Egyéb

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. december 30.

Ár:   80 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Frakcionális CO2 lézerrel történő arcfiatalító kezelés

Megoldást nyújt a napfénykárosodott, öregedő bőr  fiatalítására, a tágpórusú, heges, foltos bőr látványos javítására. A kezelés hatására a kisebb szarkalábak eltűnnek, a mélyebb ráncok finomodnak, a bőr feszesebb, fiatalosabb, tömöttebb és ragyogóbb lesz, színe egyenletesebbé válik.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 80 000 Ft-tól

asdf27

2023. január 14.

update: a második kezelés nem hozott látványos javulást, így nem csináltatom újra. helyette orvosi retinolt Tretinoin és szalicilsavas (Cerave) arclemosót használok jó eredménnyel. Tretinoin hozza ugyanezt az eredményt.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.
Hazaértem, arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szépen halványodtak a sebek, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából.

Említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.

Reddiamond

2023. január 5.

2020 március: Nagyjából egy hete estem át életem első fiatalító kezelésén. Sokat gondolkodtam mibe vágjak bele. Mikor beszéltem Balázzsal meggyőzött, hogy ez a kezelés lesz számomra a megoldás. Kezdődő ráncok, tokosodó pattanások... táskák és lila folt a szemem alatt.. Bevallom, nem magas a fájdalomtűrésem, így lelkiekben is fel kellett erre készülnöm. Az a szerencsém, hogy nem messzi lakom a szalontól, így nagy könnyebbséget jelentett a kezeléseken való részvétel szempontjából mivel, jómagam már vagy 10 éve smink nélkül ki sem léptem otthonról.
Maga a kezelés úgy zajlott, hogy az arcom tisztítása után lidokainos zselé került az arcomra 20 percre. Majd kezdődött a kezelés. Olyan volt, mintha varrógéppel végigmentek volta az arcomon. Érdekes volt, hogy a jobb oldalon nagyobb kellemetlenséget éltem át. Egész rendesen leizzadtam a kezelés alatt, de én elég érzékeny vagyok. Amúgy kibírható volt. Inkább ez mint egy fogászati szuri. ;P A lézer után, még egy fényregenerációs kezelés jött, ami megnyugtatta a bőröm. Ez után kaptam maszkot, krémet, amit a kezelést követő napokban kellett használnom.
A következő 4 órában semmi sem érhetett az arcomhoz. Ezt követően felkentem a Cicakrémet. Nagyon jól esett mert nagyon feszült az arcom. Az éjszaka kibírható volt. Másnap reggel piros és duzzadt arccal ébredtem. Kicsit megijedtem, de mivel tudtam, hogy erre lehet számítani, így nem pánikoltam túlzottan. Használtam a maszkot, krémet, s bíztam a legjobbakban. Másnap továbbra is duzzadt és piros arccal ébredtem, ráadásul rácsos volt az arcom...mintha elaludtam volna a grillen. Itt bepánikoltam...s írtam Balázsnak, de ő megnyugtatott, hogy ez így van jól. Harmadik napon visszamentem egy kis utógondozásra, amitől jobban éreztem magam. Majd a a kezelés utáni ötödik napon elkezdett hámlani a bőröm. A hatodik napon szépen leradírozta az arcom Balázs. A rácsok, bőrcafatok eltűntek. Szép friss üde lett a bőröm. Még egy hétig kellett kenegetnem a cica krémmel ill vmi hámlasztóval 2 naponta. Utána a napvédelemmel kell vigyázni ill, hogy semmi szines arckrémet még kb 2 hónapig ne használjunk, mert beszinezi a bőrt!
Az ember lányának egy hete hogy elbújjon a a világ elől. S még egy másik hete, ha ragaszkodik a sminkhez..

Update1: sajnos 2 hónap múlva már nem látszott az eredménye, mert gyorsan visszajöttek a foltok a szemem alá....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

Monika99

2022. november 25.

