Egyéb

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali hatású esztétikai kezelés ráncok ellen

Tartósság: 6-12 hónap

Árak: kb. 55 000 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonnieoo7

2023. szeptember 30.

2023. 9.20. Édesanyám 60 éves lesz 1,5 hónap múlva.Tini kora óta dohányzik, de mindig ápolta a bőrét, szerencsére ez nem hagyott olyan komoly nyomokat az arcán, de azért látszik. A szája két sarkán futott le hosszanti ránc és a szája ami sosem volt dús, egyre vékonyodása zavarta főleg. A doktornőt én javasoltam neki, itt a Krémmánián olvasott ajánlások után. Ma elkísértem az 1. kezelésre, ami igen látványosra sikeredett, 3 ampulla ment be összesen. A szája még fel van dagadva, de nagyon látványos, a 2 vastag ránc pedig fele akkora lett. Az anyagi ráfordítás nem volt épp keves, s 6-9 havonta lesz esedékes újra tölteni. A konzultációs díj beleszámított a teljes összegbe. Azért nem írok összeget, mert mindenkinek más típusú töltés válik be, valamint más a probléma forrása, más az életkora. A hölgy nagyon szókimondó, jófej, impulzív, szimpatikus, törődő.

2023.09.30. Update
Már a következő napon a bal oldalon töltött (ezzel kezdték) hosszanti ránc fele visszatért eredeti állapotához hasonlóba. Sajnos az itteni vélemények alapján azt kell mondjam, hogy bontott lehetett az ampulla. Ráripakodott a doktornő az asztisztensre, hogy miért nem voltak ezek hűtve?! Ez azalatt történt, ahogy hatott az érzéstelenítő, ezt később mesélte el Anyukám. A szája továbbra is nagyon szép így másfél hét elteltével, természetes, de látványosan telt és kiemelkedik, mert már be volt húzódva a kora miatt. A jobb oldali ránc is normális, olyan amilyenre számítottunk. Pár nappal a beavatkozás után Anyukám jelezte feléjük, hogy mi történt, de fülük botját sem mozgatták, lerázták, hogy majd visszahívják. Következő hétfőn megismételte a próbálkozást telefonon, de ismét lerázták, s főleg az volt a mondandójuk lényege, hogy ismételjék meg újabb 100000+forintért a konzultációt és a töltést! Azt hittem kicsit komolyabb az orvosi centrum hozzáállása, de hát csalódás kellett, hogy érjen. Csillagot nem veszek el, mert magát a beavatkozást nagyon jó dolognak tartom, de korrektebb reakcióra számítottam! Nem tudom még, hogy legközelebb hogyan tovább? Nagyon át kell gondolni.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 30.

2023.09.30. Update

asdf27

2022. október 28.

En a szemem alatti karikák miatt mentem el. A doktornő szuper volt és 20 perc alatt legalább 6-7 évet fiatalodtam. Sajnálom, hogy az orvos szerint az igazi megoldás műtét lenne (zsír sérv), de azt nem szerteném egyelőre. Nagyon jó orvosom volt. Ahhoz képest, hogy ez érzékeny terület, szinte semmit nem éreztem. 90eft volt.

update: Ajakfeltöltésen voltam Dr Papp Ildikó doktornőnél ( ő a legprofibb a szakmában): nagyon szép lett, de nagyon megijedtem, mert olyan volt,mintha egy nagy kötőtűvel jártak volna az ajkaimban a bőr alatt. Nem szabad megijedni, és gyorsan lélegezni tényleg lassan kell lélegezni, ahogy a dokornő mondta, vagy nekem még jobb volt, visszatartani a levegőt.
Ami még nekem sokat segített, a szájsarokba kapott botox, hogy ne tudjam legörbíteni a számat.
Ahogy előttem leírták, utána szörnyen nézett ki, és feldagadt, de pár nap, 1 hét után teljesen elmúlt a duzzanat.
Most járomcsontra szeretnék arcfeltöltést, az már egy kicsit drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 28.

