Egyéb

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. április 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A fullips egy egyedülálló módszer az ajkak dússágának növelésére. Az ajakfeltöltéssel vagy az implantátumokkal ellentétben a fullipshatása átmeneti és fájdalommentes. Azonban rendszeres használat mellett látható és folyamatos dússágot eredményez. Ajaktermékek felvitele előtt használandó, akár napi több alkalommal is.

1. A fullips használata előtt nagyon fontos az ajkak tisztítása. Meleg vízzel és benedvesített törölközővel (vagy a kedvenc peeling módszereddel) dörzsöld át az ajkaidat, így eltávolítva az elhalt hámsejteket és növelve a hatékonyságot.

2. Hidratáld az ajkaidat! A kedvenc hidratálódat hagyd hatni minimum 15 percig hogy az apróbb vonalak feltöltődjenek.

3. Helyezd a fullipst az ajkaidra, ügyelve arra, hogy az egész szádat lefedje. Ezután szívd ki az összes levegőt belőle, vákuumot képezve. Növeld a vákuumot ameddig kényelmes és hagy az ajkaidon pár másodpercig. Igazítsd el az ajkaidon a fullipsthogy kényelmes legyen.

4. Hagyd az ajkaidat pihenni – ez rendkívül fontos!

Fokozatosan hozzá kell szoktatnod az ajkaidat a termék használatához és a vákuumhoz. Először csak pár másodpercig hagyd az ajkaidon a fullipst,majd egyre tovább. De a maximum ne haladja meg a 30 másodpercet!

A vákuumot az ujjaiddal megszűnteheted.

Ismételd meg a használatot, amíg el nem éred a kívánt eredményt.

Folyamatos használat mellett tartós eredményt eredményezhet a fullips.

A vákuum okozhat egy halvány vonalat az ajkak körül melyet a vákuum erősségének csökkentésével és gyengéd masszázzsal eltűntethetsz.

5. Amint elérted a kívánt eredményt, használd a kedvenc ajaktermékét. Lip plumerekkel még jobban fokozható a hatás. Hidratáló termékekkel pedig meghosszabbíthatod a hatást.

Ne felejtsük el, hogy a gyakorlat teszi a mestert! Gyakorlással gyorsabb, hatásosabb és kényelmesebb lesz a termék használata illetve a hatás fokozódni fog. Pár héten belül már mesteri ügyességgel fogod tudni használni a terméket, és megtalálod azt a technikát, ami a te ajkainak a legjobb.

audreycoca

2015. december 11.

azt hittem, hogy véleményeztem, de ezek szerint az elszállt. Tehát, én ajándékba kaptam ezt a kis érdekességet, ami azért van, hogy vastagabb legyen az ajkunk. Beleszívjuk az ajkainkat, fél percig, majd lecuppantjuk és voalá, Kylie Jenner elbújhat. Tényleg működik, de senkinek ne legyen illúziója nem tart örökké. Nekem egy-két óra, egy gyors randit, fotózást kibír. A problémám, hogy nekem amúgy vastagok az ajkaim, és mikor kipróbáltam elég meglepően néztem ki. Vagy inkább viccesen. Nekem nem ez a drága van, csak a másolata, de szerintem nincs olyan nagy különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.