Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skyli91, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ellenőrzött, vegyszermentes, természtésből származó friss kókuszból, hidegen sajtolt és kizárólag szűréssel tisztított kókuszolaj.

Hetti21

2014. augusztus 28.

Én használom hajvégápolónak is, és nagyon finom puha lesz tőle a hajam, sokkal tovább kibírja töredezés nélkül mint régen. De vigyázz vele, tényleg csak minimális mennyiséget vigyél fel! Elég ha egy icipici pöttyöt szétkensz a tenyereden, hogy éppen csillogjon, és így vidd fel a hajvégedre, hamar beissza a hajad. (inkább többször ismételd meg, különben moshatsz újra hajat)

Többféle kókuszolajat használtam már, ennek a legolcsóbb millilitere, és ehhez képest kitűnően teljesített! :) a meru kókuszolaj mellett nagy kedvencem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.

bipanka

2014. április 23.

Nagyon szeretem. Testápolónak ezt használom, hajamra is kenem, de csak mosás előtt. Valaki próbálta már hajvégápolónak csak úgy a mindennapokra? Az illata finom kókuszos. Kiadós adag és az ára is baráti. Ha majd nagyon sokára elfogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

bubi

2014. március 12.

Csodálkozom, hogy még senki sem írt ehhez véleményt, mert a legolcsóbb szűz kókuszolaj (1700ft fél liter). Előtte szűrt változatot használtam, így nem tudom, hogy a többi szűznek mennyire tömény a kókuszillata, ennek olyan lájtosabb, de nekem nagyon tetszik és nagyon jól ápol.:) Egyelőre csak bőrre kenve próbáltam, de arra nagyon bevált, este kentem fel és reggelre szépen beivódott, nem maradtam olajos. Arcra is nagyon jó! Mindig kiszárad, főleg a homlokomnál, de ettől az olajtól finom puha lett a bőröm. Hajra is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil