Egyéb

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: abelgyorgy, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   21 990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Főbb összetevők:

• HIALURONSAV: nedvességgel látja el a bőrt, gondoskodik a szempillák rugalmasságáról és egészséges megjelenéséről. Támogatja a szempillák újraképződését.
  • HIDROLIZÁLT BÚZAFEHÉRJE: a szempillák többnyire keratinból állnak, mely fehérjékből épül fel.
  • ÉDESGYÖKÉR KIVONAT: támogatja a bőrregenerációs folyamatokat.
  • CAMELIA SINENSIS LEVÉLKIVONAT (fehér tea): frissíti és nyugtatja a szemhéj érzékeny bőrét.
  • EUPHRASIA OFFICINALIS KIVONAT (rózsa): antibakteriális és nyugtató hatásának köszönhetően ápolja a szempillákat és a szemhéjat.
  • ASZKORBINSAV (C Vitamin): a szempilla növekedésében fontos szerepet tölt be. Megvédi a szempillák szőrtüszőit a fertőzésektől, és gondoskodik a szem és szemkörnyék hidratálásáról.
  • PANTENOL: nedvességgel látja el a szempillák szőrtüszőit, valamint megnyugtatja és gyengéden ápolja a szemhéj érzékeny, vékony bőrét.

Szulfát-, szilikon-, parabén-, ftalát- és ásványolaj-mentes