Most járomcsontra szeretnék arcfeltöltést, az már egy kicsit drágább.

6vilag

Korcsoport: >54
2022. július 17.

Sokáig tartottam tőle, aztán jött az elhatározás, egy életem, egy halálom, megpróbálom. Kicsit tényleg féltem, de nem kellett.
20 perces érzéstelenítést követően jött pár nagyon apró pici tűszúrás. Azt hiszem 2x5 volt (1 ampulla) a nevető ráncokba. Már rögtön készült előtte utána kép, tényleg rögtön látszott az eredmény, megmutatta a dr.Nő a képet azonnal. Bár mondta, hogy 20 évet nem tud fiatalítani, de szép lett az eredmény, elégedett vagyok eddig. Mondta, hogy esetleg bevérezhet 72 óráig, de akkor, jelentkezzek azonnal. Tartottam ettől, de már letelt ez az idő, szerencsére nem volt semmi gáz.
Az eredmény tartósságánál 6-12 hónapot ígért, de általában az évi 1 feltöltés elegendő.
Kicsit több már az ára, mint a fenti, de nem vészesen. Másnap mentem dolgozni, teljesen szalonképes voltam, nem fájt, nem is duzzadt, a tűszúrás helye picit látszott csak. Eredmény tetszik, amit krémekkel elérni -sajnos- nem lehet.
Már másodszor merészkedtem erre a terepre, de azért ismét féltem. Hát, amíg megengedhetem magamnak, meg is fogom. Azt gondolom, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 17.

Luiselotte

2021. június 1.

Nemrég lett kész a szám, 1 ml- t kaptam bele és végre olyan lett amilyet mindig is akartam.A kiinduló helyzet széltében picike, alul normális felül vékony ajak volt, ebből szerettem volna egy teljesen normál méretet kihozni, csak semmi russian lips és egyéb túlzások.
Azért mertem megcsináltatni , mert ha nem tetszik akkor egy éven belül felszívódik vagy akár ki is lehet oldatni ha nem tudok együtt élni a változással.
Maga a folyamat fél óra volt és teljesen fájdalmatlan köszönhetően az érzéstelenítő krémnek amivel előtte bekenték a számat. Teljesen hasonló a fogászati érzéstelenítéshez, mivel egy pici belement a számba még a nyelvem is elzsibbadt .
Frissen szép telt, talán túlságosan is, aztán első estére rémisztő méretet öltött de nem ijedtem meg, mert mondták, hogy erre számítani lehet , ahogy a bevérzésekre is. A lila foltok 3 nap alatt tűntek el, érdemes pénteken töltetni, én így hétfőn már tudtam dolgozni menni.
A kezelést mindenképpen ajánlom, fontos olyan helyet választani ahol megfelelően tájékoztatnak, ambuláns lapot írnak amin rajta van, hogy miből mennyit kaptok, nálam ez így volt , korrektül rá is van ragasztva a papírra az ampulla gyártási száma és típusa.
Sok helyet megnéztem, végül plasztikai sebész mellett döntöttem akinek rengeteg munkájáról van referencia kép a neten. Orvosi végzettség nélküli “ injektorokban” én nem bízom meg, itt az arcomról van szó, de persze mindenki maga dönti el, hogy neki mi a jó.
Upd: két hete tettünk a számba még 0,5 ml- t , így összesen 1,5 ml van benne. Most lett tökéletes, ennél nagyobb nem kell, már csak ezt fogom szinten tartani. A procedúra megegyezik a fent leírtakkal, ugyanott voltam , most 60 ezret fizettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Peanut

2021. május 24.

