Egyéb

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali hatású esztétikai kezelés ráncok ellen

Tartósság: 6-12 hónap

Árak: kb. 55 000 Ft

Villango

2021. február 7.

Épp holnap megyek az arcomon található nasobilis redő és a szájzug enyhe fillerezésére :) majd update-elek hogy sikerült.
A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
A lényeg: orvosnál voltam, és nem lett 100%-os az ajaktöltés. A bal oldalon picit sikerült neki a kontúrba tölteni, ami gáz sztem, de alig látszik szerencsére, csak én veszem észre. Amúgy imádom a hatását, szép lett összességében....ezeknek a modern technikának köszönhetően köze nincs a régi csigás, kacsás dizájnokhoz a mai töltéseknek.
DE!
Ne dőljetek be annak a marketingnek, hogy esztétikai specialista csak kontár munkát végezhet, és csak orvoshoz szabad menni. Ez nem igaz. Készülök egy ajakkorrigálásra kicsit később (nagyon lassan szívódik fel a h.sav, még mindig nagyon telt a szám ahhoz képest hogy aug.-ban voltam), és egy orvosi központba megyek, ahol azt hallottam nem doki tölt, hanem specialista, a munkái viszont csodásak. Sőt, van egy lány aki önálló stúdióban dolgozik mint injektor, ő is nagyon szépen dolgozik.
Az arcommal holnap plasztikai sebészhez megyek, de nem ismerem az ajaktöltési munkáit, mert nem dokumentálja, így azt nem nála fogom csináltatni.
Fontos, hogy nagyon sok előtte-utána fotót nézegessetek az adott injektortól/orvostól, és annak függvényében döntsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
DE!

Collien

2020. július 5.

Én bajban vagyok a pontozással, mert magát a kezelést jónak tartom, viszont, akinél voltam, őt nem.
Én is egy NÉPSZERŰ, médiában sokat szereplő, nagyon jó véleményekkel rendelkező doktornőnél voltam, szem alatti karika töltésen. Nekem asszimetrikus lett az arcom, és mikor kontrollra mentem vissza 2 hét után jeleztem neki, hogy szeretnék korrekciót, ami persze látható is egyértelműen milyen az eltérés. Erre annyi volt a válasz, hogy ezt nem lehet szebbre csinálni, mert akkor túl lesz töltve, és nem is csinálja meg. Azt kicsit furcsáltam, hogy nem lehet szebbre csinálni, mivel korábban szimmetrikus volt az arcom, tehát, valamit ő ronthatott el, rossz technika, hozzá nem értés stb. Szóval, ha mentek hylarionsavas töltésre, akkor nagyon nagyon alaposan nézzétek meg a munkáit annak, akihez mentek, csinált-e olyan kezelést, mennyi olyan referenciája van, teljesen mindegy mennyi jó értékelése van az adott doktornak/doktornőnek, vagy klinikának, ezek az orvosok rengeteg különböző kezelést csinálnak, és nem biztos, hogy ahhoz a kezeléshez is ért, amire te akarsz menni, lehet másban tényleg tök jók. Szóval, csak óvatosan!!!

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Nekem az is furcsa volt ennél a klinikánál, hogy már a bejelentkezés után 5.napra kaptam időpontot (persze ez lehet tök jó is, hogy nem kell hónapokig várni), utána mind a kétszer a megjelenés előtt felhívtak, hogy lemondásuk volt, és előbbre tudják rakni az időpontomat és ez mindkét alkalommal megtörtént.
Egyébként magát a hyaluronsavas töltést nagyon jónak tartom, és gyönyörű eredményeket láttam már a környezetemben, csak a megfelelő orvost kell megtalálni, és kivárni. Én egy fontos esemény miatt akartam minél hamarabb, ezért örültem is a gyors időpontnak. Tanultam a hibámból azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Reci81

2020. március 26.

