Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egész testen használható, akácfából és 100% természetes kaktusz sörtékből készült kefe, levehető nyéllel. A természetes kefék radírozzák és puhává teszik a bőrt, fokozzák a vérkeringést, segítenek a narancsbőr kezelésében.

Clarina

2019. szeptember 27.

Régóta kerestem hatásos bőrápoló- narancsbőr megelőző eszközt. Egy Angliában készült tudományos- termék összehasonlító műsorból tudtam meg, hogy a kefe masszázs legalább olyan hatásos, mint bármelyik bőrradír, vagy ápoló. Meg kell erősítenem. Tényleg. Egyszerű, praktikus és -mivel hosszú távon használható - olcsó megoldás bőrápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

BabyDoll

2012. szeptember 14.

Itt vagyok! :)
Életem legjobb (de könnyen lehet, hogy a legeslegjobb) szépségápolási tippje fűződik ehhez a kis kaktuszhoz.
Rövid kis háttértörténet: nyár elején megismerkedtem egy 57 éves hölggyel, aki kora ellenére, szépen kifejezve igazi "ragadozó". Egyik délután áthívott magához, épp akkor fejezte be az úszást, fürdőruhában volt, én pedig döbbentem álltam, és csak néztem. És néztem, mert nem tudtam elhinni, miértek cikáztak a fejemben. A bőre feszes volt, ragyogó, narancsbőrt és petyhüdt részeket nagyítóval se találtam volna; túlzások nélkül állítom, hogy sok huszonéves álla a padlón koppant volna.
Persze a kíváncsiságom a gyenge pontom, úgyhogy mikor adott volt a téma, csak nem bírtam és rákérdeztem mi a titok. Felkészültem szurkálós-tekercselős-izzasztós kezelések történetére. Hiába, mert elmondta, hogy az egészséges életmódra (nem akarom unalomig szajkózni: 3 liter víz, sok nyers zöldség-gyümölcs) esküszik.
Illetve, már lassan két évtizede mindennapos rutinjához tartozik a következő: fog egy természetes sörtéből készült kefét, és fürdés előtt, mikor még száraz a bőre, átdörzsöli, átmasszírozza az egész testét tetőtől-talpig. A lábfejektől a dekoltázsig, elmondása szerint neki ez olyan természetes, mint a fogmosás.
Több se kellett, rohantam a Müllerbe, tornádóként süvítettem az emberek között (elnézést utólag azoktól, akiket kis híján fellöktem) és vettem egy kis kefét.
Szúrósnak és kíméletlennek tűnik először, de óvatosan, megfelelő nyomással nem bántja a bőrt. Azóta is szinte mindennap dörzsölök, már az első pár hétben láttam és éreztem a változást. Én kis tudatlan. Előtte azt hittem, hogy puha a bőröm, ezzel a kis rutinnal a puhaság egy teljesen új fokozatát értem el, olyat, amit eddig egy bőrradír sem tudott nyújtani. Majdnem felér egy masszázzsal, életet visz az egész testbe.
Végül pedig egy kis használati utasítás: balról jobbra, alulról-felfele kell haladni ebben a sorrendben: lábfej-alsó végtagok-comb-fenék-hát-karok-mellkas (óvatosan!), egyenletes mozdulatokkal, a szív felé. A bőr ki fog pirulni, de ez teljesen normális. Azóta a Mülleres kefém elhasználódott (akit esetleg érdekel, Riffi a márkája és aloe-rostokból készül, 1500 forint), úgyhogy beruháztam erre. Nagyon elégedett vagyok vele, a levehető nyél hihetetlenül praktikus (nincs mindig 'kéznél' a kedves, hogy leradírozza hátam).
Összefoglalva, én mindenkinek ajánlom (érzékenyebb bőrű egyének próbálkozzanak egy kicsit puhább sörtéből készült darabbal), de vigyázat, nagyon hamar meg lehet szokni a jót, és rá lehet kattanni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Itt vagyok! :)