Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gengigel gél formájában különösen alkalmas a parodontális betegségek akut állapotánál (gingivitis - fogínygyulladás, parodontitis - fogágybetegség). Nagyobb koncentrátumú hialuronsavat tartalmaz (0,2%), azonnali segítségre alkalmas, a parodontális betegségek jeleinek enyhítésére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csokismentol

2022. január 22.

Fogíny kisebesedése miatt vettem a terméket, de pénzkidobásnak gondolom. A kék gélt nehéz az ínyen elkenni, csak ide-oda csúszkál, nem akar felszívódni, szerintem a nagyját lenyelem. Igaz, hogy pár használat után elmúltak a sebek, de a használata nélkül is kb ugyanennyi idő után(2-3 nap) maguktól begyógyultak emlékeim szerint. Most fogkőleszedés után jó ideje nem jött elő a probléma és úgy érzem kár volt megvenni. (Kipróbáltam arcra, mint hialuronsav szérum a pattanás utáni foltos területekre, de kukacokban lemorzsolódik a nap folyamán, így meguntam így használni. Most csak ott porosodik, nem látszik, hogy valami is fogyott volna belőle, pedig 3600 Ft-ért jó lett volna, ha jó lenne valamire.) Nem ajánlanám másnak, főleg miután elolvastam, hogy semmi gyulladáscsökkentő, vagy sebgyógyító összetevő nincs benne, csak hialuronsav-így végképp nem ér ennyit az egész, csak a reklámot fizettem meg úgy érzem. 2 csillag, mert ártani nem ártott (csak a tárcámnnak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

NovaWinter

2021. augusztus 27.

Fogorvos ajánlotta fogíny gyulladáskor, valamint a bölcsességfoggal való bajlódás alatt, kicsit nehézkes használni de nekem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Lillus96

2019. december 22.

Sikeresen küzdött a fogíny gyulladásommal, sőt, egyből enyhülést nyújtott, azonban valóban nehéz felkenni, és a nyállal is tényleg hamar lejön. Ezért 4*, legközelebb lehet kipróbálom a spray változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Andrea1992

2019. november 12.

nekem szerintem semmit nem ért ez a gél. az oldalsó fogaimnal lévő inyemre vettem a tubusos verziót. alig akar fent maradni az ujjamon marad a fele. a gyulladást sem húzta le. tetszettek amiket a neten írtak róla de szerintem nem sokat ér. csak azért használtam hetekig mert ahhoz drága higy csak a kukába landoljon de inkább vettem curasept gel-t. a nak a fogkreme is bevalt anno nem is értem miért nem egyből azt vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

rosacea

Korcsoport: >54
2018. június 30.

Családi gyógyszeres doboz állandó tagja a spray változat. Gyulladt inynél már első használat után megkönnyebbülés. Hátránya a beszerzés, gyógyszertárakban általában a tubusost tartják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

Makarova1993

2018. június 24.

Ínygyulladásra ajánlotta a fogorvosom de konkrétan semmit nem ér csak rosszabb lett a helyzet.Drága és semmire nem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

libido

2018. január 17.

Csodaszer! Bakteriális fertőzés során keletkezett aftám amely napokig megkeserítette az életem, ezzel lett kezelve. Második alkalomnál már jóval szebb volt. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Rien

2018. január 17.

Tisztázatlan eredetű, többször visszatérő szájnyálkahártya irritáció miatt vettem, miután a fogorvos ezt javasolta. Eleinte naponta egyszer használtam, nem használt semmit sem. Utána pedig étkezések után naponta 4-5 alkalommal legalább, amíg nem éreztem/láttam gyógyultnak. Hogy ez segített-e, vagy egyéb tényező, vagy magától jött rendbe közben a probléma, azóta sem derült ki egyértelműen, de egyelőre elmúlt. Amikor kemény ételdarabtól apró hólyag lett a számban, szinte azonnal bekentem és hatásos volt. Hogy ténylegesen mennyire működik, még tesztelem hosszabb távon is. Az ára viszont kicsit húzós, emiatt kap kevesebb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Krystal

2017. december 2.

Második hónapja adok neki esélyt fogkezelés utáni fogíny érzékenységre. 3 fog köré próbálom rákenni, de nem lehet rendesen, nem marad ott (se alul, se felül) a nyál szinte azonnal lehozza. Lassan "megettem" egy fél tubussal, de a hatása nulla. Néha még próbálkozom vele hátha. Ígérem felpontozom, ha bármi pozitív hatást érzek. Bár ennyi idő után már nem hiszek benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

HorvCinti

2017. június 17.

Csodaszer! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Csodaszer! Csak ajánlani tudom.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Xylitol