3 evvel ezelott amikor 25 eves voltam,akkor Budapesten az egyik hires klinikan elmentem szajfeltoltesre. Erdemes megemliteni,hogy teljesen atlagos szajformam van,de szerettem volna ha egy kicsit hangsulyosabb. Osszesen 1ml kaptam,mint ahogy altalaban mindenki szokott. Az eredmeny eleg erdekes lett....az csak egy dolog,hogy hatalmasra dagadt(nyilvan a kb 30tuszurastol nem is csoda) de annyira sokat toltottek a konturba,hogy az anyag megtapadt a szam felett. Mondanom sem kell alig vartam,h felszivodjon mert valami botranyos volt ahogy kinezett.(readasul akkoriban ovonőként dolgoztam Nemetorszagban es eleg kellemetlen volt,mikor beszelgettem a szulokkel). Az anyag eleg asszimetrikusan szivodott fel,ugyhogy elkezdtem utanajarni a kinti szalonoknak. Ekkor talaltam ra dr Manuel Dichtl-ra a lipfactory altal( aki nemetorszagban lakik batran ajanlom!!!)aki fél ml-vel csodat tett a szammal. A duzzanat minimalis volt masnap(teszem hozza,h osszesen 5 tuszurasbol gyonyoru,termeszetes ajkakat varazsolt),egyaltalan nem fajt es csomomemtes volt. (Ő kifejezettem ajanlott egy enyhe masszirozast) Atmenetileg Magyaro-on elek,de ennek ellenere evi egyszer mindig meglatogatom a kotelezo fél ml-ert,mert nala tudom,h a legjobb kezekben vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 24.

Villango

2021. február 7.

Épp holnap megyek az arcomon található nasobilis redő és a szájzug enyhe fillerezésére :) majd update-elek hogy sikerült.
A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
A lényeg: orvosnál voltam, és nem lett 100%-os az ajaktöltés. A bal oldalon picit sikerült neki a kontúrba tölteni, ami gáz sztem, de alig látszik szerencsére, csak én veszem észre. Amúgy imádom a hatását, szép lett összességében....ezeknek a modern technikának köszönhetően köze nincs a régi csigás, kacsás dizájnokhoz a mai töltéseknek.
DE!
Ne dőljetek be annak a marketingnek, hogy esztétikai specialista csak kontár munkát végezhet, és csak orvoshoz szabad menni. Ez nem igaz. Készülök egy ajakkorrigálásra kicsit később (nagyon lassan szívódik fel a h.sav, még mindig nagyon telt a szám ahhoz képest hogy aug.-ban voltam), és egy orvosi központba megyek, ahol azt hallottam nem doki tölt, hanem specialista, a munkái viszont csodásak. Sőt, van egy lány aki önálló stúdióban dolgozik mint injektor, ő is nagyon szépen dolgozik.
Az arcommal holnap plasztikai sebészhez megyek, de nem ismerem az ajaktöltési munkáit, mert nem dokumentálja, így azt nem nála fogom csináltatni.
Fontos, hogy nagyon sok előtte-utána fotót nézegessetek az adott injektortól/orvostól, és annak függvényében döntsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
DE!

Collien

2020. július 5.

Én bajban vagyok a pontozással, mert magát a kezelést jónak tartom, viszont, akinél voltam, őt nem.
Én is egy NÉPSZERŰ, médiában sokat szereplő, nagyon jó véleményekkel rendelkező doktornőnél voltam, szem alatti karika töltésen. Nekem asszimetrikus lett az arcom, és mikor kontrollra mentem vissza 2 hét után jeleztem neki, hogy szeretnék korrekciót, ami persze látható is egyértelműen milyen az eltérés. Erre annyi volt a válasz, hogy ezt nem lehet szebbre csinálni, mert akkor túl lesz töltve, és nem is csinálja meg. Azt kicsit furcsáltam, hogy nem lehet szebbre csinálni, mivel korábban szimmetrikus volt az arcom, tehát, valamit ő ronthatott el, rossz technika, hozzá nem értés stb. Szóval, ha mentek hylarionsavas töltésre, akkor nagyon nagyon alaposan nézzétek meg a munkáit annak, akihez mentek, csinált-e olyan kezelést, mennyi olyan referenciája van, teljesen mindegy mennyi jó értékelése van az adott doktornak/doktornőnek, vagy klinikának, ezek az orvosok rengeteg különböző kezelést csinálnak, és nem biztos, hogy ahhoz a kezeléshez is ért, amire te akarsz menni, lehet másban tényleg tök jók. Szóval, csak óvatosan!!!

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Nekem az is furcsa volt ennél a klinikánál, hogy már a bejelentkezés után 5.napra kaptam időpontot (persze ez lehet tök jó is, hogy nem kell hónapokig várni), utána mind a kétszer a megjelenés előtt felhívtak, hogy lemondásuk volt, és előbbre tudják rakni az időpontomat és ez mindkét alkalommal megtörtént.
Egyébként magát a hyaluronsavas töltést nagyon jónak tartom, és gyönyörű eredményeket láttam már a környezetemben, csak a megfelelő orvost kell megtalálni, és kivárni. Én egy fontos esemény miatt akartam minél hamarabb, ezért örültem is a gyors időpontnak. Tanultam a hibámból azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Reci81

2020. március 26.

A botox mellett, ez a màsik csodaszer amit ha és fontos, ha jol és jo helyre töltenek gyönyörü hatàs és sok év fiatalodàs érhetö el.Nekem a nazolabiàlis redövel kezdtünk illetve a felsö ajakkal.Amennyire jol emlékszem elöször 1 ml-t Teosyalt oszlatott el a Doktor Ur. Azota kaptam Restylant orcàba, hogy emljen. Összesen az elmult 5 évben olyan 6-7 ml különbözö tulajdonsàgu Hyaluron töltöanyagot kaptam amit ha leosztok az évekkel nem olyan sok. Ràadàsul màr legalàbb 1 éve nem kaptam a szàmba és nazoba egyàltalàn és fáradatlanul tart. :)Még csak volumencsökkenést sem tapasztalok. ( Bár ebben biztosan közrejátszik az, hogy 2017 év végén volt egy egy teljes arc feltöltésem sajátzsírral, na az mondjuk utána 2 hétig brutál volt, de nagyon megérte, azonban csak erős idegzetüeknek és türelmeseknek ajánlom!!!) Szintén a két orcàmba kaptam 1 ml-et töltőanyagot eloszlatva és hihetetlen a hatàs ez is egy éve volt. Ha visszanézem a botox és töltés elötti képeimet màr 33 éves koromtól, sokkal fàradtabb és nyuzottabb vagyok beesett arccal, mint most közel 40 évesen. Minden részem az arcomon simàbb lett és fiatalosabb, kivétel a szemkörnyékem egy picivel ràncosabb, oda nem mertem töltetni, mert nem mindenkinek sikerül jol, egyszer szerettem volna, de lebeszélt rola a specialista Doktornö. Jelenleg alkalmazom, a kollagénindukcót, illetve rendszeresen jàrok arckezelésekre a teljesség igénye nélkül: Drakula teràpia, frakcionàlt lézer, egyszer volt sajàtzsirtöltésem is arcba ahogy írtam fentebb mert a sovànysàgom miatt nagyon beesett lett az arcom illetve Skinbooster kezelés. Ez januàrban volt ( na akkor ennyit füllentettem :), de ez 1 ml az egész arcon apró cseppekben eloszlatva) A lényeg ami nagyon fontos a mértékletesség, sok folyadék, alvàs, minőségi kozmetikumok( nálam ez Image, Natics és Biola főleg) alkohol és dohànyzàs mellözése, sok zöldség, gyümölcs, változatos étrend, de azt hiszem ezekkel senkinek nem irtam ujat. Tehàt, maximàlisan ajànlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

plinka

2019. február 16.

Én is a száj melletti ráncot csináltattam meg. Nekem elrontották az arcomat. A doktornő, aki csinálta, alulról kicsit megtámasztotta a ráncot, de max ennyi, kicsit mintha jobb lett volna, de valahogy nem így képzeltem el, meg a töltés fölött több kicsi mélyedés keletkezett. Fél év után visszamentem, hogy ez így nem az igazi. Meg is sértődött a doktornő. Ezután úgy elrontotta, hogy alig várom, hogy eltűnjön az arcomból az anyag. Az arcom egyik oldalán túltöltötte és csinált egy látható, de nem extrém feltűnő gombócot a szájzug mellé, a másik oldalon meg most van egy nagyobb mélyedés az arcom közepén, ami előtte nem volt ott (nem a megfelelő helyre nyomta be az anyagot), a ránc pedig még jobban látszik. Teljesen kiakadtam. Nem mentem vissza hozzá, mert egyébként is elég kelletlen volt. Kerestem egy másik orvost. Ő meg volt döbbenve, hogy minek kellett ennyi töltés az arcomba, ráadásul elavult technikával lett megcsinálva. Manapság az orca részt töltik fel először, és csak ha szükséges, akkor töltik a száj melletti ráncot is. Kicsit igazított az arcomon (sokkal jobb lett az egész arcképem), de azt mondta, hogy inkább ne oldassam ki a rosszul feltöltött részeket (meg akartam tőle szabadulni), mert nem biztos, hogy sikerül úgy kioldani, másrészt elvileg a hialuronsav hamar felszívódik, bár vannak ellenpéldák is. Volt, akinek öt évig megmaradt a Teosyal global a két szemöldöke között, ami elég durva. A doktornő kicsit meg is sajnált a felesleges pénzkidobás miatt, nem akart még pluszban lehúzni. Szóval, most van egy nagy aszimmetria a két arcom között. Szerintem, ez meg is fog maradni valamennyire. Szóval, a történet tanulsága az, hogy igen, segíthet a töltés, de olyan is előfordulhat, hogy deformálja az arcot, ha pancser orvost fogsz ki. Amúgy, csak mondom, hogy az, aki elrontotta az arcomat, egy "agyondicsért" doktornő, aki állandóan nyilatkozgat szakértőként különféle médiumoknak...

Egyébként, elgondolkoztam azon, hogy hosszútávon milyen hatása lehet, mert erről nem nagyon írnak, vagy ellentmondásosan. Van, ahol azt írják, hogy hosszútávon javít, máshol azt, ha valaki elkezdi, egyre több anyagot kell az arcba juttatni, ez nyilván megváltoztatja az arcot. Olyan is van, hogy nem egyenletesen szívódik fel, ez nyilván torzulást okoz. Azt azért nem szeretném, ha megváltozna az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Mayoranna

Korcsoport: >54
2018. november 19.

Ma csináltattam meg,(november 9-én) a nasolabialis redőt és a száj melletti redőt és az állam és a száj közötti árkot.. 1 ml anyag kellett összesen az 1 ampulla.
Svájci minőségű hyalorun lett betöltve, a doki szerint egyáltalán nem csomósodik.
Egyáltalán nem fáj, kb 15 perc az egész, pár pici szúrás.Ne sminkeljetek előtte, mert fertőtlenítővel arcot kell mosni és az orvos is még áttörölgeti,fertőtleníti a területet. 6-8 hónap a tartóssága állítólag. Majd meglátjuk.
Bánom, hogy ennyire tartottam tőle, mert jelentős, azonnal látványos a különbség, de 2-3 nap kell a végleges állapot
kialakulásához, addigra lemegy a pici duzzanat. Semmit nem kell vele csinálni, jegelni sem, egyáltalán nem fáj utána sem.
A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Ugyanennél az orvosnál csináltattam felső szemhéjplasztikát is, mert már olyan voltam, mint egy vénasszony.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.
Aki megengedheti magának anyagilag, ne féljtek tőle, csak nagyon nézzetek körül,hogy kivel csináltattok bármit magatokon.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.
Az ára attól függ, hogy konzultáción mit beszéltek meg, mennyit kell tölteni.(Én 1 ml-t kértem eloszlatva.) Árlistát találtok a honlapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 19.

A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.