Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   külföld (Thaiföld), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VikiM1987, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   külföld (Thaiföld), online
Kategória:   Szappanok

Hámlasztó, bőrvilágosító AHA szappan arbutinnal, csiganyákkal, vörös ginzeng kivonattal.

VikiM1987

2018. június 9.

Szuper kis szappan,rendszeresen újraveszem,fürdéshez is használom.Nem okoz irritációt és nem szárítja a bőrt.Pár percig a bőrön hagyva valóban kíméletesen hámlaszt.Nagyon tuti az illata!

Updite: Azota más szappanokat is kipróbáltam, többek között a sulwhasoo híres gyógynövényes szappanját is.Hát nekem az sem volt olyan jó mint ez,visszatértem hozzá.
Számomra egyedül ettől a szappantól nem húzódik a bőröm.Csodálatos! 💖💖💖

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Számomra egyedül ettől a szappantól nem húzódik a bőröm.Csodálatos! 💖💖💖