Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zdoreebaba

2021. december 11.

Egy csomaggal fogyasztottam el, ha jól emlékszem 30 szemes volt. Leginkább a hajhullás/hajkopás és körömtöredezés problémáimra vásároltam meg egy ismerősőm tanácsára. Korábban már számos hajvitamint, szépségvitamint próbáltam több kevesebb sikerrel. Ez a termék nagyjából az előzőleg próbált - Oriflame, DM hajvitaminja - termékekkel egyenrangú. Pár szem babahajat, körömnövekedést meghozta egy havi szedést követően. Bár én nem a leírtak szerint alkalmaztam, mert napi 2 szemet ír, de én csak 1 szemet mertem bevállalni, mert a gyomrom nem igazán kultiválja az efféle vitaminokat. Átmenetileg jó, de hosszú távra ezzel sem lehet tervezni. Az biztos hogy 3 dobozzal be kell szedni zsinórba hogy komoly eredményt elŕrjen vele az ember. De! Egyrészt nem egy gyomorkímélő, ráadásul elég borsos az ára és pláne az abbahagyását követően visszater a gond! A pajzsmirigy betegségem miatt ez sem vált be sajnos. Akinek kisebb hajhullása, nyomelem hiánya van annak tökéletes termék lehet! Nekem ez most egy jóindulatú 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

tigris2020

2021. szeptember 20.

Mióta szedem sörényem nőtt tőle.
Az egyik legjobb termék a piacon, ami tényleg ér is valamit.
Mással nem is próbálkozok.
Hajhullást megszünteti, és rengeteg új babahaj nő tőle, az egész hajszerkezetem sokkal erősebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Mióta szedem sörényem nőtt tőle.
Az egyik legjobb termék a piacon, ami tényleg ér is valamit.
Mással nem is próbálkozok.

fancy917

2021. július 1.

Néha beiktatok egy egy kúrát, nekem szépen nőnek tőle a babahajak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Néha beiktatok egy egy kúrát, nekem szépen nőnek tőle a babahajak :)

Misa

2020. október 29.

Évek óta szedem már ezt a vitamint, és teljesen elégedett vagyok vele.
Annak idején megijedtem egy hajhullástól, és elmentem bőrgyógyászhoz vele. Ő elmondta, hogy az a mértékű hajhullás, amit én tapasztaltam, teljesen normális, és több, mint valószínű, hogy semmi jelentősége nincs, magától el fog múlni (így is lett szerencsére). Azt is elmondta, és szerintem ez rajtam kívül másnak is hasznos információ lehet, hogy ha nőként intenzív hajritkulást tapasztalunk, akkor orvoshoz kell fordulni, aki megvizsgálja a fejbőrt (az én hajamat is meghúzgálta :), és elküld vérvételre. Erre azért van szükség, mert a nők esetében a hajritkulás hormonális vagy anyagcsere problémát, gyulladásos gócot is jelezhet, és persze lehet az oka valamilyen fejbőr-betegség is. Ezért ha megengeditek, annyit javasolnék a durva hajhullással küzdőknek, hogy szánják rá az időt és pénzt a bőrgyógyászra és a vérvételre.
Ez a vitamin szerintem nem jelenthet megoldást a jelentős hajhullásra. Inkább azt a célt szolgálja, hogy hosszútávon vitaminokkal és ásványi anyagokkal támogassa a szervezetet a haj és körmök "termelésében".
Amit én tapasztaltam az évek alatt:
- a körmöm némileg megerősödött, és gyorsabban nő. Genetikailag vékonyak a körmeim, a genetikámat nyilván nem változtatta meg ez a vitamin, de a javulás egyértelmű.
- úgy érzem, a hajam gyorsabban nő. Viszonylag sokat nőtt az elmúlt évben, sokan szóvá is tették.

Szerintem 1-2 hónap után még nem érdemes lesni, hogy van-e változás, ezek a pozitív hatások inkább hosszútávon tapasztalhatóak meg. Volt olyan hónap, hogy napi 2 kapszulát szedtem, aztán átálltam arra, hogy napi egyet vegyek be.
Az étvágyamat nem fokozta (alapból is bármikor be tudnék verni két girosztálat rántotthússal), annyi, hogy éhgyomorra nem tudom bevenni, mert émelygést okoz.
Hát ennyi, én tudom ajánlani, és nekem összességében pozitívabb volt, mint a korábban szedett DM-sajátmárkás hajvitamin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Évek óta szedem már ezt a vitamint, és teljesen elégedett vagyok vele.
Amit én tapasztaltam az évek alatt:

Alexandraa09

2020. október 8.

