Egyéb

Ár:   1125 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Krémes, puha szárazparfüm, ámbrával, pézsmával, virágos jegyekkel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

x

2021. január 21.

Már szemeztem vele egy ideig, aztán végre megrendeltem. Mire eljutottam addig, a sima Musk társa már nem volt elérhető, de ha lesz ismét, kipróbálom azt is (bár ha az enyhébb és szappanosabb, akkor inkább maradok ennél). Pont olyan, amit vártam: füstölőillat. Mint amikor az indiai boltban a sok meggyújtatlan, nem égő füstölő összekeveredett illata járja át a levegőt és itat át mindent. Ezt szerettem volna, és ezt kaptam tőle. Rendkívül baráti az ára, és szerintem egész tartós is lesz, nem párolog annyira, mint az alkoholos parfümök; emiatt nem is tölti be a szobát, nincs akkor hatósugara, de nem is baj, hogy intimebb körben illatozik, hiszen magamtól úgysem vagyok soha egy méternél távolabbra, sőt. :) Ha az alkaromtól az orrocskámig eljut az illat, az már tökéletes.
Up: kicsit gyümölcsös hatása is van, először a párom állapította meg, aztán már én is éreztem a második felkenéssel. Így legalább biztosabban tetszik neki is, dupla nyereség. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

kicsimira

2020. november 26.

Hasonlóan jártam,mint Terkabarka. Elèmugrott a hirdetès èrdekesnek tünt, hogy szilárd parfüm, az ára fillères, nekem az külön vonzó hogy keleti illat. Ahogy magamra kentem, egyből azonosulni tudtam vele. Mintha egy arab bazárban sètálnèk. Amikor párom közölte,hogy jó illatom itt dőlt el,hogy egy ideig tuti nem lesz szüksèg sok ezer forintos darabokra. Hihetetlenül tartós. Mèg este a zuhany alatt is èreztem. Aki szereti az arabos, füstölős illatokat alap darab, aki nem az kerülje messzire :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Terkabarka

2020. augusztus 26.

Elémugrott a hirdetése, hát muszáj volt megnéznem, mi is ez. A fragranticán ódákat zengnek róla, az ára kifejezetten baráti, simán megrendeltem vakon a sima Musk Jamiddal együtt.
A képről olyan téglásnak tűnik, de az állaga gyantás, nem túl nehéz használni, bár nyilván egyszerűbb lenne fújós vagy roll-on változatban.
Az illata viszont.... mit is mondjak... Nagyon tömény, nagyon arab, számomra nagyon füstölőillat!
Azért még barátkozunk, talán télen kompatibilisebb leszek vele, de egyelőre nem tudom elképzelni magamon.
3 csillag az érdekessége és az ára miatt jár, meg persze simán elhiszem, hogy sokaknak bejön az illata is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.