Egyéb

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. december 30.

Ár:   80 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Frakcionális CO2 lézerrel történő arcfiatalító kezelés

Megoldást nyújt a napfénykárosodott, öregedő bőr  fiatalítására, a tágpórusú, heges, foltos bőr látványos javítására. A kezelés hatására a kisebb szarkalábak eltűnnek, a mélyebb ráncok finomodnak, a bőr feszesebb, fiatalosabb, tömöttebb és ragyogóbb lesz, színe egyenletesebbé válik.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 80 000 Ft-tól

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csiges

2023. október 16.

2023.09.27. (0. nap)
Régóta szerettem volna elmenni egy CO2 lézeres heg eltávolítás kezelésre. Kellemetlen érzés volt, de ki lehetett bírni. Kb 4 órán át lángolt az arcom, utána megnyugodott. ✨ Később UP. ✨

2023.09.28. (1. nap)
A pofikám eléggé bevérzett, ahogy beszéltem/ ettem/ mozgattam az arcom a nap folyamán. Nagyon hamar kiszáradt, pedig kenegettem a fényvédős Cicaplast-tal és a lidokainos krémmel is amit a klinikán kaptam. (Ez nagyon jó, de sajnos nem emlékszem a nevére, és az a kis mennyiség, amit kaptam elfogyott.)

2023.09.29. (2. nap)
Az arcom barnás-vöröses: mintha egy összefüggő varr keletkezett volna az arcomon. Még mindig be van vérezve. Sűrűn kell kenni, mert hamar kiszárad.
Illetve, ma jöttem rá, hogy a fényvédős Cicaplast tényleg nem jobb, mint a fényvédő nélküli (amivel kezelés után kentek be). Nem hidratál annyira, nem szívódik fel, eléggé csíp és még a szemem is könnyezik tőle. Így ezt eltettem, és mivel van a La Roche-Posay egy másik krémje (Lipikar Baume AP+M), ezzel kezdtem el kenni. Csíp, de érződik, hogy ez nem fényvédő (jó értelemben)...

2023.09.30. (3. nap)
Ma nagyon vörös az arcom, alig észrevehetően, egy-két helyen elkezdett hámlani. Meg vagyok fázva, az orromat sokat fújom, ez kicsit ront az orr körüli részeken, valószínűleg ezért is kezdett itt kissé hámlani.
Továbbra is hamar kiszárad a bőröm, sűrűn kell kenni. Folytatom a La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M krém használatát, mert bár még picit csíp ahol berepezett és bevérzett a bőröm, ez egyre hamarabb elmúlik és úgy látom, hogy összességében használ.

2023.10.01. (4. nap)
Ma reggelre, mint egy kígyónak hámlott le az arcbőröm. Darabokban jött le. Mikor megláttam magam a tükörben eléggé meglepődtem.
Kevésbé piros, mint tegnap. Viszket és húzódik, ezért a Revoxos Hyaluronic Acid-ot és a 10%-os Niaciamidot kezdtem el rétegezni a La Roche-Posay alá. Muszáj az extra hidratálás.

2023.10.02. (5. nap)
A pirosság egyre inkább tűnik el. Még mindig van bőr, ami nem hámlott le, de csak az összes harmada.
Ma délután hajat mostam, és ahogy felpuhult a bőröm onnan is jött még le bőr, ahonnan már elvileg lehámlott. Elképesztő ez a folyamat.

2023.10.03. (6. nap)
Tegnaphoz képest alig halványodott a pirosság. Összességében vállalható, jelenleg olyan, mintha fél óra futás színét vette volna fel az arcom.
Nagyon hamar bevérzik: egy mitteszert akartam kinyomni (azon a területen, ahol csak egyszer mentek át), és a hajszálerek nagyon hamar megrepednek.
Ahol többször mentek át (a pofim két oldalán), pedig alapból rózsás színezetű. Ezen a részen voltak kisebb hegek, és bemélyedések. Most, hogy még jobban hámlott a bőröm egyelőre nem túl kecsegtető a látvány: épp, hogy egy picurkát látszanak kisebbnek, de az összkép szép. Messze a teljes gyógyulás, szóval remélem, hogy a kis bemélyedések zsugorodnak még.
A Revoxos Hyaluronic Acid-ot és a Niaciamidot elhagytam, mert hagytak egy átlátszó réteget maguk után, ami miatt száraznak tűnt a bőröm. A La Roche-Posay viszont továbbra is jól működik.

2023.10.04. (7. nap)
Elenyésző számban, de számomra láthatóan mitteszerek és apró pattanások jönnek ki rajtam, ami felettébb idegesítő. Újra elkezdtem a Niaciamidot, most nem hagy réteget maga után, remélem használni fog.
Egyébként az arcom összképe szép, a tökéletlenségek még kisebbek lettek, és még mindig rózsás színű.

2023.10.05. (8. nap)
Szépen húzódik le a pirosság. A mitteszerek nagyon zavarnak, így ma hámlasztottam is. Nem fájt vagy csípett.

2023.10.06. (9. nap)
Az utóbbi két napban nagyon szépen ment le a pirosság. A mitteszerek csak megmaradtak, így a hurkos mitteszer eltávolítóval megpróbáltam megszabadulni tőlük. Bevérzett, ráadásul pontszerűen, csak ott ahol a lézer érte. Tehát bár nem látszik érzékenynek a bőröm, még mindig az.

2023.10.10. (13. nap)
A múltkori incidens nyoma most már egész szép, de az arcom egyre jobban pattanásos. A klórhexidin-diglükonát-os fertőtlenítő szerintem használ, de szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

2023.09.27. (0. nap)

2023.10.06. (9. nap)

2023.10.10. (13. nap)

ami2015

2023. október 7.

Háromszor voltam egy év alatt co2 lézeren. Mindegyik alkalom után brutális volt a felépülés, az első után fájdalomcsillapító is kellett. Én leginkább hegek miatt válaszottam ezt az eljárást, minimálisan javultak csak. Azóta többször voltam dermapenen, sokkal kíméletesebb, bár utána is kell otthon pár nap, hogy szalonképes legyen a megjelenés, de árban és hatásban is nekem sokkal jobb, készülök idén ősszel/télen is menni párszor.
Nekem is sokáig érzékeny volt a bőröm utána, a pirosság is nehezen múlt, több helyen szerintem meg is égett a bőröm, de nem akartam 1-2 alkalom után feladni, így elmentem a 3-ra i, illetve a doktornő is biztatott, hogy nagyon szép lesz. Nos, nem lett... Nem ért annyi szenvedést, pénzt. A ráncokra jó, de aki mély hegek miatt menne, annak én előbb inkább a dermapent ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 7.

anndi

2023. február 9.

Tiniként sajnos nagyon pattanásos voltam és vélhetően a helytelen kezelés miatt főként a pofazacskomon lettek kisebb és nagyon mély hegek. Ez mindig is nagyon zavart ezért kb 1 hete belevágtam a frakcionált lézeres kezelésbe.
Én Nèmetországban csináltattam bőrgyógyásznál és a kezelés ára illetve az ígért tartóssága is eltért a fent írtaktól.
Teljes arc + alsószemhéj kezelést kértem, mivel a teljes csomag sokkal olcsóbb volt, mintha külön-külön kellett volna megcsináltatni és amúgy is szemkarikákkal már egy ideje küzdök.
(Szemkarikák miatt már voltam úgy 4 hónapja hyaluronos kezelésen ami valamennyit javított ugyan, de közel sem voltam elégedett).
A kezelés előtt 1 hétig naponta felváltva kellett Pigmanorm-mal illetve C-vitamin szérummal kennem az arcom. A kezelés kezdete nekem is egy érzéstelenítő krém felvitelével kezdődött, amit 30 percig hagytak fent, majd letöröltek és utána kezdődött a kezelés. Az arcom bal oldalán kezdték és onnan haladt az államon keresztül az arcom másik felére. Mire az arcom jobb oldalához a szintén nagyon mély hegekhez ért már a fájdalomküszöböm (ami egyébként szerintem nem is annyira alacsony) kívánta az extra injekciós érzéstelenítést, amit később a szemem alá is kaptam, mivel mire a szemkörnyékéhez értünk már teljes testben remegtem a fájdalomtól. Itt meg is álltunk kicsit szünetet tartani, hoztak almalevet a stressz miatt.. A kezelés kb 1 órát tartott, a végére egyedül az orromnál voltak kis vérzések viszont az egész fejem lángolt. Az első éjszaka brutális volt még fájdalomcsillapítóval és a doktornőtől kapott hűsítő arcmaszkkal is. Utókezelésként kb non stop Bepanthennel kellett kennem az arcom egészen az első kontrollig, ami a kezelés után 10 nappal esedékes. Utcára még min. 1 hónapig csak 50+ napvédővel lehet menni.
A 2. napra a teljes fejem ödémás lett és a felismerhetetlenségig dagadt. (Nem ismertem magamra a tükörben.)
Szerencsére ez a 3. napra elmúlt és elkezdődött a hámlás (de olyan kígyó vedlés szerűen.)
Az 5. napra ez normalizálodott és már “csak” a vörösség maradt.
Ma megyek vissza az első kontrollra, a fejem még mindig vörös, de már közel sem olyan brutálisan.
A szemkarikáim illetve a szemkörüli ráncok nyom nélkül eltűntek, az arcom sokkal feszesebb lett. A kisebb akne utáni hegek már alig alig látszanak viszont a mélyebbek még ott vannak (nem annyira mélyek már, de még ott vannak). A doktornő szerint ezekre a mély hegekre még 2 kezelés lenne szükség, de az is tény, hogy a jelenlegi állapot még közel sem végleges (állítólag a végleges állapot elérése 1 évig is eltarthat). Nyilván az én mély hegeim 1 év után sem lesznek egy kezelés után olyanok, mintha sose léteztek volna, így pofazacskó kezelésre még biztosan visszatérek. (Az már olyan brutális se lesz, mint a teljes arc kezelése).
A második kezelést 3 hónap múlva lehetne végrehajtani, viszont addigra már itt a nyár kezdete ezért mindenképp kitolódik az év második felére.
Összegezve én így a 10. napon már elégedett vagyok és remélem ahogy telik az idő egyre szebben fognak gyógyulni a mélyebb hegek is.

Azt tapasztaltam, hogy a frakcionált co2 lézerek között hatalmas különbség van. Mielőtt ezt a dokit kiválasztottam volna több helyen tájékozódtam és voltak a végül választott kezelésnek a töredékéért is, de azok a lézerek (szerintem) nem voltak annyira erősek. Ezt abból is gondolom, hogy pl sok helyen min. 6 kezelést javasoltak.. Szóval szerintem ez az a kezelés ahol nem szabad spórolni.
Még frissítem a posztom a gyógyulás előrehaladtával! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Az 5. napra ez normalizálodott és már “csak” a vörösség maradt.

Még frissítem a posztom a gyógyulás előrehaladtával! 😊

asdf27

2023. január 14.

update: a második kezelés nem hozott látványos javulást, így nem csináltatom újra. helyette orvosi retinolt Tretinoin és szalicilsavas (Cerave) arclemosót használok jó eredménnyel. Tretinoin hozza ugyanezt az eredményt.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.
Hazaértem, arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szépen halványodtak a sebek, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából.

Említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.

Reddiamond

2023. január 5.

2020 március: Nagyjából egy hete estem át életem első fiatalító kezelésén. Sokat gondolkodtam mibe vágjak bele. Mikor beszéltem Balázzsal meggyőzött, hogy ez a kezelés lesz számomra a megoldás. Kezdődő ráncok, tokosodó pattanások... táskák és lila folt a szemem alatt.. Bevallom, nem magas a fájdalomtűrésem, így lelkiekben is fel kellett erre készülnöm. Az a szerencsém, hogy nem messzi lakom a szalontól, így nagy könnyebbséget jelentett a kezeléseken való részvétel szempontjából mivel, jómagam már vagy 10 éve smink nélkül ki sem léptem otthonról.
Maga a kezelés úgy zajlott, hogy az arcom tisztítása után lidokainos zselé került az arcomra 20 percre. Majd kezdődött a kezelés. Olyan volt, mintha varrógéppel végigmentek volta az arcomon. Érdekes volt, hogy a jobb oldalon nagyobb kellemetlenséget éltem át. Egész rendesen leizzadtam a kezelés alatt, de én elég érzékeny vagyok. Amúgy kibírható volt. Inkább ez mint egy fogászati szuri. ;P A lézer után, még egy fényregenerációs kezelés jött, ami megnyugtatta a bőröm. Ez után kaptam maszkot, krémet, amit a kezelést követő napokban kellett használnom.
A következő 4 órában semmi sem érhetett az arcomhoz. Ezt követően felkentem a Cicakrémet. Nagyon jól esett mert nagyon feszült az arcom. Az éjszaka kibírható volt. Másnap reggel piros és duzzadt arccal ébredtem. Kicsit megijedtem, de mivel tudtam, hogy erre lehet számítani, így nem pánikoltam túlzottan. Használtam a maszkot, krémet, s bíztam a legjobbakban. Másnap továbbra is duzzadt és piros arccal ébredtem, ráadásul rácsos volt az arcom...mintha elaludtam volna a grillen. Itt bepánikoltam...s írtam Balázsnak, de ő megnyugtatott, hogy ez így van jól. Harmadik napon visszamentem egy kis utógondozásra, amitől jobban éreztem magam. Majd a a kezelés utáni ötödik napon elkezdett hámlani a bőröm. A hatodik napon szépen leradírozta az arcom Balázs. A rácsok, bőrcafatok eltűntek. Szép friss üde lett a bőröm. Még egy hétig kellett kenegetnem a cica krémmel ill vmi hámlasztóval 2 naponta. Utána a napvédelemmel kell vigyázni ill, hogy semmi szines arckrémet még kb 2 hónapig ne használjunk, mert beszinezi a bőrt!
Az ember lányának egy hete hogy elbújjon a a világ elől. S még egy másik hete, ha ragaszkodik a sminkhez..

