Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megbízható védelmet nyújt a szagok ellen. Ápol és gyengéd a bőrhöz. Különösen alkalmas az érzékeny bőr ápolására.

Alkoholmentes. Színezék- és tartósítószermentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alkalmazása után hagyja megszáradni.

legallybrunette

2019. június 12.

Nekem a normál változat van meg, viszonylag semleges illattal. Én is azt hittem, hogy ez a deók más dimenziója, biztosan extra hatása van. Hát sajnos nem. Ezzel a kánikulával már küszködik. Otthon még csak-csak, de munkába, fontos eseményre kevésnek bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

HardCandy092

2018. május 10.

Teljes csalódás. Gondoltam, ha már drága, akkor biztos jó lesz, tévedtem. Maximum pár óráig bírja a gyűrődést, újra kell kenni folyamatosan. Eddig a legrosszabb dezodor, amit valaha használtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

asztromélia

2017. május 30.

2017 május:
600 ft-ért láttam meg a Müllerben kiárusítva (Debrecen Stopshop), gondoltam ennyiért kipróbálom, a teljes ára dupla ennyi. Az illata nem a legjobb, de száradás után már nem érződik, lassan szárad (vagy sokat kenek fel? :)). A lényeg, most jobban teljesít mint az évek óta használt Garnier mineralom, és ennek rendkívül örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

2017 május:

Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.