Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A szennyezett kezet vékonyan kenjük be a Handy-derm kéztisztító krémmel, rövid ideig dörzsöljük, majd bő vízzel öblítsük le.

Összetevők: Víz,  Lyquin,  Sodium Sec. Alkyl Sulfonate,  Kokosölfettsaure,  Triethanolamine,  Tetrapotassiumdiphosphate,  Fatty Alcohol Ethoxilat,  Sorbitol,  Glycerin,  Cmc,  Parfum / Fragrance,  5-Chloro-2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One And 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One, Ci 19140, Ci 42090