Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sofi, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Öntapadó körmök, ragasztó nem szükséges hozzá. Tartalmaz egy - a körmök előkészítésére használandó - tisztító kendőt is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

via0408

2020. június 4.

(Head Honcha)
Engem eléggé megnyert. 4-ik napja van rajtam - és rendesen meggyepáltam, de még mindig tart. A legtöbb köröm erősen csücsül a helyén, és csak egyik másik oldala kezd elengedni. Nagyon szép, természetes hatású, és nem túl hosszú. Nem zavar semmiben, simán lehet gépelni vele, és mégis szép, rendezett hatást ad. Egy dobozban harminc köröm van, ha valamelyik elenged, van helyette csere. Majd visszacsekkolok, meddig tartott egy doboz, de első blikkre szerintem közelíteni fogja a 2 hetet:)
8. nap
Még 11 köröm van a csomagban, amely kiad egy teljes manikűrt. Három körmöt még nem kellett cserélnem, és egyelőre nem is mutatják jelét annak, hogy le akarnának jönni:) Szerintem, ha valaki kevesebbet piszkálja és kínozza a körmeit, mint én, simán sokkal tartósabb hatást is elérhet. Pozitívum, hogy abszolút nem látszanak "gagyinak". Egy barátnőm például megkérdezte, hogy körmösnél voltam-e, mert azt hitte, hogy géllakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

(Head Honcha)
8. nap

Sofi

2019. július 14.

Ha épp gyors manikűrre van szükségem valami miatt, szerintem ez teljesen rendben van. Szerintem nem tűnik műnek, nem olyan mint a többi öntapadós köröm, a sötétbordónak szerintem a színe is nagyon szép. Kicsit nehéz formázni, de még mindig gyorsabb és egyszerűbb mint egy géllakk és ez nem teszi tönkre legalább alatta a körmeimet. Alapvetően én is a géllakra szavazok a nagyobb színválaszték miatt, de ha gyors és tartós manikűrre van valamiért szükség akkor ez egy elég jó megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.