Gilles Cantuel  Purple Flower EDT

Egyéb

Gilles Cantuel Purple Flower EDT

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dinorbia, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

x

2015. április 7.

Pár éve annyira olcsón vettem meg a Müllerben, hogy nem fűztem hozzá különösebb reményeket, de nem tudtam otthagyni, gondoltam, nyárra szaladgálni biztos jó lesz néha. És valóban, összetettebb, mint gondoltam volna. Üde citrusos nyitány, majd egyből utána szirupos édesség, ami gyümölcsborra emlékeztet, de soha nem zavaróan szúrós. A most divatos gyümölcsös-virágos illatok nekem borzalmasan szúrósak, de ez távol tartja magát attól a vonaltól, teljesen viselhető. Amikor valami egyszerű, csavarok nélküli, üde, de nem unalmasan tiszta illatot keresek, akkorra szuper. Fanyarság és ragacsosan édes bor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.