Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. július 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejillat: fűszerek, mangó
Szívillat: cocobolo, mangó virág
Alap: ámbra, pézsma

wallflower87

2020. július 13.

Egy időben nagyon nagy volt a hájp körülötte, minden 2. parfümvéleményező Youtube-on az egekig dicsérte. Mostanra valahogy lecsengett, én legalábbis már nem igazán hallok róla. Na de mindegy is, anno a nagy népszerűsége kíváncsivá tett, ezért beszereztem egy üveges maradékot. Hát nem tudom, nekem egyáltalán nem sikerült meglátnom benne a szépet-különlegeset..nem mondom hogy kellemetlen, de számomra egy egyszerű, egyhangú vaníliaillat, olyan feeling mintha meggyújtottam volna egy vaníliás illatgyertát, vagy magamra kentem volna egy valíliarudat. Nagyon szeretem a vaníliás parfümöket, ha van bennük olyan illatjegy ami feldobja őket, vagy kicsit frissít rajtuk, de ez ebben a parfümben nincs meg, az enyhén füstös, fás alap miatt már-már émelyítővé vált számomra. Fel is raktam eladásra, de senkinek nem kellett, így végül rajtam maradt, munkahelyre elhasználtam, de persze valamiért nagyon nehezen akart elfogyni. Már nem gyártják ezért nehezen beszerezhető, szóval az legalább pozitívum, hogy számomra nem egy pótolhatatlan darab..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

lukiteri

2018. július 12.

Vásárlás mellé jött kis meglepetésként,kedves KM eladótól.Finom borsos illat,rajtam jó pár órát bír.Nem igazán az én világom,de ezért nem pontozhatom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Marcsi66

2018. június 20.

Kaptam ajándékba innen,,,,meglepően jó illat,majd nyomozok később,engem emlékeztet,úgy rémlik inkább niche kateg. között kell majd keresni a hasonlóságot.Sokkal drágább parfümnek tűnik,celebnek nem gondolnám,inkább uniszex mint női.Cocobolo sosem hallottam még róla,az egyik jegy,valami fa dolog lehet,mert fás-gyümölcsös púdert érzek,pici kesernyés beütés a végére marad.Melenget,szép puha fűszeresség,igazán rajtam 1 óra elteltével kapta a dicséretet.szépsége innentől mutatkozik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

KJB

2017. április 20.

Nem mondom, hogy rossz, de van tőle azért jobb is...
Nálam nem annyira tartós és eddig szinte megszólalásig hasonlít Van Cleef & Arpels Oriens EDP-re.
Nem tudom az összetevők ugyanolyanok-e (még nem hasonlítottam össze), de mindkettő megvan, így bőven lesz alkalmam tesztelni őket...
Keleties-fűszeres-átlagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Nem mondom, hogy rossz, de van tőle azért jobb is...
Keleties-fűszeres-átlagos...

benke767

2016. augusztus 16.

Ez egy gyönyörű érzéki illat. Kezdetben gyümölcsös, majd átvált meleg, sötét, fűszeres és édes finomságba, ami nem harsog, de finoman ott van. Egyedi illatkompozíció, ami minőséget sugall attól függetlenül, hogy sztárillat. Rajtam közepesen tartós, de lehet, hogy csak a meleg miatt. Szerintem ősszel és télen lesz az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Laci

2012. szeptember 5.

Ha valaki lát ilyet akciósan üzletben legyen szíves és írjon, mert ez az illat isteni. Egy ismerősöm kapta és most teljesen belelkesültem, mert nem igazán nőies, olyan fás-gyümölcsös-púderes, igazán drágának ható illat. Szeretem Hilary Duffot, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen brutálisan jó illata is van. Óriási pozitív csalódás ez a parfüm. Nagyon sok csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.