Rászántam én is a Co2 frankcionált lézer kezelésre magam. Bár NE tettem volna. Pedig többször is elolvastam a kommenteket amit ide írtak, sőt még más fórumon sem írtak jókat erről a kezelésről. Ennek ellenére belevágtam. SENKINEK nem ajánlom ezt a kezelést!!! A bőröm sokkal rosszabb állapotban van. Amit ígértek ezzel a kezeléssel kapcsolatban, semmi NEM igaz. A bőröm nekem is ROSACEÁS lett, tele hajszálerekkel, sőt még göbös pattanások is vannak. Elvékonyodott, piros és borzalmasan érzékeny lett. Ahhoz képest, hogy brutál fejem volt egy hétig, még drága is volt. A kedves Dr. Nő pedig lefedi magát azzal, ha esetleges felmerülő mellékhatások jelentkeznének, így aláírat egy papírt a kezelés előtt. Kérlek Benneteket, hogy senki ne vágjon bele ebbe a kezelésbe. Segítsetek ez helyre fog jönni? A bőröm mindig ilyen vékony hajszáleres lesz? Mit csinálhatnék most vele? Milyen kezeléssel tudnám helyrehozni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

MartinaKata

2022. szeptember 28.

Háromszor cináltattam meg az akne utáni hegek miatt, egymás után, amint újra lehetett. Nem volt kellemes az 1. sem, de a 2. már nagyon durva volt. A 3. után, amikor belenéztem a tükörbe, majdnem elájultam: csatak vér volt a fejem… De mindez mindegy lenne, egyáltalán nem érdekelt volna, ha hatott volna. De sajnos nem. És azóta több mint 1 év el is telt, szóval már nem is fog. A kémiai hámlasztók többet érnek, még otthon is többre jutottam, mint a lézerrel egy egyébként nívós klinikán és lelkiismeretes orvosoknál. Szóval, sok pénz és sok szenvedés volt. De ennyi csak sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Misa

2022. július 9.

Update2: hosszútávon sem javított a bőrömön. A pigmentfoltok visszatértek, a bőröm tömörsége eltűnt. Pénzkidobás, semmiképp nem ismételném meg.

Nemrég csináltattam meg, így végleges véleményem még nem lehet a kezelésről, de addig is leírnám a kezdeti tapasztalatokat.
Kezdjük azzal, hogy ahogy előttem is mondták, a kezelés nem 50, nem 80, de nem is 150ezer, hanem 200ezer. Persze, Frakcionált CO2-kezelésből is több fajta van, én a nagykezelést kaptam, amit nem kell ismételni, legalábbis egy pár évig biztosan nem.
A kezelésnek az a lényege, hogy a lézerrel nagyon apró lyukakat égetnek a bőrbe, ami azonnal összehúzza a bőrt, és a frissen ütött sebekbe bejuttathatóak olyan hatóanyagok is, amik a molekulaméretük miatt az ép bőrbe nem tudnak felszívódni, pl. hialuronsav. A kezelés lényege viszont nem ez, hanem hogy ablatív kezelés lévén beindítja a bőr kollagéntermelését, ezáltal feszesebbé, egészségesebbé teszi a bőrt. Ámen.