Alapvetően nekem nagyon gyorsan nő a hajam, viszont már egy ideje több hullik ki a "kelleténél", így gondoltam teszek egy próbát ezzel. A fésőből ugyan kevesebb hajat szedek ki, de azért még mindig hullik természetes módon. Semmilyen negatív mellékhatást eddig nem tapasztaltam. Amin látom még a pozitív változást az az, hogy a babahajam sűrűbbek és hosszabbak lettek. :) Kiváncsian várom mi lesz a 3. hónap végén. Eddig úgy érzem megérte befektetni ebbe, bár ne felejtsük el, hogy önmagában ezek a vitaminok nem tudják annyira kifejteni a hatásukat ha nem táplálkozunk megfelelően mellette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Aliz79

2020. július 29.

A legfontosabb, hogy még csak 1 hónapja szedem, tehát tudom, nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de:

Soha nem hullott ennyire a hajam, mint az elmúlt 2-3 hétben, kétségbeejtően sok, összefogva tiszta csutka lett, elvékonyodott a copfom...ellenben a fejemen kívül mindenhol a hajam van...szőnyegen, párnán, fésűben...mindenhol....
Állagában semmi változás, semmi babahajak.

A körmeimmel se történt semmi változás. Nem erősebbek, nem nőnek gyorsabban.

A bőröm a szokásos dráma.

Szóval 1 hónap Hair Clinic napi 2 tbl.szedése után ez az állás.

Majd update-elek.

UPDATE 2020.07.29-én:
Beszedtem az egész dobozt (90 szem) 2,5 hónap alatt.
A véleményem továbbra is teljesen azonos a fentiekkel.
Semmi,de semmi javulás nem történt sem a hajam, sem a körmeim állapotában.
A hajam ugyanúgy hullik, vékonyszálú, erőtlen. Nem lett babahajam se.
A körmeim ugyanúgy vékonyak, töredeznek, gyengék.

Számomra ez a vitamin teljes pénzkidobás.
Nem ér semmit.
Nulla csillag.

Vagyis inkább mínusz, mert a 90 szem több, mint 9.000 forint volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

Állagában semmi változás, semmi babahajak.

A körmeimmel se történt semmi változás. Nem erősebbek, nem nőnek gyorsabban.

A bőröm a szokásos dráma.

Szóval 1 hónap Hair Clinic napi 2 tbl.szedése után ez az állás.

Majd update-elek.

UPDATE 2020.07.29-én:
Beszedtem az egész dobozt (90 szem) 2,5 hónap alatt.
A véleményem továbbra is teljesen azonos a fentiekkel.
Semmi,de semmi javulás nem történt sem a hajam, sem a körmeim állapotában.
A hajam ugyanúgy hullik, vékonyszálú, erőtlen. Nem lett babahajam se.
A körmeim ugyanúgy vékonyak, töredeznek, gyengék.

Számomra ez a vitamin teljes pénzkidobás.
Nem ér semmit.
Nulla csillag.

Vagyis inkább mínusz, mert a 90 szem több, mint 9.000 forint volt.

chiocciola

2020. július 23.

a körmömön észrevettem, hogy erősödött, a hajamon nem. Inkább maradok a kozmetikumoknál, ott gyorsabban és egyértelműbben látszik, hogy használt-e. Ennyi pénzért nem mindegy, hogy van-e eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

mlexa

2020. január 29.

A hajam talán nem hullik annyira, de nem csinált azért csodát ez a termék sem. Kicsit nőtt is, de ennyi. Viszont más tablettákkal ellentétben könnyű lenyelni, nem akad meg az ember torkán. A napi kettőt becsületesen beszedtem belőle. Szerintem ezek tényleg csak reklámok, jó pár hajvitamint próbáltam már, és egyik se győzött meg. 10.000 ft-ból, amit erre is elköltöttem, most már igazán minőségi multivitamint fogok venni, amiben tényleg benne is van minden hasznos vitamin, ásványi anyag, stb. Elegem van a kísérletezésből, és a pénzkidobásból...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Luca05

2020. január 21.

Nagyon vékonyszálú és száraz végű, töredezésre hajlamos hajam van. Lassan 2 hónapja szedem a hair clinicet, pakolások, hővédő, hajolajak mellett. A hajhullásomom segített, hajmosáskor is minimális hullik, de valahogy többet vártam tőle, az ára és a reklámok miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

jenny summerville

2020. január 10.

Ilyenkor télen hajlamos hullani a hajam, én pedig hajlamos vagyok túlaggódni ezt. Ebben a túlaggódott állapotban már évek óta mindig veszek egy 90 napos kúrát. Napi két kapszulát szedek és már a kúra fele előtt látványos a változás. Hajszálakat szinte alig vesztek, dúsabb és jobb tartású a hajam, és összeségében sokkal többnek is tűnik. A hideg miatt a szokottnál jobban kiszárad a hajam, de ezen sajnos nem segít. Ezt leszámítva minden évben örömmel tapasztaltam, hogy tényleg használ és érdemes szedni a Hair Clinicet. Szerencsére eddig mindig működött, remélem ez így is marad és megment a hajhullós időszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.