Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Donatella, Módosítva: 2021. március 18.

Kategória:   Ajakápolók

A dióolajos ajakápoló speciális növényi összetevői mindent megtesznek a vízhiányos ajkak gyors regenerálása érdekében. A dióolaj, a shea- és a kakaóvaj mellett a szabad gyökök káros hatását ellensúlyozó, hidratáló E-vitamin és bőrnyugtató fitoszterolok gondoskodnak az érzékeny ajkak védelméről, időjárásállóságáról.

Donatella

2021. március 11.

Úgy éreztem, ezt érdemes feltenni ide, mivel évek óta az első ajakápoló, amelyik az extra száraz, hámló ajkamat tartósan rendbe tudta hozni. Úgy három nap alatt szinte teljesen megszűnt az erős hámlás, és hidratáltnak érzem az ajkamat. Kb. naponta háromszor-négyszer használom, de előtte kétóránként kenegettem a számat, és úgy is állandóan feszült.
Szóval nagyon örülök, hogy ezt beszereztem, teljes mértékben megérte az árát - a csipkebogyós társát is megvettem, az is ugyanolyan klassz.
A furcsasága talán az, hogy az illóolajok miatt erős szegfűszegillatot áraszt, és enyhe bizsergő érzést okoz az ajkakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.