Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gengigel gél formájában különösen alkalmas a parodontális betegségek akut állapotánál (gingivitis - fogínygyulladás, parodontitis - fogágybetegség). Nagyobb koncentrátumú hialuronsavat tartalmaz (0,2%), azonnali segítségre alkalmas, a parodontális betegségek jeleinek enyhítésére.

Andrea1992

2019. november 12.

nekem szerintem semmit nem ért ez a gél. az oldalsó fogaimnal lévő inyemre vettem a tubusos verziót. alig akar fent maradni az ujjamon marad a fele. a gyulladást sem húzta le. tetszettek amiket a neten írtak róla de szerintem nem sokat ér. csak azért használtam hetekig mert ahhoz drága higy csak a kukába landoljon de inkább vettem curasept gel-t. a nak a fogkreme is bevalt anno nem is értem miért nem egyből azt vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

rosacea

2018. június 30.

Családi gyógyszeres doboz állandó tagja a spray változat. Gyulladt inynél már első használat után megkönnyebbülés. Hátránya a beszerzés, gyógyszertárakban általában a tubusost tartják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Makarova1993

2018. június 24.

Ínygyulladásra ajánlotta a fogorvosom de konkrétan semmit nem ér csak rosszabb lett a helyzet.Drága és semmire nem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

libido

2018. január 17.

Csodaszer! Bakteriális fertőzés során keletkezett aftám amely napokig megkeserítette az életem, ezzel lett kezelve. Második alkalomnál már jóval szebb volt. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Rien

2018. január 17.

Tisztázatlan eredetű, többször visszatérő szájnyálkahártya irritáció miatt vettem, miután a fogorvos ezt javasolta. Eleinte naponta egyszer használtam, nem használt semmit sem. Utána pedig étkezések után naponta 4-5 alkalommal legalább, amíg nem éreztem/láttam gyógyultnak. Hogy ez segített-e, vagy egyéb tényező, vagy magától jött rendbe közben a probléma, azóta sem derült ki egyértelműen, de egyelőre elmúlt. Amikor kemény ételdarabtól apró hólyag lett a számban, szinte azonnal bekentem és hatásos volt. Hogy ténylegesen mennyire működik, még tesztelem hosszabb távon is. Az ára viszont kicsit húzós, emiatt kap kevesebb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Krystal

2017. december 2.

Második hónapja adok neki esélyt fogkezelés utáni fogíny érzékenységre. 3 fog köré próbálom rákenni, de nem lehet rendesen, nem marad ott (se alul, se felül) a nyál szinte azonnal lehozza. Lassan "megettem" egy fél tubussal, de a hatása nulla. Néha még próbálkozom vele hátha. Ígérem felpontozom, ha bármi pozitív hatást érzek. Bár ennyi idő után már nem hiszek benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

HorvCinti

2017. június 17.

Csodaszer! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Csodaszer! Csak ajánlani tudom.

madaras

2017. június 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ritkán kell,de akkor segít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ritkán kell,de akkor segít!

eperturmix

2016. december 17.

Pár éve,két hétig minden egyes nap kellett menjek a fogorvoshoz lézeres kezelésre mert annyira csúnya parodontitisem lett,és minden alkalomkor hyaluron savat fecskendezett minden fogközembe,majd mikor végeztünk adott egy fogászati ún. kezdőszettet,és ezt kellett megvegyem,mondta ugyanezt csináljam meg én is otthon.Hozzá antibiotikumot is felírt,és mivel eléggé beparáztam ettől a dologtól,hát én jó kis cserkész módra csináltam is az ecsetelést.Elég nehéz eloszlatni,erősen kell nyomni,hogy a kemény zselé kijöjjön,de szerintem nagyon hatásos mert gyorsan helyrerakott és azóta sem volt az ínyemmel problémám.Nagyon sok van még benne azóta is,nem igazán tudom mire használjam el,talán ha a páromnak kijön az aftája arra kipróbáljuk.Illetve,egy sugallat megcsapott aztán engem,hyaluron sav ugyebár,hogy esetleg ici-pici mennyiségben,szemkörnyék alá nem lehetne?..esetleg tapasztalat,valaki?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

KuliKali

2016. május 2.

Nekem semmit nem használ,és nem is kenhető :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Nekem semmit nem használ,és nem is kenhető :(