Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanesszaeszter, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb

"All in one" dörzsölésmentes kontaktlencsetisztító folyadék fehérje eltávolítóval minden típusú lágy kontaktlencséhez (beleértve az új generációs szilikon-hidrogél lencséket is). Az oldat harmonikus összetételének köszönhetően kíméletes a szemhez, és hatékonyan tisztít.

A folyadék fertőtlenít, öblít, tisztít, nedvesít, tárol és eltávolítja a fehérjét.

KuliKali

2018. november 4.

Kedves kis folyadék,ugyanazt tudja mint a drágább tesói pl. BioTrue vagy a többi,amit az optikákban kapsz. Árban sokkal szerethetőbb,hatásban ugyanaz. Rosszat nem tudnék róla mondani,viszont hozzá kell tenni hogy egyáltalán nem problémás a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Vanesszaeszter

2018. május 22.

Egyáltalán nem irritál, teljesen korrekt termék, csak ajánlani tudom. Ár- érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.