A botox mellett, ez a màsik csodaszer amit ha és fontos, ha jol és jo helyre töltenek gyönyörü hatàs és sok év fiatalodàs érhetö el.Nekem a nazolabiàlis redövel kezdtünk illetve a felsö ajakkal.Amennyire jol emlékszem elöször 1 ml-t Teosyalt oszlatott el a Doktor Ur. Azota kaptam Restylant orcàba, hogy emljen. Összesen az elmult 5 évben olyan 6-7 ml különbözö tulajdonsàgu Hyaluron töltöanyagot kaptam amit ha leosztok az évekkel nem olyan sok. Ràadàsul màr legalàbb 1 éve nem kaptam a szàmba és nazoba egyàltalàn és fáradatlanul tart. :)Még csak volumencsökkenést sem tapasztalok. ( Bár ebben biztosan közrejátszik az, hogy 2017 év végén volt egy egy teljes arc feltöltésem sajátzsírral, na az mondjuk utána 2 hétig brutál volt, de nagyon megérte, azonban csak erős idegzetüeknek és türelmeseknek ajánlom!!!) Szintén a két orcàmba kaptam 1 ml-et töltőanyagot eloszlatva és hihetetlen a hatàs ez is egy éve volt. Ha visszanézem a botox és töltés elötti képeimet màr 33 éves koromtól, sokkal fàradtabb és nyuzottabb vagyok beesett arccal, mint most közel 40 évesen. Minden részem az arcomon simàbb lett és fiatalosabb, kivétel a szemkörnyékem egy picivel ràncosabb, oda nem mertem töltetni, mert nem mindenkinek sikerül jol, egyszer szerettem volna, de lebeszélt rola a specialista Doktornö. Jelenleg alkalmazom, a kollagénindukcót, illetve rendszeresen jàrok arckezelésekre a teljesség igénye nélkül: Drakula teràpia, frakcionàlt lézer, egyszer volt sajàtzsirtöltésem is arcba ahogy írtam fentebb mert a sovànysàgom miatt nagyon beesett lett az arcom illetve Skinbooster kezelés. Ez januàrban volt ( na akkor ennyit füllentettem :), de ez 1 ml az egész arcon apró cseppekben eloszlatva) A lényeg ami nagyon fontos a mértékletesség, sok folyadék, alvàs, minőségi kozmetikumok( nálam ez Image, Natics és Biola főleg) alkohol és dohànyzàs mellözése, sok zöldség, gyümölcs, változatos étrend, de azt hiszem ezekkel senkinek nem irtam ujat. Tehàt, maximàlisan ajànlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

plinka

2019. február 16.

Én is a száj melletti ráncot csináltattam meg. Nekem elrontották az arcomat. A doktornő, aki csinálta, alulról kicsit megtámasztotta a ráncot, de max ennyi, kicsit mintha jobb lett volna, de valahogy nem így képzeltem el, meg a töltés fölött több kicsi mélyedés keletkezett. Fél év után visszamentem, hogy ez így nem az igazi. Meg is sértődött a doktornő. Ezután úgy elrontotta, hogy alig várom, hogy eltűnjön az arcomból az anyag. Az arcom egyik oldalán túltöltötte és csinált egy látható, de nem extrém feltűnő gombócot a szájzug mellé, a másik oldalon meg most van egy nagyobb mélyedés az arcom közepén, ami előtte nem volt ott (nem a megfelelő helyre nyomta be az anyagot), a ránc pedig még jobban látszik. Teljesen kiakadtam. Nem mentem vissza hozzá, mert egyébként is elég kelletlen volt. Kerestem egy másik orvost. Ő meg volt döbbenve, hogy minek kellett ennyi töltés az arcomba, ráadásul elavult technikával lett megcsinálva. Manapság az orca részt töltik fel először, és csak ha szükséges, akkor töltik a száj melletti ráncot is. Kicsit igazított az arcomon (sokkal jobb lett az egész arcképem), de azt mondta, hogy inkább ne oldassam ki a rosszul feltöltött részeket (meg akartam tőle szabadulni), mert nem biztos, hogy sikerül úgy kioldani, másrészt elvileg a hialuronsav hamar felszívódik, bár vannak ellenpéldák is. Volt, akinek öt évig megmaradt a Teosyal global a két szemöldöke között, ami elég durva. A doktornő kicsit meg is sajnált a felesleges pénzkidobás miatt, nem akart még pluszban lehúzni. Szóval, most van egy nagy aszimmetria a két arcom között. Szerintem, ez meg is fog maradni valamennyire. Szóval, a történet tanulsága az, hogy igen, segíthet a töltés, de olyan is előfordulhat, hogy deformálja az arcot, ha pancser orvost fogsz ki. Amúgy, csak mondom, hogy az, aki elrontotta az arcomat, egy "agyondicsért" doktornő, aki állandóan nyilatkozgat szakértőként különféle médiumoknak...

