Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Szedése tápanyaghiány okozta hajhullás, hajritkulás, hajtöredezés és a haj elvékonyodása esetén ajánlott.

A HairClinic® kapszula intenzíven táplálja a hajhagymákat. Hatóanyag-kombinációja elősegíti a haj egészséges növekedését és támogatja a hajhagymák anyagcseréjét.

A különleges lágyzselatin kapszulának köszönhetően a HairClinic összetevői gyorsan felszívódnak, és a véráramon keresztül eljutnak a hajszálak gyökereihez.

A következő hatóanyagokat tartalmazza:  aranyköles-kivonat. búzacsíraolaj, biotin, B5 vitamin, aminosavak (cisztin és metionin)

Ár: 1990 Ft , Eladó: cintia995
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Szemelyes atvetel, foxpost eloreutalassal vagy utanvettel

Aliz79

2020. június 28.

A legfontosabb, hogy még csak 1 hónapja szedem, tehát tudom, nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de:

Soha nem hullott ennyire a hajam, mint az elmúlt 2-3 hétben, kétségbeejtően sok, összefogva tiszta csutka lett, elvékonyodott a copfom...ellenben a fejemen kívül mindenhol a hajam van...szőnyegen, párnán, fésűben...mindenhol....
Állagában semmi változás, semmi babahajak.

A körmeimmel se történt semmi változás. Nem erősebbek, nem nőnek gyorsabban.

A bőröm a szokásos dráma.

Szóval 1 hónap Hair Clinic napi 2 tbl.szedése után ez az állás.

Majd update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Állagában semmi változás, semmi babahajak.

A körmeimmel se történt semmi változás. Nem erősebbek, nem nőnek gyorsabban.

A bőröm a szokásos dráma.

Szóval 1 hónap Hair Clinic napi 2 tbl.szedése után ez az állás.

Majd update-elek.

mlexa

2020. január 29.

A hajam talán nem hullik annyira, de nem csinált azért csodát ez a termék sem. Kicsit nőtt is, de ennyi. Viszont más tablettákkal ellentétben könnyű lenyelni, nem akad meg az ember torkán. A napi kettőt becsületesen beszedtem belőle. Szerintem ezek tényleg csak reklámok, jó pár hajvitamint próbáltam már, és egyik se győzött meg. 10.000 ft-ból, amit erre is elköltöttem, most már igazán minőségi multivitamint fogok venni, amiben tényleg benne is van minden hasznos vitamin, ásványi anyag, stb. Elegem van a kísérletezésből, és a pénzkidobásból...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Luca05

2020. január 21.

Nagyon vékonyszálú és száraz végű, töredezésre hajlamos hajam van. Lassan 2 hónapja szedem a hair clinicet, pakolások, hővédő, hajolajak mellett. A hajhullásomom segített, hajmosáskor is minimális hullik, de valahogy többet vártam tőle, az ára és a reklámok miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

jenny summerville

2020. január 10.

Ilyenkor télen hajlamos hullani a hajam, én pedig hajlamos vagyok túlaggódni ezt. Ebben a túlaggódott állapotban már évek óta mindig veszek egy 90 napos kúrát. Napi két kapszulát szedek és már a kúra fele előtt látványos a változás. Hajszálakat szinte alig vesztek, dúsabb és jobb tartású a hajam, és összeségében sokkal többnek is tűnik. A hideg miatt a szokottnál jobban kiszárad a hajam, de ezen sajnos nem segít. Ezt leszámítva minden évben örömmel tapasztaltam, hogy tényleg használ és érdemes szedni a Hair Clinicet. Szerencsére eddig mindig működött, remélem ez így is marad és megment a hajhullós időszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Majida

2019. május 30.

1 hónapja használom lassan és mintha a baba hajaim nőttek volna és több lett , 3 hónapos kúrát kivárom és updatelek😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Cansu

2019. március 7.

Többnyire napi egyet szedtem. Most telik le a 3 hónap. Sok új hajam nőtt. Megnőttek olyan hajszálak, amik mindig rövidek voltak az arcom körül.
Négy csillagot azért adok, mert szedtem már olyan vitamint / amerikából/ amitől még ennél is több hajam nőtt.
Most a forcapillal fogom folytatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Most a forcapillal fogom folytatni.

adrii1223

2019. február 18.

Lassacskán a három hónapos kúra végére érek, ami kicsit eltolódott mert volt hogy elfelejtettem szedni párszor. Amikor elkezdtem szedni ,akkor csökkent is a hajhullásom, de utána nem sokkal megint elég erősen rákezdett, viszont valószínűleg az azért is volt mert erősebb vitaminhiányom volt és az összes szükséges dolog nem volt megtalálható ebben. A hajhullásra rásegítettem más termékkel és végre megszűnt. Viszont! Szépen nőtt tőle a hajam amit mások is megjegyeztek. Mert sokáig nekem nem volt látható a növekedés, mert mindig letört a hajam vége. De most végre látszik és nagyon boldog vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

polynaranna

2019. január 15.

Masfel honapja szedem, eloszor nagyon megvoltam elegedve, latvanyosan csokkentette a hajhullasomat, nagyon megorultem neki. Viszont most egy hete kb. ujra elkezdett jobban hullani a hajam. (lehet betegseg miatt) mert kozben megfaztam es ennek is betudhato. Ettol fuggetlenul vegig csinalom a kurat, remenykedem meg benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

fayless

2018. október 5.

Elérkezett annak az ideje, hogy 1,5 hónap szedés után véleményezzem. Aug. 21. óta minden reggel és este szedem, sőt November közepéig folytatom a szedését. 4 cm-t nőtt a hajam és nem győzöm venni a hajfestéket, rengeteg "antennám" lett és olyan selymes lett a hajam, hogy már a hajbalzsam spray-t is elhagytam. Most a mellemig ér, de már várom, hogy "bimbitakaró" hosszú legyen. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Ez az egyetlen hajvitamin,ami igazán segített javítani a hajam állapotán. Rengeteg babahajam nőtt tőle,így jóval sűrűbbnek tűnt a hajam. Viszont kellett kb 3 hónap,hogy kifejtse a hatását. Egy gondom volt vele,hogy a vége felé már nagyon erős hányingert okozott,csak ezért jár az egy csillag levonás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.