Egyéb

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   3 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Zaira, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:   3 x 2 ml
Kategória:   Fog- és szájápolók

A DentalBright™ 16 LED-es fogfehérítő készülékének speciális, magas fény-intenzitású technológiája ragyogóan fehérré varázsolja a fogakat. Mindezt otthonunk kényelméből, csupán 16 perces kezelésekkel. A professzionális peroxidmentes fogfehérítő gél használata teljesen biztonságos. A fogzománc károsítása nélkül, a leghatékonyabban és leggyorsabban távolítja el a fogak elszíneződéséért felelős anyagokat.

A puha fogsín az emberi szájüreg alapján lett megtervezve. Rugalmas anyagának köszönhetően teljes mértékben felveszi a fogsor vonalát. Ergonomikus kialakításán túl, a piacon egyedülállóan - külső egység nélkül - a szilikon sínbe épített aktiváló LED sor is hozzájárul a lehető legnagyobb komfort érzethez az otthoni fogfehérítés folyamata közben.

A különleges applikáló gél tollakkal a fehérítő gélt a fogakra kell felvinni, hogy a fogsínt ne kelljen - sőt nem is szabad - forró vízben meglágyítva a fogsor formájához igazítani. Ez az érzékenyebb fogúaknak nyújt órási előnyt és egyben fájdalommentes használatot.

Már 2-3 kezelés után is szemmel látható az otthoni fogfehérítő hatása​​​.

Zaira

2018. szeptember 30.

Nekem egyértelműen segített ez a kis csoda. Szemmel láthatóan fehérebbek lettek a fogaim 3 használat után. A fogaim elszíneződését a szenvedélyes teafogyasztásomnak köszönhetem. Szerencsére nem kell lemondanom erről a hóbortomról :) Sok fogfehérítő terméket kipróbáltam de nekem ennek a használata volt ami a legprofesszionálisabb élményt nyújtotta mind a használatot, mind a végeredményt illetően.
A késszülék egy USB kábellel telefonról illetve laptopról könnyedén beüzemeltethető, miközben az email-eimet olvasgattam-válaszoltam rájuk ez a hightech kütyü csak tette a dolgát....a legszuperebb , hogy 16 perc után(ami egy kezelés időtartama) automatikusan kikapcsol :) Amit még szintén nagyon praktikusnak tartok és ilyennek eddig még nem találkoztam, hogy a géltoll végén ecset található és ezzel lehet felvinni közvetlenül a fogakra a gélt, így elkerülheted, hogy olyan helyekre is kerüljön, ahová nem szabadna például íny,ajkak. Korábban tapaszt használtam de kisebesítette az ínyem :( Elvégeztem a kezeléseket én bátran ajánlom mindenkinek :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.