Gabrini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Do_orci, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vidám, nyári színekben kapható.

tmscsilla

2014. április 2.

Nagyon szép, vidám színek, gyors száradással, jó fedéssel (a képen látható ~türkiz simán fed két rétegben, a világosabb színekből kell a három). A világosokat kicsit nehéz egyenletesen felkenni, de ha fent van, akkor jól tart. Nem a legkönnyebben kezelhető lakkom, de nem is túl macerás, és ezért az árért nagyon megéri :)
Update: egyetlen baj van velük, mindegyik (m-i-n-d-e-gy-i-k) Gabrini körömlakk buborékosodik. Vigyázok a rétegek vékonyságára, hagyom kiszáradni, mindent megteszek, és mégis. Nekem még így is megéri, mert nagyon olcsóak és mert van olyan fedőlakkom, ami eltünteti a bubikat, de ezt azért ne hagyjátok figyelmen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Pinky

2014. február 1.

Én csak úgy hívom, hogy Milka csoki lila az árnyalat ami meg van. :) Szép fényes, gyorsan szárad, relatív tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

dzsenifer820

2013. augusztus 18.

Én Montenegróban vásároltam egy gyönyörű rózsaszínt 0.55 Euróért tehát kb. 165 Ft-ért.
-Nagyon jó a fedése egy rétegben is
-Gyorsan szárad
-2-3 napig bírja a körmömön (napi 2 edzés mellet)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

-Nagyon jó a fedése egy rétegben is
-Gyorsan szárad
-2-3 napig bírja a körmömön (napi 2 edzés mellet)

papupanni

2012. november 5.

Szerintem jó lakkok. Szeretem a színeit, tartósak is, más meg nem kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Szerintem jó lakkok. Szeretem a színeit, tartósak is, más meg nem kell. :)