Egyéb

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db tabletta + 30 db kapszula   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dora0204, Módosítva: 2021. február 11.

Kiszerelés:   30 db tabletta + 30 db kapszula
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy kifejezetten nőknek fejlesztett kétkomponensű hajregeneráló kezelés, amely 100%-ban természetes és melléhatás mentes. A hatékonyságát a működési elvének köszönheti. Az esti tablettában található kollagén és hialuronsav és vitamin komplex egy nedves, elasztikus környezetet hoz létre a fejbőrben ahova a vitaminok és nyomelemek be tudnak épülni és a hajhagymákat fel tudják tölteni. Ez után az erőtől duzzadó hajhagymákat a reggeli kapszulában található gyógynövények kivonatok, olajok és vitaminok serkentik és a nap 24 órájában biztosítják a megfelelő tápanyagokat a növekedéshez. Így a hajhagymák és a fejbőr folyamatos táplálás mellett tudja kihozni magából a maximumot. Kúra szerű használat esetén megerősíti a haj szerkezetét, felgyorsítja a hajszálak növekedését és puha, fényes hajkoronát varázsol.