Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Reance, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Sminkek szájra

Ez a rúzs a lemosható tetoválásokra hasonlít, kivéve, hogy nem jön le vízzel, sem más folyadékkal. Emiatt sokáig ivás-evés álló.

Használata:

1. Először is hidratáld a szádat ajakbalzsammal.
  2. Kend fel a szádra a rúzst, ahogy azt egyébként is szoktad.
  3. Várj 10 percet, ennyi idő kell, hogy megszáradjon a szádon.
  4. Nagyon lassan húzd le a szád egyik sarkától kezdve a megszáradt rúzst, akár egy ragtapaszt. A maradékot töröld le egy nedves törlőkendővel.

Reance

2018. február 10.

Engem is elkapott a lehúzható rúzs hype, így rendeltem egyet netről, gondoltam 200Ft-ért nem okozhat nagy csalódást. Nem mondom, hogy egy csoda, de egész jó. Tényleg viszonylag sokáig bírja az evés-ivást, nem ragad bele a haj. A felvitele nem egyszerű, mivel ragacsos, ecsettel könnyebben végezhető, de vigyázni kell, hogy bele ne száradjon. Fedése sajnos nem egyenletes, ezért nem árt többször felrakni, bár ennél a módszernél azt tapasztaltam, hogy rögtön kopni kezd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.