Update1: sajnos 2 hónap múlva már nem látszott az eredménye, mert gyorsan visszajöttek a foltok a szemem alá....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

Monika99

2022. november 25.

Rászántam én is a Co2 frankcionált lézer kezelésre magam. Bár NE tettem volna. Pedig többször is elolvastam a kommenteket amit ide írtak, sőt még más fórumon sem írtak jókat erről a kezelésről. Ennek ellenére belevágtam. SENKINEK nem ajánlom ezt a kezelést!!! A bőröm sokkal rosszabb állapotban van. Amit ígértek ezzel a kezeléssel kapcsolatban, semmi NEM igaz. A bőröm nekem is ROSACEÁS lett, tele hajszálerekkel, sőt még göbös pattanások is vannak. Elvékonyodott, piros és borzalmasan érzékeny lett. Ahhoz képest, hogy brutál fejem volt egy hétig, még drága is volt. A kedves Dr. Nő pedig lefedi magát azzal, ha esetleges felmerülő mellékhatások jelentkeznének, így aláírat egy papírt a kezelés előtt. Kérlek Benneteket, hogy senki ne vágjon bele ebbe a kezelésbe. Segítsetek ez helyre fog jönni? A bőröm mindig ilyen vékony hajszáleres lesz? Mit csinálhatnék most vele? Milyen kezeléssel tudnám helyrehozni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

MartinaKata

2022. szeptember 28.

Háromszor cináltattam meg az akne utáni hegek miatt, egymás után, amint újra lehetett. Nem volt kellemes az 1. sem, de a 2. már nagyon durva volt. A 3. után, amikor belenéztem a tükörbe, majdnem elájultam: csatak vér volt a fejem… De mindez mindegy lenne, egyáltalán nem érdekelt volna, ha hatott volna. De sajnos nem. És azóta több mint 1 év el is telt, szóval már nem is fog. A kémiai hámlasztók többet érnek, még otthon is többre jutottam, mint a lézerrel egy egyébként nívós klinikán és lelkiismeretes orvosoknál. Szóval, sok pénz és sok szenvedés volt. De ennyi csak sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Misa

2022. július 9.

Update2: hosszútávon sem javított a bőrömön. A pigmentfoltok visszatértek, a bőröm tömörsége eltűnt. Pénzkidobás, semmiképp nem ismételném meg.

Nemrég csináltattam meg, így végleges véleményem még nem lehet a kezelésről, de addig is leírnám a kezdeti tapasztalatokat.
Kezdjük azzal, hogy ahogy előttem is mondták, a kezelés nem 50, nem 80, de nem is 150ezer, hanem 200ezer. Persze, Frakcionált CO2-kezelésből is több fajta van, én a nagykezelést kaptam, amit nem kell ismételni, legalábbis egy pár évig biztosan nem.
A kezelésnek az a lényege, hogy a lézerrel nagyon apró lyukakat égetnek a bőrbe, ami azonnal összehúzza a bőrt, és a frissen ütött sebekbe bejuttathatóak olyan hatóanyagok is, amik a molekulaméretük miatt az ép bőrbe nem tudnak felszívódni, pl. hialuronsav. A kezelés lényege viszont nem ez, hanem hogy ablatív kezelés lévén beindítja a bőr kollagéntermelését, ezáltal feszesebbé, egészségesebbé teszi a bőrt. Ámen.