Egyébként, elgondolkoztam azon, hogy hosszútávon milyen hatása lehet, mert erről nem nagyon írnak, vagy ellentmondásosan. Van, ahol azt írják, hogy hosszútávon javít, máshol azt, ha valaki elkezdi, egyre több anyagot kell az arcba juttatni, ez nyilván megváltoztatja az arcot. Olyan is van, hogy nem egyenletesen szívódik fel, ez nyilván torzulást okoz. Azt azért nem szeretném, ha megváltozna az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Mayoranna

Korcsoport: >54
2018. november 19.

Ma csináltattam meg,(november 9-én) a nasolabialis redőt és a száj melletti redőt és az állam és a száj közötti árkot.. 1 ml anyag kellett összesen az 1 ampulla.
Svájci minőségű hyalorun lett betöltve, a doki szerint egyáltalán nem csomósodik.
Egyáltalán nem fáj, kb 15 perc az egész, pár pici szúrás.Ne sminkeljetek előtte, mert fertőtlenítővel arcot kell mosni és az orvos is még áttörölgeti,fertőtleníti a területet. 6-8 hónap a tartóssága állítólag. Majd meglátjuk.
Bánom, hogy ennyire tartottam tőle, mert jelentős, azonnal látványos a különbség, de 2-3 nap kell a végleges állapot
kialakulásához, addigra lemegy a pici duzzanat. Semmit nem kell vele csinálni, jegelni sem, egyáltalán nem fáj utána sem.
A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Ugyanennél az orvosnál csináltattam felső szemhéjplasztikát is, mert már olyan voltam, mint egy vénasszony.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.
Aki megengedheti magának anyagilag, ne féljtek tőle, csak nagyon nézzetek körül,hogy kivel csináltattok bármit magatokon.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.
Az ára attól függ, hogy konzultáción mit beszéltek meg, mennyit kell tölteni.(Én 1 ml-t kértem eloszlatva.) Árlistát találtok a honlapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 19.

A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.

asdf27

2017. november 25.

En a szemem alatti karikák miatt mentem el. A doktornő szuper volt és 20 perc alatt legalább 6-7 évet fiatalodtam. Sajnálom, hogy az orvos szerint az igazi megoldás műtét lenne (zsír sérv), de azt nem szerteném egyelőre. Nagyon jó orvosom volt. Ahhoz képest, hogy ez érzékeny terület, szinte semmit nem éreztem. 90eft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Sz. Csilla

2017. május 18.

Én is megcsináltattam, mert mindig is mély volt a nevetőráncom, orr redőm. Nagyon örülök, hogy vállaltam, hatalmas a különbség!! :)))) olyan jó, hogy vannak már ilyen megoldások!! 50ezer ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

erika0325

2015. április 21.

Évente egyszer szoktam igénybe venni, a nevetőráncba töltetek. A hyaluronsavból többféle van, ha jól tudom, van amit mélyebbre lehet szúrni, van amit csak a felületi vagyis csak pont a ráncocskába lehet betölteni. Hú hát ez most nem egy szakszerű leírás, de a lényeg, hogy én ezt a felületi dolgot szoktam, igénybe venni. Egyáltalán nem feltűnő, csak egy kicsit lágyít a ráncon. Igazság szerint rettegek, hogy a fiatalság kergetése közben nehogy eltorzuljon az arcom, és egy új Erikát csináljak magamból:-), ezért nagyon óvatos vagyok, és tényleg egy szuper doktor kell hozzá, akiben megbízom, és érti, hogy mit szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.