Egyéb

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A közönséges galaj méltatlanul elfelejtett , Maria Trebennek köszönhetően újra felfedezett gyógynövény. Nagyon hasznos, egész mirigyrendszerünket védi. Jó vértisztító, ajánlott vese bántalmakra is. Pajzsmirigyproblémákra, alul-és túlműködésre is eredményesen használható. A serdülőkori pattanásokra is jó hatással van, napi egy csésze tea elfogyasztása javasolt éhgyomorra két héten keresztül,  makacs pattanások esetén huzamosabb ideig is használható. Gyuri bácsi heti egy csésze főzetet ajánl fenntartó kezelésként és a mirigyrendszerünk karbantartása végett.

csokibeka

2017. február 23.

Rendszeresen használva több hónapon keresztül jobbak lettek a pm vér- és UH eredményeim, de teljesen sosem volt jó (még gyógyszerrel sem). De Kimutathatóan ért annyit, mint a hormontabletták, ami hatalmas szó! Nálam külsőleg nem használt, azóta is mitesszeres a bőröm, de a pattanások eltűntek a tea fogyasztása után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Catn0va

2017. február 23.

Ezt a György-féle terméket kerestem, de leltem helyette egy olcsóbbat. A Herbáriában vettem, Fitodry Kft. a gyártó, 565 Forintba került. Bő két-három hete fogyasztom pajzsmirigy problémák miatt. Erősen főzöm, de még így is megvan egy kicsit kevesebb, mint a tasak fele. Nagyon hasznos gyógynövény. Mintha az arcbőröm is szebb lenne tőle, bár nehéz megmondani, hogy elsősorban ennek köszönhető-e, mert kovaföld tablettát és algás ligetszépe kapszulát is fogyasztok. Viszont mivel ezt hamarabb kezdtem el inni, mint azokat szedni, biztosan hozzájárult valamennyire a bőröm állapotához.
Elsősorban a paradió-evés (magas szelén tartalom) mellé alkalmazom, mint kiegészítő kezelést, azonban egy újabb vérvizsgálatból derül ki majd, hogy mennyit használt. Egy biztos, ártani nem árt. Szeretem inni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Kite

2016. december 5.

Nekem semmi hatása nem volt. Egyébként jó íze van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 5.

Nekem semmi hatása nem volt. Egyébként jó íze van.

Alice83

2015. október 9.

Hát ez a tea maga a csoda .. még csak 9 napja iszom de már látványos a változás az arcomon...bőrállapotom a következő: enyhén pirosas (talán rozáceás?), gyulladt ill. két orca részen apró pattanásosokkal teli bőröm van, mindemellett érzékeny is szóval eléggé macerás még ápolnom is.. de mióta iszom ezt a teát a pirosasság felére csökkent, tisztul a bőröm, mitesszereim tűnőben vannak és normalizálódott a bőröm zsírossága..komolyan nem hittem volna h egy tea képes ilyen változást előidézni, szinte hihetetlen..3-4 hetes kúrát tartok, meglátjuk h mire jutok vele..
Nekem a galaj tea vásárlás egy kész tortúra volt, mert nem igazán kaptam sehol, csak tejoltót de az nem jó bőrproblémákra..2x-i rendelésre sikerült mama gyógynövényei ragadós galaj teát beszereznem pár napra rá találtam ezt a teát ..szóval pár napig ragadós galaj teát ittam, utána kezdtem innia a györgy teát, ez azért fontos mert a közönséges galajról azt tartják h hatásosabb, de őszintén nem érzek különbséget köztük...legközelebb mama gyógynövényei ragadós galajt veszek, mert sokkal olcsóbb(300 ft körül), ráadásul én erősre főzőm (tehát 1,5 ~2 csapott evőkanál teát 3-4 dl vízhez) és hamar elfogy az 50 g tea.
Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Megéri kipróbálni!