés jött, ami megnyugtatta a bőröm. Ez után kaptam maszkot, krémet, amit a kezelést követő napokban kellett használnom.
A következő 4 órában semmi sem érhetett az arcomhoz. Ezt követően felkentem a Cicakrémet. Nagyon jól esett mert nagyon feszült az arcom. Az éjszaka kibírható volt. Másnap reggel piros és duzzadt arccal ébredtem. Kicsit megijedtem, de mivel tudtam, hogy erre lehet számítani, így nem pánikoltam túlzottan. Használtam a maszkot, krémet, s bíztam a legjobbakban. Másnap továbbra is duzzadt és piros arccal ébredtem, ráadásul rácsos volt az arcom...mintha elaludtam volna a grillen. Itt bepánikoltam...s írtam Balázsnak, de ő megnyugtatott, hogy ez így van jól. Harmadik napon visszamentem egy kis utógondozásra, amitől jobban éreztem magam. Majd a a kezelés utáni ötödik napon elkezdett hámlani a bőröm. A hatodik napon szépen leradírozta az arcom Balázs. A rácsok, bőrcafatok eltűntek. Szép friss üde lett a bőröm. Még egy hétig kellett kenegetnem a cica krémmel ill vmi hámlasztóval 2 naponta. Utána a napvédelemmel kell vigyázni ill, hogy semmi szines arckrémet még kb 2 hónapig ne használjunk, mert beszinezi a bőrt! Összességében szerintem megérte. CSak legyen az ember lányának egy hete hogy elbújjon a a világ elől. S még egy másik hete, ha ragaszkodik a sminkhez.. Ha kell újra megcsináltatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

asdf27

2020. március 7.

update: a második kezelés nem hozott látványos javulást, így nem csináltatom újra. helyette orvosi retinolt (A313) és szalicilsavas (Cerave) arclemosót használok jó eredménnyel.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.
Hazaértem, arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szépen halványodtak a sebek, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából.

Említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.

Sz. Csilla

2019. október 1.

Update2: Eltelt két év az elöző kezelésem óta és most újra megcsináltattam. Pigmentfoltokkal vokt most gondom, szépe elhalványította, mostmár alapozó nélkül is szép a bőröm. Drága, kicsit kellemetlen egy hétig, de szerintem néhány évente szükséges egy ilyen nagyobb hámlasztás.

Eltelt egy hónap amióta megcsináltattam a kezelést és mondhatom sokkal szebb vagyok. :) Az összkép üdébb, a pólusaim kisebbek, nem zsírosodik a bőröm. Az akne nyomok halványodtak, nem olyan mélyek így alapozóval teljesen elrejthetőek lettek. :) A szeplőket szinte teljesen eltüntette. Igaz az is, hogy folyamatosan fejti ki a szépítő hatását ahogy teljesen megújul a bőr. Kb egy hónap. Itt tartok most. Illetve hogy még a következő hónapokban lesz intenzívebb a kollgéntermelés, tejét rugalmasabbá, feszesebbé válik. Updatelek majd.

Update:
A kollagéntermelést azt én nem tudtam megállapítani. Sokkal szebb a bőröm, ezért nem fogom újra csináltatni. Helyette rendszeresen használok Aha és Bha savakat. Ezek nem drasztikusak, de így folyamatos a hámlasztás és nincsenek patik. :)
A kezelést egyeltalán nem bántam meg, a szemem pl volt egy heg kicsi korom óta, ami teljesen eltünt, tehát nekem egyértelmű, hogy mennyire megérte. Az arcomon oldalt vannak még pici pati nyomok, de szerintem Ahaval is lassan elmúlnak. Ha problémás lenne a bőröm vagy ráncos, akkor biztosan újra vállalnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Update:

NagyG

2019. március 18.

2 kezelés után annyira nem vagyok vele megelégedve. A hegeken és a tág pórusokon minimálisan segített.Túl van értékelve ez a kezelés hatékonyságba/árba is.

Lézeres bőrcsiszolás ha lenne Bp. környékén szívesen fogadnám az ajánlásokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Ryana

2017. április 11.

A kezelés menetét illetően nem sok újat tudok hozzátenni asdf27 beszámolójához, nálam is kb így zajlott.
Azért voltam rá kíváncsi, mert jópár éve végeztettem egy komoly, egész arcos lézeres csiszolást, ami sokat javított az aknés hegeimen (az anno brutális eljárás volt, de nagyon elégedett voltam az eredménnyel.)
Ez a frakcionált lézer ahhoz képest egy vicc. Aki komoly eredményt akar, költse a pénzét komoly eljárásra. Csak azért nem egy csillagot kap, mert miután lehámlott, pár napig némiképp üdébbnek tűnt a bőröm, ha nagyon akartam látni az eredményt. És csak egy kezelésen voltam. Mondták, hogy sok kezelésre lenne szükség, úgy látványosabb lenne, de erre csak azt tudom felelni, hogy akkor a lézeres arccsiszolás jobban megérné időben és pénzben is, mert hamarabb megvan, és bár egyszerre sokat kell rá kiadni, de mégse annyit, mint a többszöri frakcionált kezelésre.
Komolytalan az egész, cserébe jó drága, hogy működjön a placebo-hatás.
Aki eredményt akar a pénzéért, ne erre költse.
SZERK.: Vagy csak kontárok voltak, akik a kezelést végezték? Ki tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Komolytalan az egész, cserébe jó drága, hogy működjön a placebo-hatás.
Aki eredményt akar a pénzéért, ne erre költse.
SZERK.: Vagy csak kontárok voltak, akik a kezelést végezték? Ki tudja.