Az alapproblémám: ráncok a homlokomon, a szám két oldalán, szarkalábak, lila karikás szem, megereszkedett szemhéj, tág pórusok, hiperpigmentáció.
A kezelés előtt fertőtlenítés, rá a lidokainos krém, fél órát csevegtünk, mire hatott. Ezután jött maga a kezelés. Az arcom bizonyos részei (szám környéke, szemhéjak) jóval érzékenyebbek voltak, mint más részei, de összességében nem volt kibírhatatlan, vagy nagyon fájdalmas. Az orvosom odafigyelt, és amikor látta, hogy valahol nagyon kellemetlen, sietősebbre fogta. Az egyes területek között beledörzsölt az arcomba egy mezoterápiás koktélt, amit a lézertől átlyuggatott bőr képes felszívni. Maga a kezelés kb. 20 perc alatt megvolt (teljes arc, áll alatt, alsó-felső szemhéjak). Közben fújással hűtik a bőrt, és szagelszívóval próbálják tompítani az egyértelmű disznóperzselés-szagot. A kezelés végén nem tudom, hány különböző krémet kaptam, plusz termálvizes permetet, de addigra már annyira égett és lüktetett az arcom, hogy bármit kentek volna rá, mindent fájdalomként éltem volna meg. Az arcom már ekkor be volt dagadva egy kicsit, elég rémisztően festettem, viszont nem volt annyira vörös, mint amilyennek éreztem.
Amikor a rövid séta után a hidegről bementem a meleg lakásba, azt hittem, lekaparom a falat, annyira égett az arcom. A doki biztatott, hogy alig négy óra alatt ez elmúlik. Szerencsém volt, mert 2 órával a kezelés után már sokkal jobban voltam, de ehhez kellett a jégzselés hűtés, a termálvíz, plusz a hidratálókrém, sőt még a klímát is bekapcsoltam és aláültem, hogy valamennyire elviselhetőbb legyen az érzés. :D Onnan kezdve, hogy enyhülni kezdett a fájdalom, egyre gyorsabban múlt, és nem tért vissza. Éjjel félig ülve aludtam, reggel minimálisan volt bedagadva a szemem, ami napról napra fokozatosan elmúlt.
Az utókezeléshez kaptam egy komplett otthonápolási csomagot, amiben minden benne volt, amire szükségem lehet. Az első 3 napon én csak micellás vízzel tisztítottam a bőröm, és naponta többször bőségesen kentem a hidratálókrémet, plusz termálvizes sprével fújtam, amikor csak jólesett. A 2. napon nagyon vörös volt a fejem. :D Érdemes a kezelést úgy időzíteni, hogy kb. 1 hét alatt lesz az embernek normális feje utána. Amikor a vörösség elmúlik, akkor jön a barnaság, plusz a bőr olyan lesz, mint a smirgli a sok apró, pontszerű vartól. Ezek aztán elkezdenek lemorzsolódni, de dörzsölni, kapargatni nem szabad, bármekkora is a kísértés.
Alatta friss, rózsaszín bőr.
Amit egyelőre látok, az az, hogy a bőröm tényleg szebb, egészségesebb, feszesebb, a homlokráncom jobban néz ki, a szemhéjam is jobb valamivel. Ha jól tudom, 1-2 hónap múlva fog látszani majd a valódi hatás, amit nagyon várok, mert egyelőre nem vagyok elájulva a legkevésbé sem, de egyelőre kivárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Alatta friss, rózsaszín bőr.

adripatton1993

2021. szeptember 29.

Kétszer voltam kezelésen, semmit nem használt és még csúnya is volt az arcom napokig. Nekem csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Makk Zsuzsó

2021. április 6.

Nagyon hasonló negatív tapasztalataim vannak ezzel a kezeléssel, mint az előttem szólónak. Évekkel ezelőtt csináltattam, egy kör volt, aztán soha többet. Iszonyú agresszív kezelés, nem értem, miért nem mondják, hogy vékony, érzékeny "fragile" bőrűek kerüljék, a rinocéroszbőrűeknek lehet, hogy működik. Nekem is lett sokáig el nem múló piros folt, nekem is rozáceás lett a bőröm utána, mindentől kipirult és a tetejébe még csak nem is ért semmit, kb. egy sima AHA, BHA hámlasztás hatását adja.
Ráadásul azt mondják, ebből kúraszerűen, legalább 2-3 alkalom kéne, hogy megmutatkozzon a bőrfeszesítő hatása, "egy kezelés nem kezelés". Aki pedig úgy jár, mint én és túlérzékeny marad utána sokáig a bőre, annak nem szabad több kört, tehát az első és egyben utolsó alkalom lényegében kidobott pénz.

Zara81: ne izgulj, szép lassan el fog múlni és normalizálódni fog a helyzet, de ez nekem beletellett min. egy évbe. Addig pedig krémből, szérumból, mindenből a szenzitív, a nyugtató, az illatmentes, és fényvédő ezerrel! Nekem nem jöttek be a kimondottan rozácea elleni krémek sem ez alatt az idő alatt, azokat sem bírta a bőröm, csak a minimál inci-s dolgokat. El fog múlni, türelem!
Én mindenkit lebeszélnék erről a kezelésről, tényleg sokkal több kellemetlenséggel és negatív mellékhatással jár, mint haszonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Zara81

2021. április 5.