Az alapproblémám: ráncok a homlokomon, a szám két oldalán, szarkalábak, lila karikás szem, megereszkedett szemhéj, tág pórusok, hiperpigmentáció.
A kezelés előtt fertőtlenítés, rá a lidokainos krém, fél órát csevegtünk, mire hatott. Ezután jött maga a kezelés. Az arcom bizonyos részei (szám környéke, szemhéjak) jóval érzékenyebbek voltak, mint más részei, de összességében nem volt kibírhatatlan, vagy nagyon fájdalmas. Az orvosom odafigyelt, és amikor látta, hogy valahol nagyon kellemetlen, sietősebbre fogta. Az egyes területek között beledörzsölt az arcomba egy mezoterápiás koktélt, amit a lézertől átlyuggatott bőr képes felszívni. Maga a kezelés kb. 20 perc alatt megvolt (teljes arc, áll alatt, alsó-felső szemhéjak). Közben fújással hűtik a bőrt, és szagelszívóval próbálják tompítani az egyértelmű disznóperzselés-szagot. A kezelés végén nem tudom, hány különböző krémet kaptam, plusz termálvizes permetet, de addigra már annyira égett és lüktetett az arcom, hogy bármit kentek volna rá, mindent fájdalomként éltem volna meg. Az arcom már ekkor be volt dagadva egy kicsit, elég rémisztően festettem, viszont nem volt annyira vörös, mint amilyennek éreztem.
Amikor a rövid séta után a hidegről bementem a meleg lakásba, azt hittem, lekaparom a falat, annyira égett az arcom. A doki biztatott, hogy alig négy óra alatt ez elmúlik. Szerencsém volt, mert 2 órával a kezelés után már sokkal jobban voltam, de ehhez kellett a jégzselés hűtés, a termálvíz, plusz a hidratálókrém, sőt még a klímát is bekapcsoltam és aláültem, hogy valamennyire elviselhetőbb legyen az érzés. :D Onnan kezdve, hogy enyhülni kezdett a fájdalom, egyre gyorsabban múlt, és nem tért vissza. Éjjel félig ülve aludtam, reggel minimálisan volt bedagadva a szemem, ami napról napra fokozatosan elmúlt.
Az utókezeléshez kaptam egy komplett otthonápolási csomagot, amiben minden benne volt, amire szükségem lehet. Az első 3 napon én csak micellás vízzel tisztítottam a bőröm, és naponta többször bőségesen kentem a hidratálókrémet, plusz termálvizes sprével fújtam, amikor csak jólesett. A 2. napon nagyon vörös volt a fejem. :D Érdemes a kezelést úgy időzíteni, hogy kb. 1 hét alatt lesz az embernek normális feje utána. Amikor a vörösség elmúlik, akkor jön a barnaság, plusz a bőr olyan lesz, mint a smirgli a sok apró, pontszerű vartól. Ezek aztán elkezdenek lemorzsolódni, de dörzsölni, kapargatni nem szabad, bármekkora is a kísértés.
Alatta friss, rózsaszín bőr.
Amit egyelőre látok, az az, hogy a bőröm tényleg szebb, egészségesebb, feszesebb, a homlokráncom jobban néz ki, a szemhéjam is jobb valamivel. Ha jól tudom, 1-2 hónap múlva fog látszani majd a valódi hatás, amit nagyon várok, mert egyelőre nem vagyok elájulva a legkevésbé sem, de egyelőre kivárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 9.

Alatta friss, rózsaszín bőr.

adripatton1993

2021. szeptember 29.

Kétszer voltam kezelésen, semmit nem használt és még csúnya is volt az arcom napokig. Nekem csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Makk Zsuzsó

2021. április 6.

Nagyon hasonló negatív tapasztalataim vannak ezzel a kezeléssel, mint az előttem szólónak. Évekkel ezelőtt csináltattam, egy kör volt, aztán soha többet. Iszonyú agresszív kezelés, nem értem, miért nem mondják, hogy vékony, érzékeny "fragile" bőrűek kerüljék, a rinocéroszbőrűeknek lehet, hogy működik. Nekem is lett sokáig el nem múló piros folt, nekem is rozáceás lett a bőröm utána, mindentől kipirult és a tetejébe még csak nem is ért semmit, kb. egy sima AHA, BHA hámlasztás hatását adja.
Ráadásul azt mondják, ebből kúraszerűen, legalább 2-3 alkalom kéne, hogy megmutatkozzon a bőrfeszesítő hatása, "egy kezelés nem kezelés". Aki pedig úgy jár, mint én és túlérzékeny marad utána sokáig a bőre, annak nem szabad több kört, tehát az első és egyben utolsó alkalom lényegében kidobott pénz.

Zara81: ne izgulj, szép lassan el fog múlni és normalizálódni fog a helyzet, de ez nekem beletellett min. egy évbe. Addig pedig krémből, szérumból, mindenből a szenzitív, a nyugtató, az illatmentes, és fényvédő ezerrel! Nekem nem jöttek be a kimondottan rozácea elleni krémek sem ez alatt az idő alatt, azokat sem bírta a bőröm, csak a minimál inci-s dolgokat. El fog múlni, türelem!
Én mindenkit lebeszélnék erről a kezelésről, tényleg sokkal több kellemetlenséggel és negatív mellékhatással jár, mint haszonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.