Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Egyedileg kikevert henna paszta. Összetevői: cukor, őrölt hennapor, eukaliptusz olaj, citromlé.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tuzgyujto

2013. május 17.

A Neha hennája nem jött be, halvány narancs lett az egész minta, undibundi. Gyorsan másnap átmentem rajta ezzel, már egy hete gyönyörű, igaz, halványodott, de még egy hétig szerintem oké lesz, pedig az én bőröm mindent azonnal ledob. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

szucslia

2012. április 29.

Mai napig a HennaKaresz keverési technikát alkalmazom, és eddig még sosem volt gond a hennapaszta minőségére. Mindig nagyon szép, és tartós díszítéseket lehetett vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 29.

Hidratálók: Sucrose

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.