Egyéb

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet feltöltötte: AnnaF, Módosítva: 2022. szeptember 26.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A növényi kivonatokat tartalmaz, így képes aktiválni az anyagcsere-folyamatokat, normalizálja az emésztőrendszert és segít az étvágy és az éhség szabályozásában. Guava, zöld tea és sevillai narancs kivonatot tartalmaz, és a következő tulajdonságokkal rendelkezik:

• rosttartalmának köszönhetően teltségérzetet ad;
  • blokkolja a szénhidrátokat és megakadályozza a zsír felszívódását;
  • segít normalizálni az emésztőrendszer működését;
  • megtisztítja a szervezetet a salakanyagoktól és toxinoktól, és beindítja a méregtelenítési folyamatot;
  • emellett javítja az emésztést és segít megbirkózni az éhségérzettel.
  • A kiegyensúlyozott hatóanyag-összetétel segít a súlycsökkentésben anélkül, hogy megterhelné a szervezetet, mindezt könnyen és biztonságosan.
  • A guava kivonat jótékony mikrotápanyagokkal látja el a szervezetet, megelőzi a vitamin- és ásványi anyag hiányt és normalizálja az emésztőrendszert.
  • A zöld tea kivonat serkenti a zsírégetést, és biztosítja a szervezet számára a megfelelő működéshez szükséges energiát. Ez az összetevő erősítő hatással van a szív- és érrendszerre, amely túlsúly esetén szintén nagy terhelésnek van kitéve.
  • A sevillai narancs kivonat serkenti az energiatermelést a lebontott zsírszövetből. Aktiválja az anyagcserét és a zsírégetést a problémás területeken, segít az éhségérzet szabályozásában és az étvágy elfojtásában. Ez az összetevő javíthatja a bőr rugalmasságát és tónusban tarthatja a testet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AnnaF

2022. augusztus 3.

Sokszor próbáltam már fogyni életemben! A túlsúly a fő problémám, ami nem hagy nyugodni és maximális erőfeszítést igényel. Fogyókúra, edzés — egyáltalán nem nélkülözhető, különben a legrosszabbra számíthatsz.

Sok mindent kipróbáltam már: különböző fogyókúrás módszereket, maratont és edzéseket, zsírégetőket és anyagcsere-fokozókat. Röviden, sok tapasztalatom van ebben a nehéz kérdésben. A probléma az, hogy mindez negatív hatással volt a szervezetemre, az idegrendszerem és az emésztőrendszerem károsodott, hormonális problémáim lettek. És rengeteg munkám volt a felépülésben!

Az egyetlen dolog, ami segített a fogyásban anélkül, hogy károsította volna az egészségemet, a Guavital+ volt. Amikor hallottam róla, szkeptikus voltam... Annyi mindent kipróbáltam már, és nem volt eredmény. De ebben az esetben tanulmányoztam az összetételt és úgy döntöttem, hogy kipróbálom! És most nagyon boldog vagyok, hogy megtettem ezt a lépést!

Végre búcsút mondtam a sok felesleges kilónak! A testem feszesebb, karcsúbb, a bőröm rugalmasabb lett! Amit észrevettem: az első héttől kezdve könnyebbé válik az éhség kontrollálása, csökkentheted az adagokat, lemondhatsz a kiegészítőkről. A szervezet gyorsabban jóllakik. Nekem nem volt semmilyen mellékhatásom, csak könnyedség a testemben! Összesen 17 kg-ot fogytam, és most már elmondhatom, hogy soha nem éreztem magam ilyen jól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.