Egyéb

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:   1 alkalom   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Esztétikai bőrgyógyászat   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   100 000 Ft
Kiszerelés:   1 alkalom
Lelőhely:   Esztétikai bőrgyógyászat
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vivace, Scarlet RF, Infini eljárásokkal megegyező eljárás, vákumm-al és LED-el továbbfejlesztve és erősebb energiával. Nincs felépülési idő, csak enyhe bőrpír. A kezelés hatása hónapok alatt alakul ki és évekig tartós marad. A kezelést követően azonnal visszatérhet a mindennapi tevékenységéhez, az érzéstelenítés miatt a kezelés csak minimális kellemetlenséggel jár. A teljes kezelést és konzultációt szakértő orvos végzi.

• Látványosan jobb, feszesebb bőrtextúra
  • Ráncok csökkenése
  • Erősebb, tömörebb bőr
  • Kisebb pórusok, kevesebb gyulladás
  • Feszesebb szemhéj, toka

KezdoManias

2020. május 30.

Sajnos az évek óta tartó kialvatlanság és a soha véget nem érő pubertás meghozta az eredményét, és ezen a jó kozmetikumok is csak korlátozottan segítenek. Néhány éve már kipróbáltam a Vivace kezelést, amit nagyon hasznosnak találtam - persze nem plasztikai sebészet, de mindenképp több, mint amit otthon és kozmetikusnál elérhetünk. Az Infiniti Plus talán annyiban különbözik a Vivace-tól, hogy egyben vákummal is dolgozik - állítólag így pontosabban jutnak a bőrbe a tűk. A Vivace-nél anno választhattam végig szigetelt és nem szigetelt tű között annak függvényében, hogy ránctalanító vagy inkább akné kezelő megoldást szerenték. Akkor vegyesen kértem. Itt, a Infiniti Plus-nál ilyet nem ajánlottak fel. A Vivace előtt volt mikrodermabrázió, itt azt mondták, szigorúan ellenjavallt. A kezelés menete egyébként hasonló volt: alapos tisztítás, fél óra érzéstelenítő krém fólia alatt, majd kezelés. A fóliát területenként emelték fel és törölték le az érzéstelenítót, így az épp nem kezelt területeken nem csökkent az érzéstelenítő hatása.
A Vivace-nél nem használtak semmilyen szérumot, itt viszont mindjét alkalommal, amikor voltam, vittek be egyben hatóanyagot is. A doktorő nagyon alapos és kedves volt, minden területen 3-4 alkalommal ment végig a kezelőfejjel. Valószínűleg amiatt, hogy itt többször végigmentek a kezelőfejjel, pirosabb voltam utána, viszont az arcom nem lett "pontrácsos", minta Vivace-nél. Lehet, hogy még vékonyabbak a tűk? Nem néztem utána. Kellemesnek persze nem mondható, de kibírható nagyobb dráma nélkül.
Sajnos ez is egy költésgesebbkezelés, és legjobb 3 alkalmas kúrát csinálni, de már egy is látványos hatást hozhat mind bőrtónus, mind pattanások ügyében. Olyan, mintha az ember kipihentebb lenne. Bár nyáron csak óvatosan, erős fényvédelemmel javasolt, most a karanténidőszak végével nagyon jó kis akcióban hozzá lehet jutni. Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.