Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

belaura

2016. augusztus 19.

300 forintért vettem 2-t akciósan, de többet is adnék érte. Valóban kicsit krémesebb az állaga, ujjal könnyebben fel lehet vinni mint ecsettel, de nagyon jól pigmentált. Ha nem fixálom/alapozok alá, akkor is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

tatdi

2015. január 6.

Én azt mondom ha vki be tudja szerezni, szerezze is be. Tökéletes ez a szemhéjpúder. Krémesebb az állaga ezért könnyebb felvinni és nagyon pigmentáltak.Arról nem beszélve, hogy szerintem ha nem mosnám le, napokig is rajtam maradna. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

wikke

2012. július 23.

egyik kedvenc! :) ismerőstől kaptam, kicsit azt hittem, hogy nem ismerős a neve, nem lehet valami jó.. tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Pixie83.

2012. július 12.

A legfantasztikusabb, legtartósabb szemhéjpúder, amivel valaha találkoztam. Könnyű a felvitele, nem porzik a szem alá. Sajnos kidobtam a csomagolását, de ez a kevéssé ismert (ha jól tudom) holland termék mindent lepipál, amit valaha használtam. Eddig csak egyetlen üzletben találkoztam vele (az is "százforintos"). 3 grammja került 400 Ft-omba. Holnap megyek is, és veszek még pár színt, míg más is rá nem kap...:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.