Egyéb

Ár:   €6   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beiggi, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   €6
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Antioxidánsokat tartalmaz, melyek megvédik a bőr a káros hatásoktól
  • Nyugtató a bőrre, frissítő hatással
  • Összehúzó hatásával a szirom puha bőrét kapja
  • Tonizáló regeneráló és hidratáló
  • Finom illat a pihenéshez és a jó hatás eléréséhez

Beiggi

2019. november 8.

Végre egy rózsavíz ami kellemes illattal rendelkezik! Lefekvés előtt használom, érzékeny bőrömre nyugtató hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Illatanyagok: Citronellol, Geraniol

Forrás: truth-in-aging, BFT