Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rin2, az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

A himalája só, levendula illóolaj és gerániumolaj együttes hatásának köszönhetően kiváló bőrregeneráló hatással bír. Problémás bőrre is kiváló (száraz bőr, ekcéma, pattanásos bőr). Javítja a hajszálerek és visszerek állapotát is. Mindennapos használatra ajánlott a természetes illatok kedvelőinek.

Rommie77

2021. július 18.

A megjelenése nem valami vonzó, ettől eltekintve nagyon szerettem. Tényleg kell egy kicsit küzdeni vele, amíg felhabzik, de hamar megszoktam, és nekem az arcomra nagyon jól működött, egyáltalán nem szárít, az INCI-je szuper, nincs benne semmi mesterséges anyag, csak ami egy szappanba kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Jenniii92

2018. december 9.

Zsíros, pattanásos bőrömön semmi hatását nem tapasztaltam. Alig habzik, nem szeretem. Az illata nem rossz, mint egy átlagos kecsketejes szappané.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Rin2

2018. január 3.

Szerettem volna valami hatásos módszert az egyenetlen, apró pici kiütéses, kombinált bőrömre. Nagyon sok terméket próbáltam már, leginkább Garniert.. Sajnos nem igazán váltak be, inkább rontottak a helyzeten. Aztán a Rossmannban bukkantam rá. Először drágállottam, de már nem sajnálom rá a pénzt mert CSODASZER és majdnem 2 hónapig elég (csak arcra használom)! Teljesen sima a bőröm, pattanás sem jön elő, max apró de el is tűnik. Napi 2x használom. (reggel és este) Kicsit szárítja a bőrt, de egy minimális arckrém és csudajó! Alapozót sem használok, festeni sem festem magam annyira tetszik a látvány! Csak ajánlani tudom! 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>