Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: G, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Családi recept szerint, a Fair Trade (méltányos kereskedelem) irányelveinek megfelelően készült kézi készítésű szappan. Kiválóan használható az egész testfelületen tisztálkodásra. Jótékony hatásai közé sorolják: a bőr pH-ját stabilizálja, hidratálja. Főbb összetevői a shea vaj , kókusz és platán levélhamu, valamint víz.

Cansu

2019. március 7.

Nagyon elégedett vagyok vele. A szaga furcsa, de nem marad a bőrön utána. Nagyon jól tisztít. Nagyon finom pihi-puhi krémes a habzàsa. Sose volt még ilyen szappanom. Szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Bea42

2018. július 11.

A bőrömet nagyon kiszárította.A rozaceám is kijött tőle ,èrzèkeny bőrre nem jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Rencs

2018. január 18.

Már 3 hónapja használom csak az arcomra és most járok kb a felénél! :)
Nagyon szeretem. Az arcom láthatóan szebb lett. Sok feketeszappant kipróbáltam már de eddig ez a favorit. Ha elfogy biztos újat fogok beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Már 3 hónapja használom csak az arcomra és most járok kb a felénél! :)

Pampilla

2017. december 15.

Kíváncsiságból vettem,semmiféle bőrproblémám nincs,érdekes élmény volt használni,csupán az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

judiTT

2016. január 27.

Alapvetően nagyon jó kis cucc, gyönyörően, mégis kímélően tisztítja a bőrt, nagyon nagyon szeret(t)em. Egy negatívuma: egy szappan 2, azaz kettő hétig volt elég :(((( /naponta egyszeri zuhanyzással/ Kéthetente egy picit luxus - nekem - egy ilyen szappan. A termék önmagában 5*, de a leírtak miatt adok 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

andi123

2015. augusztus 17.

Jaaaj, megint egy szuper jó dolog. Aki ismeri az tudja miről beszélek/írok. Mondjuk én csak fürdéshez használom és főleg azokon a területeken ahol a esetleg előtte szőrtelenített a kozmetikus, (bikini vonal, hónalj) mert a gyulladásokat és egyéb dolgokat jól karban lehet tartani vele. Mondjuk arra nagyon oda kell figyelni, hogy milyen az állaga, mert néha nehéz kivenni a hagyományos szappantartóból. Nyáron mikor nyaralni voltunk és persze ezt (is) vittem magammal (mi mást) akkor én a hűtőtáskába tettem a tartójával együtt, mert különben csöpögött volna szerintem a melegben.
Hajmosásra én nem szoktam használni, de biztos arra is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Hajmosásra én nem szoktam használni, de biztos arra is jó.

Villango

2015. június 11.

UP: tegnap újra vettem bioboltban, már rég használtam. Rájöttem hogy nagyon csípem, így elkezdtem újra használni. Nagyon tiszta az érzés a használata után.
Láttam lejjebb hogy valaki írja alig tudja kivenni a szappantartóból úgy elgyurmásodott, hát rá is van írva hogy tilos nedves közegben hagyni használat után, azt hiszem az öblös szappantartók ilyenek :) ezt tényleg hagyni kell szépen kiszáradni használat után.

Bőrön: szárít, szóval utána hidratálni kell. A problémás, pattanásos bőrömre viszont nagyon jó hatással van. Jól tisztít is. Lefekvés előtt tettem egy kevés habot a pattanásokra, reggelre szépen leszárította őket.

Hajon: hát meglepően jó lett a végeredmény. Ahogy telik az idő valószínűleg egyre hálásabb lesz a hajam az új életmódom miatt.
Így használjátok:
1. nedves hajba beledörzsölni (nekem nagyon habzott...)
2. leöblíteni - itt kicsit ijesztő volt nálam, mert az egész hajam egy nagy csomóba ragadt össze
3. alma ecetessel vízzel leöblíteni - 1 dl almaecet, 2 dl vízzel elkeverve, majd a hajra önteni. A savas öblítés a hajszál pikkelyeit lezárja, ezért ezután az öblítés után eltűnt a nagy csomó, selymes lett az egész hajam, a szálak különváltak.
4. balzsamozás - eltűnik az ecetes szag, és mivel nekem vékony szálú száraz hajam van, ez mindig alap a hajmosás végén.
A végeredmény az 1. használat után is szuper lett. Most kezdtem nemrég leválni a szilikonos hajápolásról, és nagyon megéri. Aki meg szeretne szabadulni az SLS-től, SCS-től, PEG-ektől, annak a samponszappanok a tökéletes választás, de ez az afrikai is jót tesz nekem.
Az almaecetes öblítés nagyon fontos itt, azt ne hagyjátok ki. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Így használjátok:
1. nedves hajba beledörzsölni (nekem nagyon habzott...)
Az almaecetes öblítés nagyon fontos itt, azt ne hagyjátok ki. ;)

pannababo

2015. március 1.

Túlérzékeny bőr, zsírosodó haj... Igen MEGOLDÁST JELENT, sószappan tömbbel együtt használom samponnak, utána hajkondicionálót, nincs jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

szabo.szandra1993

2013. október 12.

Sajnos le kell húznom ezt a terméket. Nagyon érzékeny a bőröm és ettől a szappantól nagyon csúnya lett. Az állaga meg borzalmas az enyémnek: alig jön ki a szappantartóbol (fele benne maradt) mert olyan lágy és úgy gyúrható mint egy gyúrma, valamint vannak benne elég nagy szilárd darabkák amik konkrétan felszántották az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

moonlitnight

2013. szeptember 23.

uhhhh, azta hétszentségéses mindenségit az összes angyalokat és szenteket, kinek kinek a saját vallása szerint,
Sokkot kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Sokkot kaptam.