Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. október 2.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kellemes illatú acetonmentes, E vitaminnal dúsítótt korongok. Nagyon kíméletesen és alaposan távolítja el a körömlakkot.

Gabria

2019. október 2.

Megláttam a DM polcán és máris jött velem. Jó alapötletnek tartottam azt, hogy átitatott korongokkal bárhol, bármikor le tudom szedni a lakkot. Olvastam közben már más márkák átitatott korongjairól is, talán kipróbálok majd egyszer még egyet-kettőt, de nem biztos, merthogy nekem ez egyáltalán nem jött be. Ugyan leszedte 4 ujjamról a lakkot, de teljesen kék maradt az ujjam, ami nem jött le kézmosás után sem [pedig azt hittem így lesz], használnom kellett más lakklemosót hozzá,de lényegében akkor elveszíti az értelmét az egész korong! Viszont nem tudtam közben semmit sem csinálni, minden olyan lett volna, bármihez is nyúlok. Féltem attól is, hogy egyszerre több korongot veszek fel, ugyanis nagyon vékony hihetetlen, hogy 50 db van benne. A pozitívumai, hogy nincs kellemetlen, büdös szaga, ami számomra meglepő, eddig csak büdösekkel találkoztam [az összes ilyen-olyan illatúnak mondott lakklemosók is büdösek számomra] és az, hogy nem szárít, nem jön fel a körmöm felső rétege tőle. De biztosan nem venném újra, örülök ha ez is elfogy valamire. Lehet, hogy ezt a fajtát nem nekem találták ki. Mindenesetre adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.