Inessance

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LPE, Módosítva: 2018. január 22.

Virágos-orientális illat

Összetevők: mandarin, áfonya, rózsabors, szilva, rózsa, fekete ibolya, pacsuli, vanília, praliné

kvin

2017. december 28.

Finom, de számomra nem lett az igazi. Eleinte még volt egy kis pikantériája (rózsabors és a mandarin), aztán simán édes lett rajtam ő is, ahogy a legtöbb parfüm, szóval ez nem feltétlenül az ő hibája. Nekem egyáltalán nem volt gyümölcsös, csak édes, vaníliás. Egyébként nagyon finom, selymes (praliné), de nekem nincs meg benne AZ az érzés, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

klau810614

2017. augusztus 26.

Egy szóval szerintem gyümölcsös Coco Mademoiselle 😊 Tartós is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Egy szóval szerintem gyümölcsös Coco Mademoiselle 😊 Tartós is

LPE

2017. január 31.

DM is sokszor vesztőhely számomra. Főleg ha elég nagy a parfüm szekció. Ezt az egyik szombathelyi üzletben láttam meg. Kifújtam és beleszerettem. Fogalmam sincs, hogy mire hasonlít, hogy dupeja-e valaminek, de nagyon szeretem. Cuki üveg, finom illat, ami viszonylag tartós is, ami nem utolsó szempont. Egy percig sem bántam meg, hogy hazajött velem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.