Katasztrófa ez a kezelés.Fájdalmas és nem ér semmit.A legrosszabb,hogy én nem is ezt akartam,hanem PRP-t,de a bőrgyógyász lebeszélt róla,hogy ez még jobb!Köszönő viszonyban nincs a kettő.Négy hónap elteltével a szinte hibátlan bőrömön egy óriási 1X1 cm-es négyzetben piros a bőr,megégetett!A többi helyen rosacea jelentkezett,amire 40 évem alatt még soha példa nem volt!Négy hónap elteltével sem tudok napra menni annyira érzékeny lett a bőröm.Gyakorlatilag tönkretette a bőrömet.A kezelést a Fehérhajó Revitalban végezték.Kérdezni szeretném attól akinek volt hasonló panasza,h javult-e valaha?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

FerencHun94

2021. január 15.

Megvolt a második kezelés, semmilyen tartós változást (hegek terén) eddig nem tapasztaltam. Külföldi dermológusok szerint is túl van értékelve a kezelés. Instán myacnescarjourney proflion posztom a before after fotókat a kezelés hatásáról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Zsuzsu1

2021. január 9.

Iszonyatosan vártam ezt a kezelést,6 napja vagyok túl rajta. Hát,talán nem lesz meglepő a véleményem, bár lehet korai, ebben az esetben updatelni fogok,de ez a kezelés semmit sem ér.
Nem kibírhatatlan,de kellemetlen a kezelés,aznap éjjel aludni sem tudtam,úgy égett az egész fejem.Nalam már a 2.nap elkezdődött a hamlas,a 4.napra be is fejeződött, csak a hegek helye ,ami erősebb lézert kapott,maradt enyhén rózsaszín.A 4. nap egész tömör, szép bőröm volt,ami az 5 napra már nem látszódott.A porusaim ugyanolyan randak, a pigmentfoltjaim sem tűntek el, cserébe aggódhatok, hogy esetlegesen erősebben térnek vissza ha nem kenegetem pigment elleni termékekkel. Nem tudom kinek lett a kezelés után száraz a bőre,de nekem az elsődleges hamlas óta ugyan úgy zsirosodik mint előtte, sőt!!!Totális pénzkidobás, nem ajánlom senkinek, főleg komolyabb problemak (hegek,foltok, pórusok) esetén,azokon sem ez,sem más nem igazán segít.Nagyon mérges vagyok,80 000ftot dobtam ki az ablakon, de talán eljött az ideje hogy megértsem,úgy kell elfogadják magam,ahogy vagyok.Ha mindenképp valamibe bele akar kezdeni az ember, legyen az hamlasztas+retinol - hosszú távon ugyan, de érnek ennyit, sőt többet mint ez a kezeles.

Update:lassan 6 hét telt el a kezelés óta.Sok változásról nem tudok beszámolni.A bőröm zsirossaga,problémai(mitesszeres,néha pattanásos)nem mérséklődtek,a pórusok egyáltalán nem lettek kisebbek.Egy két részen ahol erősebb lézert kapott az arcom ,még mindig enyhe rózsaszín színű,de a hegek ott sem lettek szebbek,ahogy az arcom többi részén sem,talán ha nagyon bele akarom képzelni,leheletnyit javultak.Szerencsere gondosan fényvédőzom,így nem pigmentalodott vissza az arcom,viszont el sem múltak a korabban meglévők sem,csak kicsit halvanyodtak.Komolyan nagyon irigylem a sikerrel járt sorstarsakat,kár hogy nekem nem sikerült .

Hahoooo,ha valaki erre járna!Kinek mikorra múltak el az esetleges pirosabb foltjai?Most múlt 7 hete hogy kezeltek,konkrétan egy pontban nagyon erős lézert kapott a bőröm,ott még mindig rózsaszín színű,és hát az arcom közepén egy folttal nagyon unom már a létet 😟csak nem maradok így örökre???
Update:3 hónap telt el a kezelés óta.Megallapithatom,hogy a folt nagy valószínűséggel megmarad,mivel megegettek.Utalom az egészet!!!Lezerspecialista,meg magánklinika nesze neked!!!Sokkal sérülékenyebb azóta a bőröm,rozacea hajlam is megmutatkozott.Hulye voltam hogy bevallaltam.Taltos utcába ne menjetek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.