Illamasqua

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pink_mint, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Könnyen eldolgozható folyékony alapozó, alkalmas minden bőrtípusra.Kisimítja, puhítja és hidratálja a bőrt, természetes fedést biztosít.26 árnyalatban kapható.

Tami23

2019. szeptember 25.

Sok alapozót kipróbáltam már de ez valami fantasztikus. Imádom !!! Nem szárít, nagyon szép természetes fedése van. www.lookfantastic.com-ról rendeltem egy akció keretében, minden pénzt megért. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 25.