Georganics

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: orsolyap, Módosítva: 2020. február 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Georganics természetes fogkrémje kalcium-karbonáttal és nátrium-hidrogén-karbonáttal tisztítja és remineralizálja a fogakat. Ásványi anyagokban gazdag - összetevői között megtalálható a kalcium, kálium, magnézium és a természetes, szerves szilícium-dioxid is. A fogkrém a legjobb minőségű alapanyagokból készült, összetevői ökológiai gazdálkodásból származnak, élelmiszer-minősítéssel rendelkeznek, ezáltal nemcsak kíméletes, de biztonságos is a használata. Erős antiszeptikus hatásának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a szájban lévő baktériumokat és elősegíti az esetleges gyógyulást. A fluorid- és SLS-mentes formula ideális helyettesítője a kereskedelmi forgalomban is kapható fogfehérítő fogkrémeknek.

• Fluoridmentes, SLS-mentes és glicerinmentes
  • PETA kegyetlenségmentes vegán tanúsítvánnyal
  • Zero-hulladék csomagolás: műanyagmentes, újrahasznosítható és biológiailag lebomló
  • Az üvegedényhez bambusz spatulát mellékelnek
  • Doboza újrahasznosított papírból készült, a festék szója alapú

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

parisforever96

2020. július 11.

Nemreg kezdtem kornyezet tudatos minimalista eletmodra valtani és igy talaltam ra erre a termekre. Fogaszati asszisztenskent elegge felve kezdtem el kiprobalni a fluorid mentessege miatt ugyanis nekunk meg ugy tanitottak az iskolaban hogy a fluorid segit megelozni a szuvasodast es fluorid nelkul elobb vagy utobb elszuvasodnak a fogak. Lassan egy honapja hasznalom szinten kornyezetbarat bambusz fogkefevel es ugy erzem hogy szuper ahogy tisztit valoban nem habzik kicsit az elejen olyan mintha cipő kremmel mosna az ember fogat. Egy viszonylag nagyobb mennyiseget rateszek a kefere es a tetejere pici vizet engedek igy nem ragasztja ossze a szamat. Kellemesen mentolos de nem annyira mint a drogerias fogkremek hogy fogmosas utan teljesen kiszarad az ember szaja. Viszont 100 szonak is 1 a vege teljesen mas mint a hagyomanyos fogremek egyaltalan nem szabad azt az "elmenyt" varni,keresni. Az arat viszont sokkallom kivancsi leszek mennyire fog gyorsan fogyni mivel nagyobb mennyiseget szererek belole hasznalni de ezen kivul mindennel elegedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

annabanana

2018. november 17.

A természetes, környezetbarát alapanyagok és csomagolás, az illat és a friss, bizsergető érzés miatt megkapja a 4*-ot. Leginkább a habzást hiányolom, mert egyszerűen nem marad meg a számban és több kisebb adagban kell felvinnem egy fogmosás helyett, mert kifolyik. Ezért elég sok fogy belőle, ilyen ár mellett pedig ez jogos szempont. Sajnos emiatt nem is tudok olyan intenzíven fogat mosni, és félek, hogy ez a tisztítás kárára megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.