Egyéb

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: orsolyagal12, Módosítva: 2020. július 29.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Speciális vitaminkomplexum, amely gyógyszerészek által lett kifejlesztve, csak természetes, magas minőségű, az egész szervezet számára kiemelkedően fontos összetevőket tartalmaz.Kizárólag termesztés hatóanyagokat tartalmaz, hiszen a márka elsődleges értékként tekinti a természetes szépséget, és annak megőrzését.

Cukormentes, laktózmentes, gluténmentes, adalékanyag-mentes