Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mortelut, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Használható hajmosáshoz, borotválkozáshoz, fürdéshez, zuhanyzáshoz.

mortelut

2012. szeptember 18.

Tökéletes szappan! De komolyan! Hosszú évekig ekcémás volt a jobb kezemen 3 ujjam. A neten bukkantam erre a szappanra, ott ajánlották ekcémára. Gondoltam annyi minden után egy próbát ez is megér. És lám elmúlt az ekcémám! Nagyon ajánlom mindenkinek! Egy hátránya van hogy az illata inkább szag. Elsőre biztos mindenki félve használja éppen emiatt, de meg lehet szokni. Én nem cserélném le semmire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil

Hosszútűs erdei fenyő, melynek olaját és kivonatát egyaránt használják a kozmetikumokban. Az olaj maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) és illatanyag, a kivonat pedig tonizáló a CosIng szerint.  Gazdag gyanta és camphoraceous illóolajokban, beleértve a pinént, ami erősen fertőtlenítő és élénkítő. Széles körben használják masszázs olajoknál izommerevségre, isiászra, és a reumára, illóolaja nyákoldó, hörgőtisztító hatású. Alkalmas ízületi fájdalomcsillapításra, kelésekre, ekcémára, sebek kezeléséra.