Egyéb

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Mindennapos arc- és bőrápolásra.
  • A bőr természetes pH-értékének beállítására.
  • Száraz illetve zsíros bőr esetén: A só a hiedelmekkel ellenétben nem kiszárítja bőrt, hanem bezárja a nedvességet a sejtekbe, zsíros bőrnél pedig beáll egy egészséges faggyútermelés.
  • Pattanásos, problémás bőrre: Pattanásos illetve problémás bőrnél a tisztulás, a méregtelenítés miatt számítani kell egy kezdeti rosszabbodásra, amely a homeosztázis egyik jele. A pattanások illetve a kelések 2-3 héten belül heg nélkül elmúlnak. A bőr pórusai összehúzódnak, így kevesebb mitesszer keletkezik.
  • Bőrbetegségek esetén (pl. ekcéma, gomba, allergia).
  • Borotválkozás után: A sószappant arcvíz helyett használjuk. Megnyugtatja a bőrt, a kipirosodást pedig elmulasztja. Állandó használatával a szőrtüszőgyulladások is elmúlnak.
  • Herpeszre: A só vírusölő hatása miatt kiválóan alkalmas herpesz kezelésére illetve megelőzésére.
  • Cellulitiszre
  • Rovarcsípés esetén: a benedvesített sószappannal kenjük be a csípés helyét. Megnyugtatja a bőrt.
  • Deoként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását.

Kitsyke

2020. július 6.

Pattanasos arcomra vettem, de sajnos hiaba 2-3 het a mulasztasi ido, nekem nem volt szebb tole, igy arcra nem merem kenni! Karcol, csip! Vigyazzatok vele! Ovatosan!
Borotvalkozas utan bevalt intim reszre , es honaljra budos izzadsag ellen.
Amiert nem javult az arcom allapota, lepontozom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Borotvalkozas utan bevalt intim reszre , es honaljra budos izzadsag ellen.
Amiert nem javult az arcom allapota, lepontozom!

Aliz79

2020. június 28.

Ilyen szarságot, komolyan mondom...persze, mint sok-sok éve megoldatlan bőrproblémákkal küzdő nő, én is bedőltem neki és megvettem.
2-szeri használat után a kukában landolt.
Egyrészt csíp, mint az állat, elképesztően, pedig semmi seb nincs az arcomon (vagyis nem volt, mielőtt használtam volna).
Másrészt sebesre karistolta össze az arcomat.

Börtönbe kellene zárni, aki ilyet emberi használatra alkalmasnak engedélyez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

2-szeri használat után a kukában landolt.
Másrészt sebesre karistolta össze az arcomat.

Börtönbe kellene zárni, aki ilyet emberi használatra alkalmasnak engedélyez.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 28.

Itteni véleményekre vettem meg és egy másik szappannal felváltva használom (azt este, ezt reggel) nemtudom pontosan melyik tette, de babapopsi arcom lett a zsíros, mitesszeres és pattanásra hajlamos arcbőrömből. Én úgy használom, hogy bevizezem az arcom, majd a sótömböt is egy kicsit és átsimogatom vele többször is az arcom. Nekem nem karcol, radírozó hatása van. Valóban nagyon csíp, de maximum 5 percig. Én megvárom míg rászárad az arcomra aztán lemosom. Biztos sokáig elég lesz mivel nagy a tömb és nagyon megéri. Nekem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 28.

szivecske

2020. május 16.

Engem borzasztóan csíp, de végülis hatásos... csökkenti a pattanásokat, egyenletesebb az arcbőröm. De nagyon kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

endzsiaj

2020. április 2.

Ha a zsíros bőrön kívül más problémával küzdesz akkor ez nem neked való. Ekcémára meg kimondottan veszélyes. Én egyszer kipróbáltam testre is éjszakára. Reggelre úgy kiszárította a bőröm, hogy napokkal később is hatalmas piros foltok voltak mindenfelé rajtam. Lehet ha azonnal testápolózol rá akkor oké, de magában borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Baabbii95

2020. március 7.

Borzasztó. Csípi az arcomat és karcol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Borzasztó. Csípi az arcomat és karcol is.

syandr

2020. február 13.

Nagyon szeretem, arcra és testre is használom, 10-15 perc múlva lemosom Csökkenti az irritációt és menyugtatja a bőrt. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

kfero

2020. február 3.

A használatára vonatkozóan megosztom veletek, hogyan lehet hatékonyabban használni. Én seb utáni heg halványításra használtam. Be kell vizezni és utáni törülközővel a karcoló szemcséket ledörzsölni a sószappanról majd ezt követően újra egy kicsit benedvesíteni de csak annyira, hogy ne kezdjenek újra kijönni a karcoló szemcsék. Ez a művelet ad a sószappannak a sikamlóstól kicsit érdesebb felületet de mégse karcol!. Majd miután ez megtörtént széthúztam a heget és körkörös mozdulatokkal dörzsöltem. Pár nap alatt nyoma sem volt a hónapokig látszó hegnek és a korábbi hegeket is kisimította. Remélem tudtam segíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

katalinmester13

2019. október 26.

Az arcomra használtam el az egészet. Este hagytam megszáradni, majd lemostam. Reggel mosakodás közben csak átsimítottam vele az arcom. De szigorúan csak azokon a napokon, amelyeken nem mozdultam ki, mert elég csúnya karcolásokat tudott okozni. De ha épp sima napja volt, kellemes volt használni. Hámsérüléseket- melyek egy részét saját maga okozott- csípte. Nem hiába használtak sót a kínzásoknál a középkorban. Apukám borotválkozás után használt timsó tömbje sosem karcolta meg az arcát. Elhasználtam, mert tény, hogy semleges kémhatású oldata jót tesz a bőrnek, fertőtlenít, ... Én nem voltam oda érte. Örülök, hogy elfogyott végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Maze

2019. június 16.

Az itteni tapasztalatok miatt, gondoltam kipróbálom. Nem rég kezelhetetlenné vált a bőröm és borzasztó zsíros lett mitesszerekkel és patikkal együtt, semmi sem segített rajta szinte.

A rutinom a következő:

A Dr.Organic teafaolajos géles arctisztítómmal megmosom az arcom, alaposan leöblítem
Majd a nedves arcbőröm nagyon óvatosan bekenem a sószappannal hagyom megszáradni (borzasztóan csíp amíg nem szárad meg, de ez normális) amikor megszárad és csillog az arcon a só nagyon fontos, hogy egy tiszta pamut ruhával (ez akár lehet egy régi top is) le kell törölni az arcról jó alaposan (a törölköző nagyon dörzsöli én ezért inkább egy puha anyagot javaslok).
Utána nem kenek semmit az arcomra. Semmilyen krémet. Borzasztóan puha lesz az arcom és tiszta érzést hagy maga után.

Kipróbáltam, hogy napi 2x használom, de én úgy éreztem az sok. Esténként bőven elég. A kezelhetetlen bőrömmel csodákat művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

A rutinom a következő: