Gucci

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9490 Ft

Fej: rózsa, gyöngyvirág, frézia

Szív: nárcisz, liliom, gardénia

Alap: pézsa, moha, feketeribizli

Ár: 9490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Katinka90

2020. július 1.

Horváthországban voltunk nyaralni, mikor beugrottam a helyi dm-be csak egy naptejért és akkor fújtam magamra először ezt az illatot. Olyan szépen muzsikált rajtam akkor egész délután a parton, hogy azóta is erre az illatra vágytam, s most meglett végre! Semmi extra egyébként, de nekem mindig a nyaralás jut róla eszembe. Jól esik amikor az irodából vissza repkedhetek kicsit időben és térben. Semmi egyedi, semmi csavar, csak egy frissítő. Pár órán át tart csak a frézia és a liliom násza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

nygigi

2018. december 27.

Az "üvege" nagyon gagyi műanyag, nem a jó minőséget tükrözi és az illat sem extra, kellemes virágos. Nem vett le a lábamról!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Terkabarka

2018. november 13.

Egyik kedvencem, puha, beburkoló, nyári illat, ami sosem zavaró magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Egyik kedvencem, puha, beburkoló, nyári illat, ami sosem zavaró magamon.

Moni86

2018. május 27.

A rush-t szerettem. Ezt ajándékba kaptam. Nem tetszett. Nem volt tartós. Frissebb savanyú illat számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Grumpi

2017. november 12.

Egyikk kedvenc nyári illatom!Az elején azt hittem nem igazán tartós,de rájöttem,hogy csak megszokja az orrom.Mindenki érzi rajtam és dícsérik!Könnyű virágos kis varázslat,nagyon szeretem.Nem tudom miért van feltüntetve,hogy nem gyártják!Múlt héten vettem újra a Notino oldalán és a Müllerben is bele futottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

kiccsilag

2017. július 20.

Tetszik az illata nem hivalkodó nem szúrós. Tartóssága gyenge . Sajnos. Több férfi is dicsérte kerdezte mi a neve. Egy a bajom . Hamar elillan nyomtalanul..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Burya

2017. április 26.

Az anyaillatot bárhol felismerném, és ebben is ott van, csak sokkal lágyabb, virágosabb alapon. Nyárra biztosan ezt javasolnám a Rush rajongóknak. Az eredeti az én ízlésemnek kicsit sok, nehéz, tömény volt, ez sokkal barátságosabb, nekem jobban tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Svetlana

2016. október 19.

Messze nem olyan jó, mint a nagytestvére, sőt, nem is emlékeztet rá nyomokban sem. De nyárra kellemes, krémes, virágos, nem tolakodó illat. Sajnos a tartóssága is messze elmarad testvérétől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

indibaby

2016. szeptember 15.

Többet vártam a márkától. Alig várom, hogy elfoggyon, szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Többet vártam a márkától. Alig várom, hogy elfoggyon, szerintem drága.

Ametrin

2016. július 2.

Én nagyon szerettem, sokáig a legkedvesebb illatom volt. Mára meguntam magamon, de ha máson megérzem, még mindig nagyon kedves emlékeket ébreszt. Azoknak ajánlom akik a különlegesebb, de nem tolakodó illatokat szeretik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 2.