Egyéb

Ár:   28 790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. február 20.

Ár:   28 790 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Hydroabráziós készülék segítségével a felső bőrréteg frissíthető fel oly módon, hogy az ultrahangos nagyfrekvenciával rezgő fémlap letolja az elé kerülő elhalt hámsejteket és felpuhítja a bőrt.

Hámlasztás és hidratálás egy készülékkel.

Eltávolítja az elhalt szarusejteket, egyenetlenségeket, foltokat a bőrfelszínről, egyenletessé varázsolja a bőrfelszínt, miközben a víz gondoskodik a bőr természetes hidratációjáról. A vízsugár: felgyorsítja a nyirokkeringést is, a salakanyagok elszállítását, fokozza a mikro keringést a bőrben. Ennek köszönhetően javul a bőr légzése, könnyebben szívódnak fel bőrbe a hatóanyagok is.

6vilag

2020. január 26.

Egy másik típus tulajdonosa vagyok, de hasonló az elv, és a működés is. Már egy éve is van, hogy megvettem és hetente egyszer használom, fürdés, és valamilyen hatóanyagú szérum (most Vichy) használata után. A férjem mindig megkérdezi "ér ez valamit?". Válaszom pedig hasonlóan ugyanaz: nem tudom. Míg használom, és utána is olyan "bizsergetős" az érzet, amit azzal magyarázok (ha van egyáltalán értelme a magyarázkodásnak), hogy a hatóanyag jobban és mélyebben kerül a bőrbe. Valóban élénkíti a vérkeringést, masszírozza a bőrt és ezáltal "élettel" tölti fel. Nem mondom, hogy mitesszerem nem lett többé, mióta használom, de talán (?) kevesebb az orcákon. Az orrnál sajnos maradtak.
De ha más haszna nincs is, csak annyi, hogy jól tényleg jól átmasszíroz a peeling funkciójában és talán jobban betudom dolgozni a hatóanyagokat a bőrbe a lifting üzemmódban, már megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 26.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Ezt szoktam használni és a gyémántfejes bőrcsiszoló gépet. Mindkettőt nagyon szeretem, mert jól eltávolítja az elhalt hámsejteket, szép egyenletes lesz a bőröm utána, és érezhetően simább. Otthoni felhasználásra szerintem többet ér mint hámlasztó krémekkel kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Juhaszbóbita

2014. november 29.

Kozmetikusként dolgozom, a vendégeim imádják!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Kozmetikusként dolgozom, a vendégeim imádják!

Dana1983

2014. június 5.

Ezt a gépet csak egyszer tudtam kipróbálni de fontolgatom, hogy megrendelem. Több program állítható rajta, pl. a fémlap élével a bőrről le lehet tolni az elhalt hámsejteket (kíméletesen lehet vele radírozni), a fémlap íves felével pedig jobban a bőrbe dolgozhatóak a krémek. A legfőbb ok amiért lehet hogy megveszem az az, hogy olvastam ennek a készüléknek a tesztjében (nem reklám volt), hogy a beszáradt mitesszereket is kiszedi.
Egy használat után csak annyit tudok elmondani, hogy a használata kellemes és egyszerű, nagyon puha lesz a bőr, gondolom jobban hasznosulnak a krémek, és ha ezt használjuk akkor meg lehet spórolni a radírt meg - elvileg - a nyomkodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.