Egyéb

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:   1 alkalom   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Esztétikai bőrgyógyászat   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   100 000 Ft
Kiszerelés:   1 alkalom
Lelőhely:   Esztétikai bőrgyógyászat
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vivace, Scarlet RF, Infini eljárásokkal megegyező eljárás, vákumm-al és LED-el továbbfejlesztve és erősebb energiával. Nincs felépülési idő, csak enyhe bőrpír. A kezelés hatása hónapok alatt alakul ki és évekig tartós marad. A kezelést követően azonnal visszatérhet a mindennapi tevékenységéhez, az érzéstelenítés miatt a kezelés csak minimális kellemetlenséggel jár. A teljes kezelést és konzultációt szakértő orvos végzi.

• Látványosan jobb, feszesebb bőrtextúra
  • Ráncok csökkenése