Frassai

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ezt a csábító, de egyben játékos parfümöt egy 1920-as évekből származó tündérmese inspirálta.

Illatcsalád: virágos, pézsmás, gourmand

Fej: zöld mandarin, körtelevél

Szív: sós vajkaramella, tigrisliliom, ashokvirág

Alap: kakaó, tonkabab, kasztoreum, fehér pézsma

Marcsi66

2019. szeptember 17.

Elismert parfümkritikus is isteníti a tündérmesét,,,hát sokaknak a Delina tölti ki ezt a vágyat,nekem is,nem érzem ezt a világot nála teljesen,Fűszeres de nem túl erősen,a gyümölcsei nem hangsúlyosak,majd a liliom karamellás öntettel,Nem nyomja el a virág szépségét,fenségekhez illő bájjal cukrozza a nőiességet, Hatósugara jó,tartóssága szintén, Neroli kifogyott belőle,akkor biztos tud valamit,amit én még nem értek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

RoodGirl

2019. augusztus 14.

Neroli mintát kaptam egy rendelés mellé, elöször nem is figyeltem rá hogy milyen az illata.
Ma reggel kiprobáltam , és azóta is szagolgatom magamon- nagyon finom édes-krémes illat. Olyan ismerösnek tünt - Sicily D&G vonal !!!! Ugy érzem ebböl üveges vásárlás lesz, megbántam a PDM Delina vásárlást , ez sokkal jobb !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.